Dallas Stars
5:1 (0:1, 4:0, 1:0)
Philadelphia Flyers
Sobota 07.12.2013, 20:00 • American Airlines Center • National Hockey League

Nie mamy się co oszukiwać. Wygrała drużyna lepsza. Poza pierwszą tercję Lotnicy grali bardzo słabo i zasłużenie przegrali aż 5:1 Gwiazdami meczu na pewno są Tyler Seguin i Jamie Benn, którzy brali udział w większości strzelonych bramek oraz Dan Ellis, który przepuścił tylko 1 na 28 strzałów. Dziękujemy za oglądanie! (22:46:09)

58:43
    Napięcie jest bardzo gęste. Po zamrożeniu krążka przez Ellisa o mało nie wybucha bójka między Benn'em i Simmondsem.

57:02
    Karę dostają Dillon i Coutrier za nadmierną ostrość w grze.

57:02
    Pod ławką zmian dochodzi do regularnej bitki!

55:27
    Gwiazdy strzelają piątą bramkę!
    Bramkę strzeal EAKIN! Kolejny fatalny w skutkach błąd obrony Lotników. Krążek przejął Roussel, podał do Eakina, który pokonał Emery'ego. Bramka strzelona w osłabieniu.

54:59
    Kara dla Benna za atak łokciem.

53:36
    Philadelphia bezskutecznie próbuje strzelić bramkę. Dallas coraz bliżej zwycięstwa.

52:25
    Trzecia tercja jest znacznie wolniejsza i szczerze, mniej ciekawsza od drugiej. Można powiedzieć, że jedna minuta zdecydowała o takim przebiegu tej tercji.