Islandia – Chorwacja 0:0 (koniec) | Grecja – Rumunia 3:1 (koniec) | Portugalia – Szwecja 1:0 (koniec)
Ukraina – Francja 2:0 (koniec)
Islandia
0:0 (0:0)
Chorwacja
Piątek 15.11.2013, 20:00 • Laugardalsvöllur (Reykjavík) • Eliminacje Mistrzostw Świata (Europa)

Wytypowanie MVP po takim meczu jest sprawą niezwykle ciężką, ale chyba najbardziej należy się ten tytuł RAGNAROWI SIGURDSSONWI, który doskonale trzymał w ryzach defensywę Islandii. (21:55:22)

Spotkanie dobiega końca. Z ostatecznego wyniku na pewno bardziej cieszą się Islandczycy, którzy od 50 minuty grali w 10. Druga odsłona była znacznie lepsza, ale Chorwaci pomimo tego, iż grali w przewadze nie potrafili przekuć tego na gole. Trzeba dodać, że Islandia wspaniale opierała się atakom rywala i w 100% wypełniała założenia taktyczne. Cóż, wynik przed rewanżem jest sprawą otwartą. Zapraszamy na inne relacje live z barażowych meczów do Mistrzostw Świata w Brazylii.

90+1
    Modrić strzela z dystansu, jednak tej klasy zawodnik powinien przynajmniej trafić w bramkę.

90+1
    Sędzia techniczny decyduje się przedłużyć spotkanie o 2 minuty.

90
    Kolejna centra w pole karne Chorwatów, pada łupem obrony gospodarzy.

88
    Czas leci nieubłaganie i działa na korzyść Islandii, która przypomnijmy gra w 10.

87
    Mandžukić schodzi z boiska a zastępuje go Benko.

84
    Islandia ma wielki problem z wyjściem z własnej połowy. Prawie każda ich akcja kończy się na ich połowie.

83
    Wspaniała akcja gości!!! Mandzukić zgrywa głową piłkę do nabiegającego Perisića a ten mocnym wolejem myli się naprawdę nieznacznie!!!

83
    Chorwacja atakuje pozycyjnie.

81
    Rzut wolny dla Chorwacji. Strasznie drobiazgowy jest główny arbiter.

80
    Korner dla gości.

79
    Rzut wolny dla Islandii. To właśnie w stałych fragmentach gry ekipa Lagerbäcka powinna szukać swoich szans.

78
    Chorwacja ciągle bije głową w mur próbując znaleźć drogę do bramki.

77
    Islandii w końcu udało się podejść pod pole karne gości, ale mimo to nie potrafili zagrozić bramce Pletikosa.