Ajaccio – Bastia 1:1 (koniec) | Guingamp – Bordeaux 0:1 (koniec) | Montpellier – Lorient 0:2 (koniec)
Rennes – Saint-Étienne 3:1 (koniec) | Sochaux – Reims 0:2 (koniec) | Évian TG – PSG 2:0 (koniec)
AC Ajaccio
1:1 (0:1)
SC Bastia
Środa 04.12.2013, 19:00 • Stade François Coty, Ajaccio • Francuska Ligue 1 Uber Eats

Według mnie jest to remis na, który gospodarze tego spotkania na pewno nie zasłużyli i trener gości może pluć sobie tylko w brodę i na pewno w tym spotkaniu Bastii niczego nie zabrakło – oprócz bramek. Zawodnikiem spotkania zostaje Ochoa (Ajaccio), który w 93 minucie uratował swój zespół przed utratą bramki. Serdecznie zapraszam na resztę transmisji, które przeprowadzą moi redakcyjni koledzy. (20:53:35)

90+4
    Ostatni atak gości, lecz sędzia nie pozwala go przeprowadzić i kończy spotkanie.

90+3
    To powinna być bramka dla Bastii. Rzut rożny dla gości i centra w pole karne gospodarzy, a tam nie kryty Ilan uderza efektownie z nożyc i jedynie dobry refleks Ochoa ratuje zespół przed utratą bramki!

90+2
    Gospodarze bronią się na wszelki sposobami przed atakami gości.

90
    Druga połowa potrwa cztery minuty dłużej – dla gospodarzy będzie za pewne to cała wieczność.

89
    Ostatnia zmiana w ekipie gości na boisku pojawia się Ilan, a schodzi z niego zmęczony Modesto.

88
    Gospodarze przy futbolówce grają jak najdłużej piłką na połowie Bastii, ale tracą piłke.

87
    Kolejna centra w pole karne gospodarzy i po raz kolejny wybijają piłkę defensorzy gospodarzy.

86
    Gospodarze zamknięci w polu karnym, a goście atakują nieustannie, ale ich ataki wyglądają na nie przemyślane.

85
    Centra w pole karne gospodarzy, z którą radzą sobie zawodnicy Ajaccio, lecz od razu ponownie przy piłce goście.

84
    Gospodarze teraz utrzymują się najdłużej przy piłce, gdyż ten remis to dla nich można powiedzieć będzie jak 3 punkty w tym meczu.

82
    Gol dla Ajaccio! No i mamy wyrównanie na, które goście na pewno nie zasłużyli. Prostopadłe podanie do wychodzącego EDUARDO, który ze stoickim spokojem lobuje bramkarza gości.

82
    Gospodarze w jednym z nielicznych ataków. Zacentrowana piłka w pole karne Bastii, lecz Landreau łapie piłke.

81
    Długa piłka do wprowadzonego Bruno, ale szybszy Ochoa, który łapie piłke.

79
    Palmieri (Bastia) wchodzi z wyprostowaną nogą w rywala – słuszna żółta kartka.

78
    Ciekawi mnie posiadanie piłki przez graczy gospodarzy, które oceniał bym w tym momencie na około 20%.

77
    Modesta zagrywa piłke w pole karne, którą wybijają gracze gospodarzy, ale przechwytuje ją Boudebouz, którego strzał pewnie łapie golkiper gospodarzy.