Nowokuźnieck – Niżny Nowogród 1:4 (koniec) | Lev – Omsk 3:2 (2:1 po rz. karnych) | HC Slovan – Barys 2:6 (koniec)
HC Slovan Bratysława
2:6 (1:2, 1:1, 0:3)
Barys Nur-Sultan
Niedziela 17.11.2013, 17:00 • Lodowisko im. Ondreja Nepelu • Kontinental Hockey League

51:28
    Bramka dla Barysu!
    Bramkę strzelił BOYD! Objechał bramkę i strzelił pozbawiając golkipera szans na obronę!

44:09
    Bramkę strzelił po indywidualnej akcji STARCHENKO! Strzelił spod niebieskiej linii pomiędzy dwóch obrońców

43:27
    Autorem bramki jest LITVINENKO! Bramka wpadła po dobitce.

28:56
    Autorem bramki jest RUDENKO! Przepiękna kontra w wykonaniu zawodników z kazachskiej drużyny. Seria podań rozłożyła na łopatki obronę Slovanu, którzy niedługo cieszyli się wyrównaniem wyniku.

26:47
    Bramka dla Slovanu!
    Bramkę wprowadził do siatki NETIK!
    Pięknie wykorzystana przewaga Slovana, kilku zawodników zasłaniało Yeremeyev co wykorzystał NETIK strzelając spod niebieskiej linii w prawy górny róg bramki.

19:26
    Bramka dla Astany!
    W ostatniej minucie tercji bramkę zdobywa DAWES, który doskonale odzyskuje krążek po stracie przez kolegę i pewnie pokonuje Janusa.

07:05
    Goście szybko doprowadzają do wyrównania. Stastny idealnie nagrywa krążek na kij NETIKA, który klęcząc na lodzie pokonuje Yeremeyeva.