Ajaccio – Bastia 1:1 (koniec) | Guingamp – Bordeaux 0:1 (koniec) | Montpellier – Lorient 0:2 (koniec)
Rennes – Saint-Étienne 3:1 (koniec) | Sochaux – Reims 0:2 (koniec) | Évian TG – PSG 2:0 (koniec)
EA Guingamp
0:1 (0:1)
Girondins Bordeaux
Środa 04.12.2013, 19:00 • Stade du Roudourou, Guingamp • Francuska Ligue 1 Uber Eats

Dziękuję Państwu za uwagę. Zapraszam na kolejne transmisję w portalu LAJFY.COM! (20:53:36)

Występ Obraniaka przeciętny, bo trudno oczarować kogokolwiek w piętnaście minut.

Bohaterem spotkania został Faubert, który zdobył zwycięską bramkę dla swojego zespołu.

Dla drużyny Guingamp to zaskakujące rozstrzygnięcie, bo w bieżącym sezonie zawodnicy z Bretanii nader rzadko przegrywają na własnym stadionie.

Za nami dobre spotkanie, w którym Bordeaux wygrało z Guingamp 1:0.

90+5
    Żółta kartka dla Sacko (FC Girondins de Bordeaux).

90+3
    Rzut rożny dla gospodarzy.

90+1
    Czerwona kartka dla Beauvue (EA Guingamp). Obrzydliwe zagranie zawodnika gospodarzy, który tracąc piłkę na rzecz N'Guemo nadepnął na staw skokowy rywala. Sędzia nie miał żadnych wątpliwości.

90
    Pięć minut doliczone do drugiej połowy spotkania.

87
    Ostatnie minuty spotkania. Bordeaux nadal prowadzi, choć od 54. minuty gra w osłabieniu po czerwonej kartce dla Orbana.

85
    Żółta kartka dla Pereira (EA Guingamp).

85
    Obraniak lekko stracił kontakt z otoczeniem, gdy Pereira postanowił zagrać wślizgiem. Rzut wolny dla Bordeaux.

84
    Faure uderzał na bramkę gości, ale jego strzał trafił ponad poprzeczkę.

83
    Kolejny korner dla gospodarzy.

80
    Rzut rożny dla graczy Guingamp.

79
    Faure huknął, jak z armaty i trafił w poprzeczkę bramki Bordeaux.

78
    Zmiana w drużynie FC Girondins de Bordeaux: z boiska schodzi Saivet, na boisku pojawia się Obraniak.

77
    Zmiana w drużynie FC Girondins de Bordeaux: z boiska schodzi Maurice-Belay, na boisku pojawia się Planus.

76
    Za chwile na murawie pojawi się Obraniak!

76
    Kebrat otrzymał podanie z rzutu wolnego i uderzył głową na bramkę gości, ale trafił w boczną siatkę.

76

74
    Z wielkim trudem ogląda się grę Guingamp. Gospodarze kompletnie nie radzą sobie z dobrze ustawionymi w tyle zawodnikami Bordeaux.

73
    Piłkę wybijają obrońcy Bordeaux.

73
    Rzut rożny dla Guingamp.

70
    Guingamp bije głową w mur. Bordeaux broni wyniku, ale też gospodarze nie mają pomysłu, jak stworzyć sobie dobrą okazję strzelecką.

66
    Zmiana w drużynie EA Guingamp: z boiska schodzi Giresse, na boisku pojawia się Faure.

65
    Sertic przypomniał o sobie. Gracz Bordeaux zakręcił rywalami i oddał strzał po ziemi z odległości dwudziestu dwóch metrów. Piłkę złapał Assembe.

63
    Zmiana w drużynie FC Girondins de Bordeaux: z boiska schodzi Jussie, na boisku pojawia się Sacko.

61
    Langil uderzył szczupakiem na bramkę Bordeaux. Szczupak był mocno ekstremalny, bo też gracz gospodarzy zdecydował się trącić piłkę na wysokości 30 centymetrów. Carraso złapał futbolówkę.

