Niedziela 10.11.2013, 17:00 • Hala Legionów, Kielce • PlusLiga

Hala Legionów pustoszeje, tak więc i ja żegnam się z Państwem! Zapraszam na pozostałe relacje w serwisie lajfy.com!

(19:20:03)

0:0
    MVP spotkania został wybrany gracz AZS Indykpol Olsztyn – Maciej Dobrowolski! Były rozgrywający Effectora Kielce przypomniał o sobie kibicom.

0:0
    Effector Kielce nie sprostał w dzisiejszym spotkanie rywalom z Olsztyna. AZS Indykpol pokonał rywali z Kielc 3:1 i tym samym sięgnął w tym meczu po pełną pulę punktową. Pomijając pierwszego seta to mecz był bardzo wyrównanym widowiskiem, ale w końcówkach poszczególnych setów byli goście z Olsztyna.

23:25
    Czwarty set skończony.

23:25
    Szymański trafia po prostej! Indykpol AZS Olsztyn wygrywa 3:1 spotkanie z Effectorem Kielce.

23:24
    Blokiem zagrał Buchowski! Pozostał tylko jeden meczball dla gości!

22:24
    Świetnym atakiem po skosie popisał się Christian Poglajen, jest walka w tym meczu jeszcze! O przerwę poprosił Krzysztof Stelmach – trener gości.

21:24
    Blok-aut gości po ataku Jungiewicza.

20:24
    Piotr Hain popisał się skutecznym atakiem znad siatki.

20:23
    Asem serwisowym popisał się środkowy gospodarzy – Łukasz Polański.

19:23
    Pomylił się zagrywką tym razem Rafał Buszek, piłka wyleciała za linię końcową.

18:23
    Błąd w przyjęciu zagrywki Buszka wkradł się w poczynania Effectora.

18:22
    Dobrym atakiem popisał się Sławek Jungiewicz.

18:21
    Pomylił się zagrywką gracz z Olsztyna.

17:21
    Na wyczyszczonej siatce atakował Szymański, a czym się to mogło skończyć? Sami państwo wiecie..

17:20
    Skutecznym blokiem zagrali gospodarze. Effector walczy!

16:20
    Mocno zaatakował po skosie Szymański i chyba niepotrzebnie próbował przyjmować Buchowski. Przerwa na żądanie Daszkiewicza.

16:19
    Jungiewicz plasował, ale rywale nie zdołali przyjąć tej piłki. Nieporozumienie w szeregach Indykpolu.

15:19
    Skutecznym blokiem zagrali goście.

15:18
    Dobrze obił ręce blokujących Buchowski, przepraszamy raz jeszcze za problemy techniczne.

14:16
    Sprytnym atakiem popisał się Szymański – goście na prowadzeniu dwupunktowym na drugiej przerwie technicznej.

13:15
    Polański zagrał świetnie blokiem.

12:15
    Szymański przypomniał o sobie, świetny atak po prostej.

12:14
    Bardzo dobrze przez środek zagrali kielczanie, a konkretnie Poglajen.

11:12
    Skutecznym blokiem zagrali kielczanie.

10:12
    Grzesiek Szymański świetnie zaatakował po prostej! Przepraszamy za drobne problemy techniczne.

9:10
    Łuka trafił zagrywką w siatkę.

8:10
    Poglajen przez środek zatrzymany blokiem!

8:9
    Zamieszanie przy siatce i ostatecznie sędzia Twardowski zdecydował się przyznać punkt przyjezdnym.

8:8
    Sprytnym atakiem popisał się Łuka.

8:7
    Świetnie przy siatce zagrali gospodarze, a dokładniej Jungiewicz. Na pierwszej przerwie technicznej to Effector jest na jednopunktowym prowadzeniu.

6:4
    Walczył o piłkę Dobrowolski, ale nie dał rady.

0:0
    Trzeci set obfitował w dobre akcje po obu stronach siatki. Od początku była to bardzo wyrównana rozgrywka, ale końcówka należała do Indykpolu AZS Olsztyn i to goście dzisiejszego spotkania prowadzą w tym spotkaniu.

21:25
    Trzeci set skończony.

21:25
    Skutecznym atakiem zakończył seta Grzegorz Szymański!

