Niedziela 10.11.2013, 17:00 • Hala Legionów, Kielce • PlusLiga

Hala Legionów pustoszeje, tak więc i ja żegnam się z Państwem! Zapraszam na pozostałe relacje w serwisie lajfy.com!

(19:20:03)

0:0
    MVP spotkania został wybrany gracz AZS Indykpol Olsztyn – Maciej Dobrowolski! Były rozgrywający Effectora Kielce przypomniał o sobie kibicom.

0:0
    Effector Kielce nie sprostał w dzisiejszym spotkanie rywalom z Olsztyna. AZS Indykpol pokonał rywali z Kielc 3:1 i tym samym sięgnął w tym meczu po pełną pulę punktową. Pomijając pierwszego seta to mecz był bardzo wyrównanym widowiskiem, ale w końcówkach poszczególnych setów byli goście z Olsztyna.

23:25
    Czwarty set skończony.

23:25
    Szymański trafia po prostej! Indykpol AZS Olsztyn wygrywa 3:1 spotkanie z Effectorem Kielce.

23:24
    Blokiem zagrał Buchowski! Pozostał tylko jeden meczball dla gości!

22:24
    Świetnym atakiem po skosie popisał się Christian Poglajen, jest walka w tym meczu jeszcze! O przerwę poprosił Krzysztof Stelmach – trener gości.

21:24
    Blok-aut gości po ataku Jungiewicza.

20:24
    Piotr Hain popisał się skutecznym atakiem znad siatki.

20:23
    Asem serwisowym popisał się środkowy gospodarzy – Łukasz Polański.

19:23
    Pomylił się zagrywką tym razem Rafał Buszek, piłka wyleciała za linię końcową.

18:23
    Błąd w przyjęciu zagrywki Buszka wkradł się w poczynania Effectora.

18:22
    Dobrym atakiem popisał się Sławek Jungiewicz.

18:21
    Pomylił się zagrywką gracz z Olsztyna.

17:21
    Na wyczyszczonej siatce atakował Szymański, a czym się to mogło skończyć? Sami państwo wiecie..

17:20
    Skutecznym blokiem zagrali gospodarze. Effector walczy!

16:20
    Mocno zaatakował po skosie Szymański i chyba niepotrzebnie próbował przyjmować Buchowski. Przerwa na żądanie Daszkiewicza.

16:19
    Jungiewicz plasował, ale rywale nie zdołali przyjąć tej piłki. Nieporozumienie w szeregach Indykpolu.

Norbert Sinkiewicz

Dafi Społem Kielce: Jungiewicz, Sufa, Kaczmarek, Lipiński, Orczyk, Staszewski, Poglajen, Adamski, Polański, Buchowski, Wacek, Bieniek, Wolański, Romanutti, Dryja
    Indykpol AZS Olsztyn: Dobrowolski, Olender, Żurek, Mariański, Napiórkowski, Bengolea, Kurmin, Buszek, Szymański, Sobala, Łukasik, Pająk, Oivanen, Hain, Krzysiek, Łuka

Sędziowie: Twardowski – Łygoński