25 25 25
Szwajcaria
0
14 15 9
Piątek 03.01.2014, 20:30 • Atlas Arena, Łódź • Eliminacje Mistrzostw Świata kobiet

25:9
    Bronią nasze reprezentantki, wystawa do Dziękiewicz i Polska rozbija Szwajcarię w 3. secie 25:9 i w całym meczu 3:0!

24:9
    Lena Dziękiewicz na krótkiej i Polska ma piłkę meczową! Glinka wraca na boisko!

23:8
    Czy Szwajcarki wyjdą z 10 punktów? Może nie! Granvorka w długiej akcji wywala piłkę na aut!

22:8
    Świetny atak Skowrońskiej po prostej! Ale seria Polek! Pogrom.

18:8
    I pojedynczy blok na środku siatki w wykonaniu Dziękiewicz!

16:8
    Ładnie atakuje Dziękiewicz i Polki schodzą na drugą przerwę techniczną przy stanie 16:8.

15:8
    Kaczorowska zablokowana w ataku z drugiej linii! Odrabiają Szwajcarki.

14:3
    A Glinka nie zamierza przestawać dobrze serwować! Piękna piłka między dwie zawodniczki.

12:3
    Kontra Polek i wystawa do Skowrońskiej! Polki jadą jak walec i miażdżą Szwacjarię! Timeout dla gości.

10:3
    As serwisowy Glinki!

8:3
    Pojedynczy blok Bełcik na Granvorce! Pierwsza przerwa techniczna i 5 punktów przewagi naszej reprezentacji!

6:2
    Skowrońska po przerwie serwuje prosto w pole rywalek! As!

5:2
    I kolejny blok w wykonaniu Izy Bełcik! Timeout dla Szwajcarii.

25:15
    Sirucek po przerwie nie trafia w boisko i jest 25. punkt dla Polek! W całym meczu 2:0!

24:15
    Werblińska niestety atakuje po prostej w aut! O przerwę prosi Piotr Makowski.

24:12
    Ofiarnie w obronie nasze przeciwniczki, kontra w ich wykonaniu kończy się na bloku Polek! Pierwsza piłka setowa w tej partii!

21:11
    Kolejny blok w wykonaniu Polski! O czas prosi szkoleniowiec Szwajcarii.

16:9
    Druga kontra Polek wykorzystana po wystawie na środek do Dziękiewicz! Druga przerwa techniczna przy coraz większym prowadzeniu Polek.

15:9
    Werblińska dokłada asa serwisowego!

13:9
    Granvorka zdobywa kolejny punkt dla swojej ekipy!

10:6
    Timeout dla gości.

8:6
    As serwisowy Gajgał-Anioł! Źle przyjmują Szwajcarki i przy pierwszej przerwie technicznej w drugim secie mamy 2 punkty przewagi!

2:4
    Polki dotykają siatki przy bloku i nasze rywalki pierwszy raz w dzisiejszym meczu mają 2 punkty przewagi! O przerwę prosi Piotr Makowski.

2:3
    Skrót na serwisie w wykonaniu Szwajcarek, co kończy się asem!

25:14
    Glinka atakuje po skosie i Polki pewnie wygrywają pierwszą partię 25:14!

24:14
    Trochę stanęły nasze reprezentantki, które nie kończą swoich akcji. Bardzo długa akcja kończy się blokiem Polek! Mamy pierwszą piłkę setową!

22:13
    Timeout dla gospodarzy.

18:7
    Granvorka atakuje w antenkę! Ależ przewaga "Złotek"! O czas prosi szkoleniowiec gości.

16:7
    I mamy kolejny punkt po kontrze, doskonale Glinka z drugiej linii. Druga przerwa techniczna przy prowadzeniu Polek aż 9 punktami.

13:5
    Nie radzą sobie Szwajcarki, które nie przyjmują serwisu, as Glinki!

10:4

8:4
    As serwisowy Katarzyny Skowrońskiej! 4 punkty przewagi na pierwszej przerwie technicznej.