21:24
    Co za akcja. Popisy obronne obu drużyn, ale ostatecznie punkt dla gości, skuteczny blok! Piłki setowe dla AZS'u.

21:23
    Kapitalna, przesunięta krótka gości zakończona skutecznym atakiem Oivanena.

21:22
    Zatrzymany blokiem Poglajen. Przerwę na żądanie wykorzystuje Dariusz Daszkiewicz.

21:21
    Przez środek zaatakował Buchowski, ale piłka wyleciała daleko, daleko w aut.

21:20
    Błąd popełnił Piotr Łuka, punkt dla gospodarzy, a przerwę na żądanie wykorzystuje Krzysztof Stelmach – szkoleniowiec drużyny przyjezdnej, Indykpolu AZS Olsztyn.

20:20
    Niesamowicie dziś grają gospodarze krótkie. Kolejny raz skuteczny Bieniek.

19:20
    Kolejny raz pomylił się Jungiewicz w dość prostym ataku.

19:19
    Trafił Lipińskiego w ataku przez środek Rafał Buszek, remis.

19:18
    Blok-aut gości po ataku Poglajena.

18:18
    Przez środek kielczanie i niezawodny w tej akcji, jak i poprzednich Mateusz Bieniek!

17:18
    Mocno zaatakował z lewej strony Staszewski, ale znacznie się pomylił. Szukał bloku, którego nie było.

17:17
    Sprytnym atakiem popisał się tym razem atakujący gości – Szymański.

17:16
    Pomylił się zagrywką Rafał Buszek.

16:16
    Rehabilituje się za poprzednią akcją Grzesiek Szymański. Idealnie trafił atakiem po skosie z prawego skrzydła.

16:15
    Mocno zaatakował Szymański, ale nie trafił w boisko! Na drugą przerwę techniczną to Effector Kielce schodzi z jednopunktowym prowadzeniem.

15:15
    Bardzo dobrze blokiem zagrali kielczanie. Zatrzymany Rafał Buszek na lewym skrzydle.

14:15
    W siatkę trafił zagrywką Grzegorz Szymański.

13:15
    Świetnie przebił się przez blok Rafał Buszek.

13:14
    Zaatakował Jungiewicz, sędzia liniowy pokazał, że po bloku, ale główny nie zgodził się tą decyzją.

13:13
    Dobrze przechodzącą piłkę nad siatką zaatakował Buszek.

13:12
    Świetnie po bloku zaatakował Rafał Buszek.

13:11
    As serwisowy Christiana Poglajena.

12:11
    Mocno zaatakował Buszek, ale pomylił się w tej próbie! Piłka wyleciała za linię końcową.

11:11
    Walkę na siatce wygrali goście.

11:10
    Kapitalnie po raz drugi trafił zagrywką Matti Oivanen.

11:9
    Świetnie trafił zagrywką Matti Oivanen. Pierwszą przerwę na żądanie wykorzystuje trener Effectora Kielce – Dariusz Daszkiewicz.

11:8
    Podwójne odbicie rozgrywającego gospodarzy – Lipińskiego.

11:7
    Dobrym atakiem popisał się Indykpol AZS Olsztyn.

11:6
    Po skosie zaatakował Szymański, ale nie trafił w boisko.

10:6
    Mistrzowską kiwką przy siatce popisał się Piotrek Lipiński!

9:6
    Kapitalnie przez środek zaatakował Buszek.

9:5
    Asem serwisowym popisał się Bieniek, ale za to rywale nie popisali się w przyjęciu.

8:5
    Rzucona piłka przez Dobrowolskiego – na pierwszej przerwie technicznej to kielczanie prowadzą!

7:5
    Błąd w rozegraniu popełnił Maciek Dobrowolski.

6:5
    Świetnie środkiem zagrał Bieniek.

5:5
    Błąd zagrywką popełnił Buchowski, wyraźny aut.

5:4
    Blok-aut po ataku Jungiewicza z prawego skrzydła.

4:4
    Dobrym, a przede wszystkim celnym atakiem popisał się Szymański.

4:3
    Blok-aut gości po ataku Buchowskiego.

3:3
    Szymański zaatakował daleko w aut, ale obił palce Jungiewicza.

3:2
    Kolejna, świetna akcja Piotrka Lipińskiego i Łukasza Polańskiego!

