Montpellier – Saint-Étienne 0:1 (koniec)
Montpellier HSC
0:1 (0:0)
AS Saint-Étienne
Piątek 13.12.2013, 20:30 • Stade de la Mosson, Montpellier • Francuska Ligue 1 Uber Eats

AS Saint-Étienne wygrało po golu Gradela, którego wybieram MVP spotkania. Drużyna gości miała w swoim składzie zdecydowanie bardziej kreatywnych zawodników i zasłużenie zgarnęła trzy punkty. Sytuacja Montpellier staje się coraz gorsza i niedawny mistrz Francji musi szybko coś zmienić jeśli nie chce drżeć o ligowy byt. Dziękuję za uwagę i zapraszam do śledzenia kolejnych relacji na lajfy.com! (22:31:35)

90+2
    Goście starają się utrzymywać piłkę daleko od własnej bramki i robią to całkiem skutecznie.

90
    Sędzia doliczył aż cztery minuty.

89
    Clerc wybił piłkę na rzut rożny. Trwają rozpaczliwe ataki gospodarzy.

88
    Hamouma ukarany żółtą kartką.

87
    Gospodarze domagali się rzutu karnego za zagranie ręką Salla, ale powtórki pokazują, że sędzia miał rację nie dyktując jedenastki.

86
    Deza wszedł za Camarę.

86
    Saihi zmieniony przez Martina.

85
    Ostatnia zmiana w drużynie AS Saint-Étienne. Brison wszedł za Tabanou.

85
    Camara uderzał głową: mocno i nieclenie. Montpellier ma coraz mniej czasu na wyrównanie.

84
    Rzut wolny dla Monpellier, ale odległość od bramki gości jest spora.

82
    Drużyna Montpellier jest całkowicie bezradna. Gospodarze nie potrafią przedostać się pod bramkę Ruffera.

80
    Pogba zmienił Gradela.

78
    Gospodarze zupełnie się posypali po stracie bramki. Na boisku od kilku minut rządzi i dzieli drużyna gości.

77
    Tabanou mocno, ale niecelnie uderzył z dystansu. AS Saint-Étienne w natarciu!!!

75
    Gol dla Saint-Étienne!

Ghoulam idealnie zagrał z lewego skrzydła, a MAX GRADEL bez problemu umieścił piłkę w siatce. Goście na prowadzeniu!

74
    Montano stracił piłkę w polu karnym rywali.

72
    Dośrodkowanie Camary przejął Ruffier, który króluje we własnym polu karnym.

Jan Prociak

Gole: 75. Gradel

Kartki:   32. Mazague (MON), 51. Saihi (MON) – 9. Clerc (SET), 65. Sall (SET), 88. Hamouma (SET)

Montpellier HSC: Jourdren – Saihi (86' Martin), Mezague, El Kaoutari, Tiene (64' Montano) – Marveaux, Stambouli (C), Cabella, Sanson – Camara (86' Deza), Mounier

Rezerwowi: Pionnier – Di Stefano, Martin, Dabo, Tinhan, Deza, Montano

AS Saint-Étienne: Ruffier – Clerc, Sall, Perrin (C), Ghoulam – Gradel (80' Pogba), Corgnet (63' Hamouma), Cohade, Lamoine, Tabanou (85' Brison) – Brandao

Rezerwowi: Moulin – Mignot, Brison, Pogba, Erding, Hamouma, Saint-Maximin

Sędziowie: Varela‎ – Benech, Lombard

Widownia: 14 000