Ajaccio – Bastia 1:1 (koniec) | Guingamp – Bordeaux 0:1 (koniec) | Montpellier – Lorient 0:2 (koniec)
Rennes – Saint-Étienne 3:1 (koniec) | Sochaux – Reims 0:2 (koniec) | Évian TG – PSG 2:0 (koniec)
EA Guingamp
0:1 (0:1)
Girondins Bordeaux
Środa 04.12.2013, 19:00 • Stade du Roudourou, Guingamp • Francuska Ligue 1 Uber Eats

Dziękuję Państwu za uwagę. Zapraszam na kolejne transmisję w portalu LAJFY.COM! (20:53:36)

Występ Obraniaka przeciętny, bo trudno oczarować kogokolwiek w piętnaście minut.

Bohaterem spotkania został Faubert, który zdobył zwycięską bramkę dla swojego zespołu.

Dla drużyny Guingamp to zaskakujące rozstrzygnięcie, bo w bieżącym sezonie zawodnicy z Bretanii nader rzadko przegrywają na własnym stadionie.

Za nami dobre spotkanie, w którym Bordeaux wygrało z Guingamp 1:0.

90+5
    Żółta kartka dla Sacko (FC Girondins de Bordeaux).

90+3
    Rzut rożny dla gospodarzy.

90+1
    Czerwona kartka dla Beauvue (EA Guingamp). Obrzydliwe zagranie zawodnika gospodarzy, który tracąc piłkę na rzecz N'Guemo nadepnął na staw skokowy rywala. Sędzia nie miał żadnych wątpliwości.

90
    Pięć minut doliczone do drugiej połowy spotkania.

87
    Ostatnie minuty spotkania. Bordeaux nadal prowadzi, choć od 54. minuty gra w osłabieniu po czerwonej kartce dla Orbana.

85
    Żółta kartka dla Pereira (EA Guingamp).

85
    Obraniak lekko stracił kontakt z otoczeniem, gdy Pereira postanowił zagrać wślizgiem. Rzut wolny dla Bordeaux.