25 25 25
Szwajcaria
0
14 15 9
Piątek 03.01.2014, 20:30 • Atlas Arena, Łódź • Eliminacje Mistrzostw Świata kobiet

:
    Świetne rozpoczęcie turnieju w wykonaniu naszej reprezentacji i Polska obejmuje prowadzenie w swojej grupie! Trzeba przyznać, że Szwajcaria nie była ciężkim rywalem i wszystko rozstrzygnie się w niedzielę w meczu z Belgią. Jutro kolejny mecz – z Hiszpanią, zapraszamy na relację live na lajfy.com! (21:53:53)

25:9
    Trzeci set skończony.

25:9
    Bronią nasze reprezentantki, wystawa do Dziękiewicz i Polska rozbija Szwajcarię w 3. secie 25:9 i w całym meczu 3:0!

24:9
    Lena Dziękiewicz na krótkiej i Polska ma piłkę meczową! Glinka wraca na boisko!

23:9
    Bronią się jeszcze nasze przeciwniczki.

23:8
    Czy Szwajcarki wyjdą z 10 punktów? Może nie! Granvorka w długiej akcji wywala piłkę na aut!

22:8
    Kowalińska zmienia Skowrońską.

22:8
    Świetny atak Skowrońskiej po prostej! Ale seria Polek! Pogrom.

21:8
    Nie kończą swojej akcji goście a Werblińska dalej pewnie bije przez blok!

20:8
    Wyrzucają Szwajcarki piłkę w aut! 12 punktów przewagi Polek!

19:8
    Anna Werblińska kończy dzisiaj prawie wszystko.. Pewny atak w pole z lewego skrzydła.

18:8
    I pojedynczy blok na środku siatki w wykonaniu Dziękiewicz!

17:8
    Werblińska rozbija podwójny blok rywalek. Będziemy niedługo kończyć tego seta..

16:8
    Ładnie atakuje Dziękiewicz i Polki schodzą na drugą przerwę techniczną przy stanie 16:8.