3:4 (2:1)
Clearex Chorzów
Sobota 18.01.2014, 18:05 • Hala Sportowa Gdynia • FOGO Futsal Ekstraklasa

Dziękuję wszystkim, którzy śledzili relację. Zapraszam na inne wydarzenia sportowe, razem z lajfy.com. (19:41:49)

To było bardzo emocjonujące spotkanie. Wygrał Clarex, który zrewanżował się gospodarzom za jesienną porażkę!

40:00
    Koniec meczu. Wygrywa Clarex Chorzów!

39:14
    Kriezel uderzał, strzał został jednak zablokowany.

39:12
    Czwarty faul drużyny Clarexu.

39:08
    Chorzów broni się jak może.

38:42
    Pawicki z dystansu, ale to co zrobił Pstrusiński zasługuje na miano interwencji spotkania! Bramkarz Clarexu wyciągnął piłkę z okienka bramki!

38:13
    Przerwa dla AZS-u.

38:11
    Tomasz Poźniak próbował z daleka, Pstrusiński bardzo dobrze broni!

37:43
    Piąty faul po stronie AZS-u.

37:30
    Lesik miał dobrą szansę, nie udało mu się jednak trafić w bramkę!

36:53
    Tomasz Kriezel wysoko ponad bramką.

36:26
    Bardzo dobra interwencja Jacka Burglina.

35:49
    Paweł Friszkemut w słupek!

35:36
    Faulowany Tomasz Kriezel, to trzeci faul Clarexu.

34:42
    Kriezel z dystansu, Paweł Pstursiński był jednak na posterunku.

33:05
    Oba zespoły grają otwarty futsal.

32:11
    Widzicki uderzył, piłka przeleciała obok lewego słupka Pstrusińskiego.

32:03
    Faulował Paweł Lesik.

31:42
    Depta fauluje w środku pola i dostaje żółtą kartkę.

31:02
    Niecałe dziewięć minut do końca, jeżeli wynik się utrzyma zapewne AZS wyprowadzi z bramki bramkarza.

30:09
    Stara się atakować AZS, czego dowodem był zablokowany strzał Pawickiego.

29:01
    Gol dla Clearexu!
    PIOTR ŁOPUCH fenomenalnie wykończył kontrę Clarexu, oddając strzał pod poprzeczkę bezradnego Burglina.

28:32
    Żółtą kartkę otrzymał Pawlicki (AZS Uniwersytet Gdański).

28:12
    Adamczyk faulowany przez Tomasza Kriezela.

27:52
    Lepiej wygląda teraz gra Clarexu, Chorzowianie kontrolują przebieg spotkania.

27:27
    PAWEŁ LESIK wykorzystuje błąd Jacka Burglina i mamy remis!

25:54
    Widzicki szukał Depty, podał jednak zbyt mocno i AZS zmarnował dobrą szansę na odskoczenie rywalowi!

24:56
    PAWEŁ LESIK dobrze przyjął i strzelił bramkę w debiucie w barwach Clarexu!

24:34
    Wojtyna zdecydował się na strzał z dystansu. Uderzenie było jednak niecelne.

24:00
    Gra się uspokoiła, dużo podań i niedokładnych wykończeń.

22:29
    Gol dla AZS-u UG!
    Wesserling fenomenalnie podał do TOMASZA POŹNIAKA, który skierował piłkę do praktycznie pustej bramki!

21:03
    Łopuch uderzał, Burglin nieomal sam siebie przelobował!

20:40
    Bardzo odważnie zaczęli zawodnicy Clarexu, którzy stworzyli sobie już minimum dwie dobre sytuacje do strzelania gola.

20:01

Zmianie ulegli strzelcy bramek, pierwsza dla AZS-u to samobójcze trafienie Pawła Pstrusińskiego, drugie trafienie dla gospodarzy zostało przypisane Tomaszowi Kriezelowi.

Dobra pierwsza połowa, w której ciężko wskazać drużynę lepszą. Na pewno w drugiej części gry zobaczymy jeszcze kilka bramek. Zapraszam za około dziesięć minut na ciąg dalszy relacji.

20:00

19:57
    ADAMCZYK strzelił typową bramkę do szatni! Clarex wraca do gry.

19:36
    Wesserling marnuje znakomitą okazję, po tym jak uwolnił się spod opieki dwóch obrońców!

19:04
    Salisz na pełnym biegu uderzył z dystansu, Jacek Burglin dobrze interweniuje.

18:18
    Przerwa dla Clarexu Chorzów.

18:13
    Pawicki sam chciał wykończyć akcję, Pstrusiński dobrze w bramce.

17:21
    Niefortunna interwencja KONRADA PODOBIŃSKIEGO, który chciał przerwać szybką kontrę AZS-u.

