5:0 (1:0, 1:0, 3:0)
Witiaź Podolsk
Czwartek 31.10.2013, 16:00Kontinental Hockey League

Dziękuje, ze byliście z nami i zapraszam na kolejne relacje z Kontynentalnej Ligi Hokejowej na portalu lajfy.com! (18:21:39)

Trzecia tercja była popisem gospodarzy, którzy wykorzystali luki w obronie Witiaźu, który starał się odrobić straty i przez to więcej miejsca było w ich strefie obronnej. MVP spotkania pada łupem Galuzina, który dziś był wyróżniają się postacią na lodowisku, a swój dobry występ podkreślił dwoma trafieniami

60:00

59:00
    Minuta do końca meczu, raczej już nic nie powinno się wydarzyć ciekawego na lodowisku

57:40
    Próbował też Bernackij, ale bez powodzenia

56:50
    Kuljomin też chciał wpisać się na listę strzelców, ale tym razem górą bramkarz przyjezdnych

55:30
    Gol dla Torpedo!
    Bramkę zdobył VALENTĚNKO. Asysta Hodgman.

Valentěnko dobija pogodzonych z porażką gości!

54:10
    W końcu pokazał się Wolski, ale jego strzał skutecznie wybronił golkiper Witiaźu

52:25
    Spalony Seleznova

51:45
    Kuljomin ładnie zatrzymany przez Lisutina

49:50
    Bramkę zdobył GALUZIN.

Uciekł rywalom Galuzin i będąc niepokojonym pod bramką Witiaźu skutecznie to wykorzystuje! 4:0!

49:05
    Śpieszy się już gościom, chcą szybko wstrzelić gumę w strefę rywala, ale tym razem Klimenko był na spalonym

47:55
    Próbował podwyższyć rezultat Krasnoslobodcev, ale tym razem Lisutin nie dał się pokonać

46:00
    Bramkę zdobył PARŠIN.

Bardzo dobra indywidualna akcja hokeisty Torpeda, który soczystym strzałem umieszcza krążek w bramce!