Levante – Villarreal 0:3 (koniec) | Rayo Vallecano – RCD Espanyol 1:4 (koniec) | Elche – Valencia 2:1 (koniec)
Sevilla – Real Betis 4:0 (koniec)
Sevilla FC
4:0 (2:0)
Real Betis Balompié
Niedziela 24.11.2013, 21:00 • Estadio Ramón Sánchez Pizjuán, Sewilla • Hiszpańska LaLiga

88
    Gol dla Sevilli!
    Bramkę zdobył VINCENTE IBORRA.

I Sevilla dobija Betis zdobywając czwartego gola! Kapitalna centra z kornera na 5 metr Rakitica, tutaj najwyżej do piłki wyskakuje VINCENTE IBORRA i precyzyjnym uderzeniem z głowy pakuje piłkę do bramki!

59
    Bramkę zdobył VITOLO.

Zanosiło się na to od początku drugiej połowy i w końcu jest gospodarze zdobywają trzeciego gola! Fatalny błąd przy wyprowadzaniu piłki Amay, który niecelnie zagrywa do swojego partnera, futbolówkę przejmuje Bacca i posyła kapitalną górną piłkę za plecy obrońców do wbiegającego w pole karne VITOLO, ten przyjmuje futbolówkę, zachowuje zimną krew, spokojnie mija wychodzącego z bramki Sarę i bez problemu kieruje futbolówkę do siatki!

43
    Bramkę zdobył STEPHANE M'BIA.

Cóż za fatalna minuta dla gości, którzy otrzymują dwa ciosy, najpierw z boiska wyleciał Paulao, a teraz tracą drugiego gola! Z wolnego świetnie centruje Rakitic, w polu karnym najlepiej odnajduje się STEPHANE M'BIA i mocnym uderzeniem z głowy pakuję piłkę do bramki pod nogami interweniującego Sary!

2
    Bramkę zdobył CARLOS BACCA.

Spokojna pierwsza minuta to była cisza przed burzą. Sevilla wychodzi na prowadzenie! Świetna szybka akcja, piłka na 30 metrze trafia do Reyesa, który popisuje się kapitalnym prostopadłym podaniem do wybiegącego z głębi pola CARLOSA BACCY, ten otrzymuje futbolówkę niepilnowany przed polem karnym, wpada w szesnastkę i mocnym uderzeniem pokonuje Sare!