2:2
    Buchowski starał się obić blok, ale nie udało mu się tego dokonać.

2:1
    Z trudnej sytuacji zaatakował Buszek, ale znacznie się pomylił.

1:1
    Świetnie rozegrana przesunięta krótka zakończona skutecznym atakiem Polańskiego.

0:1
    Błąd w przyjęciu popełnili kielczanie.

0:0
    Trzeci set rozpoczęty.

0:0
    W drugim secie początek dla gości, ale z punktu na punkt coraz lepiej poczynali sobie gospodarze i pod koniec seta doszli swoich rywali, a w końcowych punktach wyszli na prowadzenie. Wykorzystali pierwszą piłkę setową za sprawą bloku. W tej rozgrywce fantastycznie poczynał sobie Mateusz Bieniek. Wracamy po 10 minutowej przerwie, bądźcie z nami!

25:21
    Drugi set skończony.

25:21
    Skutecznym blokiem zakończyli tego seta kielczanie!

24:21
    Pomylił się atakiem po skosie Grzesiek Szymański – będą piłki setowe dla gospodarzy dzisiejszego spotkania.

23:21
    Podwójne odbicie w wykonaniu Szymańskiego.

22:21
    Blok-aut kielczan po ataku Szymańskiego.

22:20
    Pomylił się Rafał Buszek, wyraźny aut, nie było bloku. Drugą przerwę na żądanie wykorzystuje trener Indykpolu.

21:20
    W siatkę trafił atakiem Grzegorz Szymański! Wielkie emocje przed nami!

20:20
    Blok-aut zagrał Sławek Jungiewicz.

20:19
    Kapitalnie po palcach blokujących zaatakował Poglajen.

19:19
    Skutecznym blokiem popisali się goście po ataku Romanuttiego.

19:18
    Kolejny raz skutecznie blokiem zagrał Mateusz Bieniek – cóż dziś wyczynia ten chłopak!

18:18
    Dryja trafił zagrywką w siatkę.

18:17
    Blok punktowy gospodarzy – kolejny raz w roli głównej Mateusz Bieniek.

17:17
    Świetna krótka zakończona mocnym i skutecznym atakiem Bieńka.

16:17
    Zatrzymany skutecznym blokiem Romanutti.

16:16
    As serwisowy Bruno Romanuttiego! Remis!

15:16
    Zatrzymany blokiem Grzesiek Szymański – roli głównej Bieniek.

14:16
    Skutecznie obił ręce blokujących Bruno Romanutti.

13:16
    Na drugiej przerwie technicznej trzypunktowe prowadzenie gości.

13:16
    Sprytną kiwką popisał się rozgrywający AZS'u – Dobrowolski.

13:15
    Świetnym atakiem popisał się Bruno Romanutti z prawego skrzydła.

12:15
    Źle zaatakował Buchowski po skosie, dwumetrowy aut.

12:14
    Skończyła się seria serwisowa Poglajena – trafił w siatkę zagrywką.

12:13
    Błąd w przyjęciu popełnili goście!

11:13
    Będziemy mieli przerwę na żądanie Stelmacha – trener drużyny z Olsztyna.

11:13
    Wygrywającym serwisem popisał się Christian Poglajen!

10:13
    Błąd w przyjęciu popełnili goście i świetnie z przechodzącej piłki zaatakował Polański.

9:13
    W antenkę trafił Szymański.

8:13
    Blok-aut po ataku Poglajena, tym razem z prawego skrzydła.

7:13
    Świetnie po palcach rywali zagrał Buszek.

7:12
    Blok-aut po ataku Poglajena z lewej strony.

6:12
    Kolejny raz nie trafił po prostej Sławek Jungiewicz.

6:11
    Łuka pomylił się serwisem.

5:11
    Linię środkową przeszedł jeden z zawodników Effectora – punkt dla rywali.

5:10
    Pomylił się atakiem po prostej Jungiewicz.

5:9
    Skuteczny atak przez środek Buszka.

5:8
    Blok-aut po ataku Mateusza Bieńka.

4:8
    Buszek dobrze zaatakował po palcach rywali i na pierwszej przerwie technicznej w drugim secie goście mają dwa razy tyle punktów co gospodarze.

4:7
    Skutecznie z lewej strony zaatakował Buchowski.

