0:1 (0:1)
Real Madryt
Czwartek 02.01.2014, 15:45 • Ad-Dauha • Spotkania towarzyskie

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:45.

Zapraszamy na mecz towarzyski pomiędzy Paris Saint-Germain FC a Realem Madryt. Szykuje nam się świetne widowisko.

Obie drużyny mają przerwę od rozgrywek ligowych. PSG jak dotąd w Ligue 1 zdobyło 44 punkty, co daje im prowadzenie w ligowej tabeli.

Real Madryt natomiast do tej pory legitymuje się bilansem 13 zwycięstw, dwa remisy i dwie porażki. Królewscy zajmują trzecie miejsce w tabeli ze stratą pięciu punktów do ekip wyprzedzających.

Obie drużyny spotkały się w meczu towarzyskim w lipcu 2013 roku. Wówczas Real Madryt wygrał na wyjeździe 0:1. Jak będzie tym razem? Przekonamy się już wkrótce. Zapraszamy na relacje z tego pojedynku w serwisie lajfy.com

Paris Saint-Germain FC: Sirigu – Van der Wiel, Alex, Thiago Silva (c), Digne – Thiago Motta, Verratti, Matuidi – Lavezzi, Zlatan Ibrahimovic, Cavani

Real Madryt: Diego López – Arbeloa, Nacho, Ramos, Casado – Xabi Alonso, Illarramendi, José Rodríguez – Jesé, Morata, Ronaldo

Zawodnicy wychodzą na murawę.

1

1
    Rozpoczęli piłkarze PSG.

2
    Ronaldo zdecydował się na pierwszy strzał w tym meczu, uderzał zza pola karnego, ale posłał piłkę wysoko ponad bramką.

3
    Arbeloa zatrzymał akcje PSG, będzie rzut rożny.

4
    Zlatan Ibrahimovic uderzał będąc w naprawdę niewygodnej pozycji, piłka przeszła obok słupka bramki Realu.

5
    Digne popędził teraz lewym skrzydłem, zdecydował się na dogranie w pole karne rywali, jednak uczynił to bardzo niedokładnie.

7
    Motta ucierpiał w starciu z Rodriguezem, potrzeba pomoc medyków.

8
    Gra została wznowiona, Motta jak na razie poza boiskiem.

9
    Rozpędzający się Cristiano Ronaldo zatrzymany faulem w środkowej strefie boiska.

10
    Lavezzi odważnie wszedł z piłką w pole karne, jednak jego dośrodkowanie zostało zablokowane, kolejny rzut rożny.

11
    Casado zaasekurował piłkę wychodzącą poza linię końcową, od bramki wznowi Lopez.

12
    Verratti ostro powstrzymany przez Ramosa. Piłkarze PSG krótko rozegrali rzut wolny, niewiele z niego wynikło.

13
    Cavani zdecydował się na uderzenie z woleja, nie była to dobra próba.

15
    Kwadrans gry już za nami. PSG próbuje zaskoczyć przeciwników szybkim atakiem, natomiast Real Madryt mozolnie buduje akcje w ataku pozycyjnym. Jak dotąd brakuje groźnych akcji podbramkowych.

16
    Znakomicie uruchomiony został teraz Cavani, wyszedł sam na sam z Diego Lopezem, ale uderzył prosto w bramkarza Realu! Zmarnowana szansa na otwarcie wyniku...

18
    Gol dla Realu!
    Ależ odpowiedź Realu! Morata zagrał idealnie w tempo do wybiegającego na wolne pole JESE, a ten z największym spokojem pokonał Sirigu!

20
    Hiszpańska ekipa złapała wiatr w żagle i kontynuuje swój atak.

22
    Digne pokusił się o strzał z lewej nogi, piłka nie zmierzała nawet w światło bramki Lopeza.

23
    Real nieco zwolnił i buduje pozycyjny atak od własnego pola karnego.

25
    Zlatan pięknie zgrał piłkę do Lavezziego, ten uderzył na bramkę Lopeza, ale zrobił to bardzo niecelnie.

27
    Matuidi zmarnował stuprocentową sytuacje! Posłał piłkę tuż nad spojeniem bramki Lopeza.

29
    Jakby aktywniejsi teraz piłkarze PSG. Oskrzydlająca akcja kończy się jednak kolejnym niecelnym uderzeniem, jak dotąd mają źle nastawione celowniki.

30
    Pół godziny gry za nami. Real Madryt prowadzi 0:1, ale należy pamiętać, że ekipa z Francji zmarnowała dwie dogodne sytuacje na strzelenie bramki.

32
    Verratti wywalczył rzut rożny dla swojej drużyny, mocne wbicie piłki w pole karne, tam jednak przewinienia dopuścił się Motta.

34
    Ibrahimovic wdał się w drybling blisko pola karnego, ale nie sprostał obrońcy rywali.

35
    Teraz z kolei Ibra miękko dograł piłkę do wbiegającego w pole karne Cavaniego, napastnik uderzył z woleja – minimalnie obok słupka!

37
    Zbliżamy się do końca pierwszej połowy, Real uspokoił grę i stara dłużej utrzymać się przy piłce.

39
    Jak błyskawica popędził Ronaldo środkiem boiska, perfekcyjnie dograł do Rodrígueza, a ten uderzył i trafił w słupek!

40
    Z drugiej strony fatalny błąd popełniła teraz defensywa Realu, na ich szczęście Ibrahimovic strzelił prosto w Diego Lopeza.

