Montpellier – Saint-Étienne 0:1 (koniec)
Montpellier HSC
0:1 (0:0)
AS Saint-Étienne
Piątek 13.12.2013, 20:30 • Stade de la Mosson, Montpellier • Francuska Ligue 1 Uber Eats

85
    Ostatnia zmiana w drużynie AS Saint-Étienne. Brison wszedł za Tabanou.

80
    Pogba zmienił Gradela.

75
    Gol dla Saint-Étienne!

Ghoulam idealnie zagrał z lewego skrzydła, a MAX GRADEL bez problemu umieścił piłkę w siatce. Goście na prowadzeniu!

65
    Sall ukarany żółtą kartką za faul na Camarze.

64
    Montano wszedł za Tiene.

63
    Hamouma zmienił Corgneta.

62
    To powinno być 1-0!!! Cabella dośrodkował w pole karne, a Perrin o mało o nie skierował piłki do własnej bramki. Goście mogą w tej sytuacji mówić o ogromnym szczęściu.

51
    Saihi ostro potraktował Corgneta za co otrzymał żółtą kartkę.

32
    Mazague ukarany żółtą kartką za faul na Ghoulamie.

31
    Tiene zagrał piłkę z rzutu rożnego, a Mounier mocno główkował. Zamysł był dobry, ale piłka poszybowała wysoko nad bramką.

29
    Brandao przyjął piłkę i błyskawicznie odegrał do dobrze ustawionego Tabanou, który minimalnie spudłował.

17
    Świetne podanie do Tabanou z głębi pola i skrzydłowy gości zdecydował się na strzał z pierwszej piłki, który z ledwością nogami wybił Jourdren. Kapitalna akcja gości!

9
    Clerc stracił piłkę na własnej połowie i musiał ratować się faulem za co otrzymał żółtą kartkę. Poszkodowany był Cabella.

6
    Groźna akcja AS Saint-Étienne. Tabanou pobiegł z piłką lewym skrzydłem i dośrodkował w pole karne, a Brandao minimalnie minął się z tym podaniem. To mógł być piękny gol!

Jan Prociak

Gole: 75. Gradel

Kartki:   32. Mazague (MON), 51. Saihi (MON) – 9. Clerc (SET), 65. Sall (SET), 88. Hamouma (SET)

Montpellier HSC: Jourdren – Saihi (86' Martin), Mezague, El Kaoutari, Tiene (64' Montano) – Marveaux, Stambouli (C), Cabella, Sanson – Camara (86' Deza), Mounier

Rezerwowi: Pionnier – Di Stefano, Martin, Dabo, Tinhan, Deza, Montano

AS Saint-Étienne: Ruffier – Clerc, Sall, Perrin (C), Ghoulam – Gradel (80' Pogba), Corgnet (63' Hamouma), Cohade, Lamoine, Tabanou (85' Brison) – Brandao

Rezerwowi: Moulin – Mignot, Brison, Pogba, Erding, Hamouma, Saint-Maximin

Sędziowie: Varela‎ – Benech, Lombard

Widownia: 14 000