59
    Bordeaux gra w osłabieniu, ale jak na razie mecz jest nadal wyrównany.

57
    Korner dla gospodarzy.

55
    Zmiana w drużynie EA Guingamp: z boiska schodzi Atik, na boisku pojawia się Langil.

54
    Orban w kompletnie niezrozumiały sposób kończy swój udział w dzisiejszym spotkaniu. W odstępie trzech minut fauluje rywali, a sędzia litościwie pozwala mu oddalić się w kierunku szatni.

54
    Druga żółta, a w konsekwencji czerwona kartka dla Orbana (FC Girondins de Bordeaux).

54
    Kolejne starcie Orbana z graczem Guingamp, tym razem Beauvue. Gracz gospodarzy padł na murawę.

52
    Atik już na boisko raczej nie wróci.

51
    Żółta kartka dla Orbana (FC Girondins de Bordeaux).

50
    Poprawka! Dzieje się! Atik został wycięty przez Orbana. Orban udaje minę niewiniątka, ale sędzia dyktuje rzut wolny dla drużyny Guingamp. Piłka blisko bocznej strefy boiska i narożnika pola karnego.

49
    Oprócz kilku fauli niewiele się dzieje.

47
    Początek spokojny. Bordeaux uspokaja grę wymieniając piłke na własnej połowie. Gracze Guingamp atakują rywali na całym boisku.

46

45
    Zmiana w drużynie EA Guingamp: z boiska schodzi Lemaitre, na boisku pojawia się Leveque.

Za nami ciekawa pierwsza połowa spotkania. Bordeaux zasłużenie prowadzi, a Guingamp chyba będzie musiało w drugiej odsłonie pokazać, co też potrafi. To chyba wystarczy, aby Państwo zostali z nami i śledzili, która z drużyn okaże się zwycięzcą.

45
    Dośrodkowanie w pole karne i...nic.

45
    Wrzutka w pole karne Giresse'a została wybita przez obrońców za linię końcową boiska. Korner dla gospodarzy.

44
    Rzut wolny dla Guingamp na wysokości pola karnego Bordeaux.

43
    Obie drużyny walczą, ale bardziej już z czasem niż o wynik.

40
    Atik strzela z pierwszej piłki, ale piłka trafia ponad poprzeczkę.

39
    Ataki gospodarzy kompletnie chaotyczne, a goście grają swoje.

36
    Jussie pomógł sobie ręką, gdy próbował opanować piłkę w polu karnym gospodarzy. Grę wznowi Assembe.

33
    Gospodarze wyraźnie lepiej prezentują się w ostatnich minutach, ale ataki Bordeaux są nadal niezwykle groźne.

31
    Mariano uderzał na bramkę gospodarzy, ale piłka daleko od bramki.

30
    Kapitalne rozegranie piłki przez zawodników Guingamp. Douniama zagrał na jeden kontakt z Mathisem, a ten wyłożył piłkę swojemu koledze. Techniczny strzał trafił idealnie obok słupka, ale Carraso był na miejscu.

26
    Gol dla Bordeaux!
    Bramkę zdobył JULIEN FAUBERT. Asystę zanotował Sertic. Błyskawiczna akcja na prawym skrzydle. Sertic zagrywa do wbiegającego w pole karne Faubert'a, który strzela z ostrego kąta, a piłka między nogami Assambe wpada do siatki.

25
    Bliźniacza sytuacja do tej sprzed paru minut. Faul Mathis'a na graczy gości – Jussie. Rzut wolny w bliskiej odległości od narożnika pola karnego. Sertic dośrodkował, ale piłka wychodzi za linię końcową boiska.

23
    Raz jeszcze gracze Bordeaux zagrozili bramce Guingamp. Saivet strzelił, a Assembe po raz kolejny musiał wykazać się sporymi umiejętnościami.

