Paris Saint-Germain
0:1 (0:1)
Real Madryt
Czwartek 02.01.2014, 15:45 • Ad-Dauha • Spotkania towarzyskie

Nie zobaczyliśmy bramek w drugiej części gry. Real Madryt zwyciężył 0:1 po bramce strzelonej przez Jese. Druga połowa nie przyniosła tylu emocji ile pierwsze 45 minut, ale generalnie obie ekipy stworzyły świetne widowisko. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje w serwisie lajfy.com. (17:40:13)

90+2
    Trzynasty rzut rożny dla PSG, znów niezbyt dobrze został on wykonany i piłkę przejęli rywale.

90
    Trzy minuty doliczone do podstawowego czasu gry.

89
    Z daleka spróbował swoich sił Coman – zabrakło dokładności, od bramki wznowi grę Jesus Fernandez.

87
    Już chyba niewiele zmieni się w tym meczu, Real Madryt kontroluje sytuacje, stara się utrzymać dłużej przy piłce.

85
    Isco wrzucił piłkę w pole karne z rzutu rożnego, oddalili grę piłkarze PSG.

83
    Menez pokusił się o strzał zza pola karnego – niecelnie.

82
    Rabiot oddał groźny strzał głową, ale przeniósł piłkę ponad poprzeczką.

80
    Około dziesięciu minut do końca rywalizacji, tempo gry jakby nieco spadło.

78
    Jeszcze jeden rzut rożny dla Realu Madryt, krótkie rozwiązanie stałego fragmentu gry, niewiele z tego wynikło.

76
    Romero dośrodkował piłkę z lewego skrzydła, poradzili sobie obrońcy Paris St. Germain.

74
    Rzut rożny dla Realu Madryt, fatalne dośrodkowanie, piłka dogrywana z rogu opuściła plac gry, od bramki wznowi Sirigu.

72
    Ibrahimovic popełnił faul walcząc o piłkę na połowie Realu Madryt.

70
    Do końca meczu pozostało około 20 minut, piłkarze PSG nie stworzyli sobie do tej pory choćby jednej takiej sytuacji jak w pierwszej połowie.

68
    Kolejną szansę z rzutu rożnego mieli piłkarze PSG, znów poradzili sobie defensorzy Realu Madryt.

66
    Ángel di María odpowiedział strzałem z dystansu, w żaden sposób nie zaskoczył on Sirigu.

65
    Lucas pokusił się o strzał z ostrego kąta, piłka w rękach bramkarza.

Gole: 18. Jese

Paris Saint-Germain: Sirigu – Van der Wiel, Alex, Thiago Silva (c), Digne – Thiago Motta, Verratti, Matuidi – Lavezzi, Zlatan Ibrahimovic, Cavani
    Zmiany: Douchez, Diaw, Maignan, Arrondel, Atlan, Jallet, Camara, Marquinhos, Rabiot, Pastore, Coman, Lucas, Menez, Ongenda

Real Madryt: Diego López – Arbeloa, Nacho, Ramos, Casado – Xabi Alonso, Illarramendi, José Rodríguez – Jesé, Morata, Ronaldo

Druga połowa: Jesús Fernández – Carvajal, Pepe, Llorente, Marcelo – Modric, Casemiro, Di María, Isco – Jaime, Karim Benzema

Zmiany: Jesús, Pepe, Benzema, Marcelo, Carvajal, Casemiro, Modric, Di María, Isco, Mejías, Llorente, Jaime