3:7
    Mocnym i skutecznym atakiem popisał się Szymański, walczył jeszcze o piłkę Jungiewicz, ale nic z tego nie wyszło.

3:6
    Tym razem serwisem pomylił się Rafał Buszek.

2:6
    Szczęście po stronie gości – Buszek zaserwował w taśmę, a piłka spadła na połowę gospodarzy, tuż za siatkę. Przerwę na żądanie wykorzystuje Daszkiewicz.

2:5
    Idealnie w linię końcową zagrywką trafił Rafał Buszek.

2:4
    Kapitalnie obił ręce blokujących niezawodny dziś Szymański.

2:3
    Świetnym atakiem z lewej strony popisał się Sławek Jungiewicz.

1:3
    Trafił zagrywką Jungiewicza serwujący gości – Szymański.

1:2
    Skutecznie z prawego skrzydła tym razem zaatakował Grzesiek Szymański.

1:1
    Buszek pomylił się z lewego ataku, wyraźny aut.

0:1
    Poglajen zatrzymany skutecznym blokiem gości na początek drugiego seta.

0:0
    Drugi set rozpoczęty.

0:0
    Pierwszy set to popis gości. Indykpol zdecydowanie przeważał na parkiecie i gdyby nie pogoń kielczan w końcówce to na tablicy wyników oglądalibyśmy istny pogrom. Szymański, Buszek czy Hain zrobili w tej rozgrywce ogromną przewagę.

16:25
    Pierwszy set skończony.

16:25
    Przekroczona linia 3 metra przez gracza Effectora – pierwszy set dla AZS Olsztyn!

16:24
    Romanutti kapitalnie zmieścił piłkę między blokującymi rywali.

15:24
    Dobrym atakiem z prawej strony popisał się Krzysiek. Będziemy mieli piłkę setową dla gości.

15:23
    Świetnie kolejny raz ze środka zaatakowała Mateusz Bieniek!

14:23
    Siatki dotknęli blokujący kieleckiej ekipy.

14:22
    Pomylił się atakiem po skosie z prawego skrzydła Buszek.

13:22
    Romanutti przebił się z prawej strony przez blok rywali – pierwszą przerwę wykorzystuje trener Indykpolu AZS Olsztyn.

12:22
    Mateusz Bieniek kolejny raz skuteczny ze środka.

11:22
    Pomylił się tym razem ze środka Piotrek Hain.

10:22
    Bieniek ze środka kończy serię punktową gości. Mocny atak poskutkował.

9:22
    Zdecydowanie źle trafił w piłkę Buchowski, ogromny aut.

9:21
    Idealnie trafił zagrywką kolejny już raz Szymański – as serwisowy!

9:20
    Zatrzymany blokiem na lewej stronie Buchowski.

9:19
    Świetnie przez blok przebił się Grzegorz Szymański. Losy pierwszego seta to już raczej przesądzone.

9:18
    As serwisowy Grześka Szymańskiego – drugą przerwę na żądanie wykorzystuje Daszkiewicz.

9:17
    Z trudnej piłki kapitalnym atakiem popisał się Buszek.

9:16
    Oivanen pomylił się zagrywką.

8:16
    Z krótkiej świetnym atakiem popisał się Hain. Na drugiej przerwie technicznej 8 punktów przewagi ma Indykpol.

8:15
    Dwa razy świetnie bronili się kielczanie, ale za trzecim razem nie mieli już szans. Dobrym atakiem popisał się Oivanen.

8:14
    Przesunięta krótka kielczan zakończona atakiem Polańskiego.

7:14
    Łuka świetnie zaatakował po palcach blokujących.

7:13
    Sprytnym zagraniem przy siatce popisał się Szymański.

7:12
    Raz jeszcze kapitalnym atakiem popisał się Poglajen.

6:12
    Świetnym atakiem z lewej strony popisał się Poglajen.

5:12
    Pierwszą przerwę wykorzystuje już Dariusz Daszkiewicz – trener gospodarzy.

5:12
    Łuka kapitalnie obił ręce blokujących z lewego skrzydła.

5:11
    Blok-aut Effectora.

5:10

5:9
    Blok-aut po ataku Sławka Jungiewicza.

4:9
    Świetna akcja gości. Bez bloku atakował skutecznie Hain.

4:8
    Świetne rozegranie Lipińskiego i punkt ze środka zdobył Dryja.