20
    Bramka dla drużyny gości "wisi" w powietrzu.

19
    Henrique uderzył głową na bramkę gospodarzy po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Sertic'a. Assembe z najwyższym trudem wybił piłkę.

17
    Rzut wolny dla gości w bliskiej odległości od pola karnego Guingamp.

16
    Guingamp zaatakowało rywali, ale Bordeaux po kilku chwilach odzyskali inicjatywę.

14
    Atik z łatwością w polu karnym Bordeaux minął obrońcę i starał się zagrać do jednego z partnerów, ale piłkę złapał Carrasso.

12
    Gra może się podobać, bo każdy z zespołów atakuje, ale to goście byli bliżsi w pierwszych minutach meczu strzelenia bramki.

10
    Saivet popędził z piłką na lewym skrzydle. Gracz Bordeaux przebiegł około czterdziestu metrów, a następnie zagrał do kolegi, który nabiegał z prawego skrzydła. Błyskawiczny strzał Faubert'a został zablokowany.

7
    Gospodarze z trudem przedzierają się pod bramkę Bordeaux. Nie stworzyli sobie jeszcze klarownej sytuacji pod bramką Carasso.

5
    Początek zdecydowanie dla gości. Bordeaux utrzymuje się przy piłce, a Guingamp zostało zepchnięte do głębokiej defensywy.

4
    Ależ okazja dla gości. Gracz Bordeaux Sertic otrzymał od kolegi podanie na linię szesnastego metra strzelił. Piłka trafiła w środek bramki. Assembe wykazał się sporym refleksem.

2
    Początek niezwykle płynny i agresywny. Bordeaux śmiało atakuje.

1
    Mecz się właśnie rozpoczął..

Pozostało zaledwie minuty do pierwszego gwizdka arbitra.

Ludovic Obraniak nie wystąpi w podstawowym składzie. Pomocnik gości jest wśród graczy rezerwowych.

EA Guingamp: Assembe – Pereira, Sorbon, Mathis, Kerbrat – Atik, Sankhare, Beauvue, Giresse – Lemaitre, Douniama
    Rezerwowi: Samassa, Sankoh, Leveque, Langil, Dos Santos, Begue, Faure

FC Girondins de Bordeaux: Carrasso – Mariano, Orban, Henrique, Sane – Sertic, Faubert, N'Guemo, Saivet, Jussie – Maurice-Belay
    Rezerwowi: Olimpia, Brechet, Planus, Khalfallah, Obraniak, Bellion, Sacko

Sędziowie: S. Desiage.

Dobry wieczór Państwu!

Pozostaje mi przyjemność zaproszenia Państwa na relacje w naszym portalu. Proszę pamiętać, że niemal pewny jest udział w spotkaniu Ludovica Obraniaka. Start około godziny 18:40.

Faworytem według wielu francuski mediów pozostają gospodarze, których forma jest stabilna. Dodatkowym atutem pozostaje dobra dyspozycja gospodarzy w grze defensywnej. Spośród wszystkich zespołów Ligue 1. Guingamp jest jednym z pięciu z najmniejszą liczbą straconych bramek, a na własnym obiekcie w ośmiu spotkaniach stracił ich zaledwie sześć.

Bordeaux na wyjeździe gra nad wyraz przeciętnie. Piłkarze z Akwitanii upodobali sobie grę na remis. Proszę sobie wyobrazić, że w siedmiu dotychczas rozegranych na wyjeździe spotkaniach Żyrondyści zdobyli osiem punktów, a to wszystko dzięki pięciu remisom i zwycięstwu.

Guingamp prezentuje świetną formę w ostatnich spotkaniach. Cztery ostatnie kolejki pozwoliły drużynie z Bretanii zgromadzić na swoim koncie dziesięć punktów.

Guingamp podejmuje na własnym terenie Bordeaux. To starcie zespołów sąsiadujących ze sobą w ligowej tabeli.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 19:00.