Lille – Toulouse 1:0 (koniec) | Nice – Saint-Étienne 0:1 (koniec) | Nantes – Monaco 0:1 (koniec)
FC Nantes
0:1 (0:0)
AS Monaco
Niedziela 24.11.2013, 21:00 • Stade de la Beaujoire, Nantes • Francuska Ligue 1 Uber Eats

Za wspólnie spędzony czas dziękuje Adam Delimat. (22:53:55)

Po spotkaniu, które nie mogło porwać obiektywnego kibica, Monaco wygrywa z Nantes 1:0! Jedyną bramkę dla gości zdobył w 70. minucie Mounir Obbadi, a w ostatniej minucie doliczonego czasu gry piłkę meczową zmarnował Bedoya!

Koniec meczu!

90+3
    Ależ sytuacja dla gospodarzy! Po kapitalnym prostopadłym podaniu Gakpe oko w oko z bramkarzem stanął Bedoya, uderzył jednak zdecydowanie ponad poprzeczką!

90+1
    Trzy minuty doliczone do drugiej połowy.

90
    Za dyskusje z arbitrem żółtą kartką ukarany Vizcarrondo.

90
    Piłka w siatce gości! Z najbliższej odległości futbolówkę głową do bramki wepchnął Bedoya, jednak strzelający wcześniej głową Vizcarrondo faulował w tej sytuacji Abidala!