Ajaccio – PSG 1:2 (koniec) | Bordeaux – Toulouse 0:1 (koniec) | Guingamp – Saint-Étienne 0:0 (koniec)
Lyon – Sochaux 2:0 (koniec) | Rennes – Nice 0:0 (koniec) | Valenciennes – Bastia 3:2 (koniec)
EA Guingamp
0:0 (0:0)
AS Saint-Étienne
Sobota 11.01.2014, 20:00 • Stade du Roudourou, Guingamp • Francuska Ligue 1 Uber Eats

0:0 – takim wynikiem kończy się spotkanie pomiędzy EA Guingamp, a Saint-Etienne. Dziękuje za wspólnie spędzony czas i zapraszam na kolejne emocje w Lajfy.com! (21:50:40)

90+2
    Centra w pole karne gospodarzy, ale nikt nie zamykał tej akcji.

90
    Trzy minuty dłużej potrwa to spotkanie.

89
    Trwa ostatnia minuta regulaminowego czasu gry.

87
    Dośrodkowanie z lewej strony boiska, ale wprost w ręce bramkarz Saint-Etienne.

85
    Mandanne długo leży na murawie. Potrzebuje on pomocy masażystów.

82
    Niedokładne podanie w pole karne i piłkę przechwycił bramkarz gospodarzy.

81
    Zmiana w drużynie AS Saint-Étienne: z boiska schodzi Gradel, na boisku pojawia się Tabanou.

79
    Również Ruffier musiał być ostrożny we własnym polu karnym.

77
    Assembe był minimalnie szybszy od Gradela. Bramkarz gospodarzy złapał piłkę.

75
    Clément ukarany kartką.

72
    Goście długo utrzymują się przy piłce.

69
    Zmiana w drużynie EA Guingamp: z boiska schodzi Beauvue, na boisku pojawia się Giresse.

68
    Zmiana w drużynie AS Saint-Étienne: z boiska schodzi Erdinç, na boisku pojawia się Brandão.

67
    Gradel wywalczył korner dla swojego zespołu.

65
    Zmiana w drużynie AS Saint-Étienne: z boiska schodzi Corgnet, na boisku pojawia się Pogba.

63
    Przez chwilę mieliśmy przerwę w grze, bowiem doszło do małej "sprzeczki" w środkowej strefie boiska. Wszystko wyjaśnił jednak sędzia dzisiejszego spotkania.

61
    Kolejny korner dla Guingamp – tym razem piłka dośrodkowana wprost w ręce Ruffiera.

60
    Jeden z defensorów Saint-Etienne wybija piłkę z linii bramkowej po strzale rywala!

58
    Kibice gospodarzy już widzieli tę piłkę w siatce! Strzał Beauvue, ale rewelacyjną paradą popisał się Ruffier!

55
    Langil oddał strzał z dwudziestu metrów, ale wprost w dobrze ustawionego bramkarza rywali!

53
    Ruffier w znakomity sposób wyszedł z bramki i przechwycił bezpańską piłkę!

51
    Assembe wznowi grę od bramki po nieudanej akcji Lemoine.

49
    Kolejny raz przewinili gospodarze i rywale mają rzut wolny.

48
    Sall został sfaulowany na własnej połowie. Pan Jochem długo się zastanawiał nad przerwaniem gry, ale w końcu zauważył przewinienie na graczu gości.

46
    Bez zmian do drugiej połowy przystąpiły obie drużyny.

46

Koniec pierwszej połowy. Guingamp remisuje bezbramkowo na Stade du Roudourou po pierwszej odsłonie meczu z Saint-Etienne. Wracamy za niecały kwadrans.

45

43
    Doskonała akcja gości! Podanie wszerz w stronę Gradela, ten jednak nie dochodzi do piłki, która wychodzi po za obręb boiska!

