Lille – Toulouse 1:0 (koniec) | Nice – Saint-Étienne 0:1 (koniec) | Nantes – Monaco 0:1 (koniec)
FC Nantes
0:1 (0:0)
AS Monaco
Niedziela 24.11.2013, 21:00 • Stade de la Beaujoire, Nantes • Francuska Ligue 1 Uber Eats

Po spotkaniu, które nie mogło porwać obiektywnego kibica, Monaco wygrywa z Nantes 1:0! Jedyną bramkę dla gości zdobył w 70. minucie Mounir Obbadi, a w ostatniej minucie doliczonego czasu gry piłkę meczową zmarnował Bedoya!

90+3
    Ależ sytuacja dla gospodarzy! Po kapitalnym prostopadłym podaniu Gakpe oko w oko z bramkarzem stanął Bedoya, uderzył jednak zdecydowanie ponad poprzeczką!

90
    Za dyskusje z arbitrem żółtą kartką ukarany Vizcarrondo.

90
    Piłka w siatce gości! Z najbliższej odległości futbolówkę głową do bramki wepchnął Bedoya, jednak strzelający wcześniej głową Vizcarrondo faulował w tej sytuacji Abidala!

88
    Ostatnia zmiana w szeregach gospodarzy, Adrien Trebel zastępuje Deaux.

86
    Marcel Tisserand pojawia się na placu gry w miejsce Raggiego.

78
    Żółtym kartonikiem za wejście w nogi Toulalana ukarany Deaux.

77
    Boisko opuścił Veretout, zastąpił go Fernando Aristeguieta.

70
    Gol dla Monaco!
    Martial kapitalnie wyłożył piłkę Rodriguezowi, ten jednak w znakomitej sytuacji trafił prosto w bramkarza! Do piłki przed polem karnym dopadł jednak OBBADI, który uderzył potężnie, piłka odbiła się jeszcze od nogi Bedoyi, czym całkowicie zmyliła Riou!

66
    Alejandro Bedoya zastępuje Bessata.

63
    Zmiana w zespole gości, opuszcza boisko żegnany gwizdami i zdziwiony taką decyzją trenera Falcao, którego zmienia Anthony Martial.

60
    To nie jest wieczór Falcao! Tym razem otrzymał on znakomite podanie od Obbadiego, jednak, podobnie jak poprzednio, Kolumbijczyk fatalnie marnuje tę sytuację!

53
    Przed dogodną sytuacją stanął Falcao, jednak uderzył bardzo niecelnie! Kolumbijczyk nie zwykł marnować takich sytuacji!

48
    Zagotowało się pod bramką gospodarzy! Z lewej strony pola bramkowego podawał Falcao, piłka minęła bramkarza, jednak Riviere nie zdołał przeciąć toru lotu futbolówki, zrobił to za to obrońca Nantes!

Na Stade de la Beaujoire jesteśmy świadkami nieszczególnie ciekawego widowiska, w którym żadna ze stron nie potrafiła sobie stworzyć czystej bramkowej sytuacji. Liczymy na dużo więcej podczas drugich 45 minut, na które zapraszamy już za niespełna kwadrans!

45
    Żółtą kartką ukarany Gabriel Cichero.

38
    Kartka z kolei dla Jeremy'ego Toulalana, który faulował Cissokho.

31
    Dobra szansa gości, Falcao zagrał na prawą stronę do Riviere'a, ten dograł w pole karne do Rodrigueza, który uderzył piętą, jednak ten strzał zablokował Vizcarrondo!