42
    I jeszcze jeden korner dla PSG. Tym razem Motta dogrywał piłkę w pole karne, ale poradzili sobie obrońcy rywali.

44
    Ibra został uprzedzony w główkowym pojedynku przez Arbeloe, będzie jeszcze kolejny rzut rożny.

44
    Znów pewnie wybijają defensorzy Realu Madryt.

45
    Jedna minuta doliczona.

45+1
    Morata na koniec próbował zaskoczyć Sirigu, ale czujny był goalkeeper PSG.

Po pierwszej połowie Real Madryt prowadzi z Paris Saint-Germain 0:1. Oglądamy naprawdę dobry mecz, w którym nie brakuje wyśmienitych sytuacji bramkowych. Miejmy nadzieję, że w drugiej części również nie zabraknie emocji, bądźcie z nami.

Szykują się zmiany w obu zespołach.

46

46
    Piłkarze Realu wznowili rywalizację.

46
    Trener Realu zdecydował się na zmianę całej jedenastki. Prezentuje się ona następująco:

Jesús Fernández; Carvajal, Pepe, Llorente, Marcelo; Modric, Casemiro; Di María, Isco, Jaime, Karim Benzema

46
    W ekipie PSG również doszło do zmian. Na murawie zameldowali się Marquinhos, Maxwell, Lucas.

48
    Oskrzydlająca akcja PSG, Ibrahimovic złapany na pozycji spalonej.

50
    Teraz z kolei Marcelo zamykał akcje Realu, uderzył głową, ale nie zaskoczył bramkarza PSG.

52
    Marcelo popędził lewym skrzydłem, zwiódł obrońce i dośrodkował w pole karne, piłkę przyjął Benzema, uderzył piekielnie mocno – trafił w poprzeczkę!

54
    Rzut wolny dla PSG, do piłki podszedł Ibra, uderzył mocno, ale bardzo niecelnie.

56
    Aktywniejsi w ostatnim czasie piłkarze PSG, tym razem mieli okazje z rzutu rożnego, strzał zdołał oddać Motta, ale uderzył ponad bramką.

58
    Verratti dotknął piłki ręką przy próbie jej opanowania, co nie uszło uwadze arbitra.

60
    Godzina gry już za nami. Piłkarze PSG są nieco bardziej aktywni, jednak to Real Madryt nadal prowadzi.

61
    Nastąpiło kilka zmian w francuskiej ekipie, postaramy się o nich jak najszybciej poinformować.

61
    Menez, Rabiot, Pastore pojawili się w grze.

63
    Ménez przez kilka chwil pozostawał poza grą, miał drobne problemy z koszulką meczową.

65
    Lucas pokusił się o strzał z ostrego kąta, piłka w rękach bramkarza.

66
    Ángel di María odpowiedział strzałem z dystansu, w żaden sposób nie zaskoczył on Sirigu.

68
    Kolejną szansę z rzutu rożnego mieli piłkarze PSG, znów poradzili sobie defensorzy Realu Madryt.

70
    Do końca meczu pozostało około 20 minut, piłkarze PSG nie stworzyli sobie do tej pory choćby jednej takiej sytuacji jak w pierwszej połowie.

72
    Ibrahimovic popełnił faul walcząc o piłkę na połowie Realu Madryt.

74
    Rzut rożny dla Realu Madryt, fatalne dośrodkowanie, piłka dogrywana z rogu opuściła plac gry, od bramki wznowi Sirigu.

76
    Romero dośrodkował piłkę z lewego skrzydła, poradzili sobie obrońcy Paris St. Germain.

78
    Jeszcze jeden rzut rożny dla Realu Madryt, krótkie rozwiązanie stałego fragmentu gry, niewiele z tego wynikło.

80
    Około dziesięciu minut do końca rywalizacji, tempo gry jakby nieco spadło.

82
    Rabiot oddał groźny strzał głową, ale przeniósł piłkę ponad poprzeczką.

83
    Menez pokusił się o strzał zza pola karnego – niecelnie.

85
    Isco wrzucił piłkę w pole karne z rzutu rożnego, oddalili grę piłkarze PSG.

87
    Już chyba niewiele zmieni się w tym meczu, Real Madryt kontroluje sytuacje, stara się utrzymać dłużej przy piłce.

89
    Z daleka spróbował swoich sił Coman – zabrakło dokładności, od bramki wznowi grę Jesus Fernandez.

90
    Trzy minuty doliczone do podstawowego czasu gry.

90+2
    Trzynasty rzut rożny dla PSG, znów niezbyt dobrze został on wykonany i piłkę przejęli rywale.

Nie zobaczyliśmy bramek w drugiej części gry. Real Madryt zwyciężył 0:1 po bramce strzelonej przez Jese. Druga połowa nie przyniosła tylu emocji ile pierwsze 45 minut, ale generalnie obie ekipy stworzyły świetne widowisko. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje w serwisie lajfy.com. (17:40:13)

Gole: 18. Jese

Paris Saint-Germain: Sirigu – Van der Wiel, Alex, Thiago Silva (c), Digne – Thiago Motta, Verratti, Matuidi – Lavezzi, Zlatan Ibrahimovic, Cavani
    Zmiany: Douchez, Diaw, Maignan, Arrondel, Atlan, Jallet, Camara, Marquinhos, Rabiot, Pastore, Coman, Lucas, Menez, Ongenda

Druga połowa: Jesús Fernández – Carvajal, Pepe, Llorente, Marcelo – Modric, Casemiro, Di María, Isco – Jaime, Karim Benzema

Zmiany: Jesús, Pepe, Benzema, Marcelo, Carvajal, Casemiro, Modric, Di María, Isco, Mejías, Llorente, Jaime