40
    Posiadanie piłki po 40. minutach gry: Guingamp 48% – 52% Saint-Etienne.

38
    Langil oddał mocny strzał po ziemi, z dystansu, ale obok bramki!

36
    Kolejną szansę miał Gradel, ale tym razem pewnie zdążył z interwencją defensor Guingamp.

35
    Stuprocentową sytuację na zdobycie gola miał Gradel! Pomocnik gości miał dużo miejsca i czasu, ale nie strzelił w światło bramki!

32
    Mathis przed szansą, ale uderzył wysoko nad bramką!

29
    Obraz gry nie zmienia się. Wciąż dużo niedokładności w poczynaniach obu drużyn.

27
    Jeden z zawodników Guingamp w momencie podania był na pozycji spalonej. Piłka mimo wszystko nie wpadłaby do siatki.

25
    Yatabaré oddał strzał z linii pola karnego, ale minimalnie obok słupka! To była jak dotąd najlepsza sytuacja na objęcie prowadzenia przez zespół gospodarzy.

23
    Ogromne zamieszanie pod bramką Assembe, ale sytuacji podbramkowej nie potrafił wykorzystać Gradel! Korner dla Saint-Etienne.

20
    Bardzo mało widowiskowe spotkanie. Dużo niedokładnych podań, mało skutecznych akcji. Tak można opisać przebieg początkowych minut tego meczu.

18
    Kolejny korner dla gości. Ale i tym razem nie został on w odpowiedni sposób wykorzystany.

17
    Gradel wywalczył rzut rożny dla swojego zespołu.

16
    Zespół gości zamknięty na własnej połowie. Wyraźnie wyczekują na kontrę.

14
    Lévêque za faul na rywalu dostał jedynie ostrzeżenie od arbitra.

13
    Dwukrotnie skuteczną interwencją popisał się N'Dy Assembe! Doskonała postawa bramkarza Guingamp.

10
    Dziesięć minut gry za nami. Nieźle grają gospodarze z Guingamp, ale do tej pory nie ujrzeliśmy strzału na bramkę Ruffiera.

9
    Kolejny atak pozycyjny tworzą na połowie rywala miejscowi.

7
    Zupełnie bez pomysłu grają goście.

5
    Jeszcze korner dla Guingamp.

4
    Langil oddał mocny strzał z dystansu, ale nad bramką.

2
    Pierwsza interwencja Ruffiera na własnym przedpolu. Bramkarz gości pewnie złapał piłkę i wznowił grę swojego zespołu.

1

EA Guingamp: N'Dy Assembé – Lévêque, Sorbon, Kerbrat, Martins-Pereira – Mathis, Sankhare – Langil, Beauvue – Mandanne, Yatabaré
    Rezerwowi: Samassa – Sankoh, Diallo, Alioui, Dos Santos, Giresse, Atik

AS Saint-Étienne: Ruffier – Ghoulam, Perrin, Sall, Brison – Hamouma, Clément, Corgnet, Lemoine, Gradel – Erdinç
    Rezerwowi: Moulin – Pogba, Brandão, Cohade, Mignot, Mollo, Tabanou

Sędziowie: S. Jochem – N. Pottier, H. Zakrani.

Na relację z tego spotkania zapraszam już w sobotni wieczór. Z pewnością czeka nas spora dawka emocji i miejmy nadzieję, że zobaczymy dużą ilość bramek. Bądźcie z nami!

Ostatnie, bezpośrednie spotkanie obie ekipy rozegrały w sierpniu roku ubiegłego. W tamtym pojedynku górą okazała się ekipa St.Etienne, która pokonała 1:0 na własnym stadionie Guingamp.

St.Etienne spisuje się świetnie w tym sezonie. Do tej pory potrafili zgromadzić 33 punkty, a daje im to wysoką, 4 pozycję.

Guingamp po 19 spotkaniach plasuje się na 12 miejscu z dorobkiem 24 punktów. Zawodnicy nie potrafili wygrać od 4 spotkaniach, może w sobotę przyjdzie przełamanie?

Przed nami spotkanie we francuskiej Ligue 1. EA Guingamp podejmie na własnym stadionie faworyzowane AS Saint-Etienne.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:00.