3:8
    Skutecznym atakiem po palcach blokujących popisał się Jungiewicz.

2:8
    Błąd w przyjęciu popełnił Effector – na pierwszej przerwie technicznej wysokie prowadzenie Indykpola AZS Olsztyn.

2:7
    Asem serwisowym popisał się Rafał Buszek.

2:6
    Raz jeszcze świetnym atakiem popisał się Szymański, skutecznie obił ręce blokujących.

2:5
    Świetnym atakiem po skosie popisał się Grzegorz Szymański.

2:4
    Kapitalna akcja Effectora, autorem punktu Dryja.

1:4
    Szymański świetnie obił blok z prawego ataku.

1:3
    Świetną akcją przez środek popisali się goście.

1:2
    Z krótkiej punkt zdobył Polański.

0:2
    Przesunięta krótką grali gospodarze, ale pomylił się Lipiński.

0:1
    Skutecznym blokiem zagrali goście na początek tego spotkania.

0:0
    Mecz się właśnie rozpoczął..

0:0
    Rozpoczęła się prezentacja obu drużyn.

0:0
    Witam Państwa z Hali Legionów! Zawodnicy już w intensywnej rozgrzewce, 10 minut pozostało do początku spotkania.

0:0

Effector Kielce: Jungiewicz, Sufa, Kaczmarek, Lipiński, Orczyk, Staszewski, Poglajen, Adamski, Polański, Buchowski, Wacek, Bieniek, Wolański, Romanutti, Dryja

Indykpol AZS Olsztyn: Dobrowolski, Olender, Żurek, Mariański, Napiórkowski, Bengolea, Kurmin, Buszek, Szymański, Sobala, Łukasik, Pająk, Oivanen, Hain, Krzysiek, Łuka

Sędziowie: Twardowski – Łygoński.

0:0
    Na relację prosto z Hali Legionów zapraszam już kilka minut przed 17:00, wtedy poznamy powinniśmy poznać składy obu drużyn. Relacja tylko u nas!

0:0
    Musimy wyjść skoncentrowani i wtedy mamy szansę na pokonanie zespołu z Olsztyna – krótko powiedział Daszkiewicz.

0:0
    - Mecz w Kielcach będzie ciężki z powodu sali, ona dla zespołu przyjezdnego jest bardzo niegościnna. Ta hala jest bardzo specyficzna, kolorystyka, oświetlenie, rozmiary, to wszystko nie sprzyja graniu. Nam, kiedy byłem rok w Kielcach, trudno się tam trenowało, ale się przyzwyczailiśmy, natomiast goście mają tam zawsze pod górkę. Pamiętam, że w tamtym sezonie wygrywaliśmy sporo spotkań w Kielcach, i to z zespołami nominalnie lepszymi od nas – powiedział były kapitan Effectora, a obecnie rozgrywający Indykpolu, Maciej Dobrowolski.

0:0
    Indykpol jak na razie jest objawieniem rozgrywek. Po 4 spotkaniach Olsztyn plasuje się na 3 miejscu – trzykrotnie wygrywali, a tylko raz schodzili z parkietu przegrani. Wygrywali z takimi drużynami jak ZAKSA, Jastrzębski Węgiel, a także Politechnika Warszawska!

0:0
    Effector aktualnie plasuje się na 7 miejscu z dorobkiem 6 punktów. Do tej pory dwukrotnie wygrywali, jak i przegrywali. Po dwóch porażkach, w tym momencie są w trakcie serii dwóch zwycięstw rzędu. Czy powiększą passę w niedzielnym meczu?

0:0
    Czy Effector jest w stanie zatrzymać Indykpol? Olsztynianie są jak na razie objawieniem tegorocznego sezony. Jak będzie w niedzielę?

0:0
    Już w niedzielne popołudnie Effector Kielce podejmie we własnej hali rywali z Olsztyna, a konkretnie Indykpol AZS Olsztyn. Zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00.

Norbert Sinkiewicz

Dafi Społem Kielce: Jungiewicz, Sufa, Kaczmarek, Lipiński, Orczyk, Staszewski, Poglajen, Adamski, Polański, Buchowski, Wacek, Bieniek, Wolański, Romanutti, Dryja

Sędziowie: Twardowski – Łygoński