17:03
    Żółta kartka dla bramkarza AZS-u Gdańsk za dyskusje z arbitrem.

16:55
    Leży na parkiecie Paweł Friszkemut.

16:16
    Salisz nie trafia! Doskonale w bramce Burglin!

16:14
    Szósty faul AZS-u. Przedłużony rzut karny dla Clarexu Chorzów.

16:00
    Jacek Burglin interweniował bardzo widowiskowo i skutecznie.

14:08
    Zgubiła się piłka, przez co mamy trochę zamieszania.

14:08
    Friszkemut z dystansu, Pstrusiński nie bez problemów broni ten strzał.

13:59
    Dobrze w bramce Burglin, dobry również był strzał Wojtyny.

Piąty faul AZS-u. Faulował Tomasz Kriezel.

13:50
    Dobry strzał Patryka Ziarki!

13:16
    Kartka dla Tomasza Kriezela.

13:05
    Czwarty aut AZS-u. Faulował Tomasz Kriezel.

12:53
    Kriezel przejął piłkę po czym pognał na bramkę Pstrusińskiego, akcja zatrzymana jednak przez obrońcę.

11:08
    Już trzy faule na koncie AZS-u.

10:40
    Burglin fenomenalnie! Szybka kontra zatrzymana!

9:45
    TOMASZ POŹNIAK zdecydował się na strzał z siedmiu metrów, bramkarz nie zdołał złapać piłki, która wtoczyła się do bramki!

9:08
    Poźniak strzelał z za pola karnego, piłka trafiła tylko w boczną siatkę.

7:49
    Bardzo groźnie uderzał Tomasz Lutecki, Michał Groć jeszcze próbował dotknąć piłkę głową, futbolówka nie znalazła jednak drogi do bramki.

6:45
    Prosty błąd, Salisz wybija piłkę w aut.

5:27
    Lutecki indywidualnie prawą stroną, zawodnik z Chorzowa nie trafił w bramkę.

4:54
    Pawicki mógł strzelać, wybrał podanie do Wesserlinga co poskutkowało zaprzepaszczeniem dobrej akcji.

4:32
    Wstał zawodnik Clarexu, groźnie to wyglądało.

4:32
    Paweł Lesik prawdopodobnie stracił przytomność.

3:34
    To dopiero drugi mecz AZS-u na tej hali.

2:40
    Wesserling faulował, dużo przewinień na początku spotkania.

2:26
    Clarex na razie się tylko broni, dobrze radzą sobie gospodarze.

1:25
    Faulował Paweł Friszkemut. Spotkanie zaczęło się ostro.

00:45
    Kriezel nad spojeniem bramki!

00:21
    Depta strzelał, Paweł Pstrusiński był na posterunku.

00:17
    Kriezel faulowany.

00:01

Witam. Trwa prezentacja drużyn, za moment zaczynamy spotkanie.

Na relację z tego meczu zapraszam o godzinie 18:00 na portal lajfy.com!

W swoim ostatnim spotkaniu chorzowianie urządzili sobie festiwal strzelecki. We własnej hali pokonali AZS UŚ Katowice aż 7:1. Trzy bramki dla Clearexu zdobył Daniel Wojtyna,a po jednej dołożyli Piotr Łopuch, Krzysztof Salisz, Michał Tkacz i Rafał Adamczyk

Ekipa z Chorzowa zdobyła do tej pory raptem jeden punkt więcej od swoich dzisiejszych przeciwników i plasują się na piątej lokacie w tabeli. W meczach wyjazdowych wygrali aż trzy z pięciu spotkań

W poprzedniej kolejce AZS rozegrał wyjazdowy mecz z zespołem Remedium Pyskowice. Zremisowali ten pojedynek 1:1, a gola dla gdańskiej drużyny zdobył Tomasz Poźniak

W Gdańsku dojdzie do spotkania sąsiadów w tabeli. Gdańszczanie w tej chwili zajmują szóstą pozycję z dorobkiem siedemnastu punktów. U siebie wygrali dotąd trzy z pięciu pojedynków

Serdecznie zapraszam na relację z meczu dwunastej kolejki ekstraklasy futsalu. AZS Uniwersytet Gdański podejmie Clearex Chorzów

Paweł Świtoń

Gole: 9. Pstrusiński, 17. Kriezel (wł.), 22. Poźniak – 19. Adamczyk, 24. Lesik, 27. Lesik, 29. Łopuch

Kartki:   13. Kriezel (GDA), 17. Burglin (GDA), 28. Pawlicki (GDA), 31. Depta (GDA)

AZS UG Gdańsk: Burglin, Wolski – Cyman, Czerwionka, Depta, Friszkemut, Hrobacz, Knioch, Kriezel, Leśnicki, Ł. Olszewski, M. Olszewski, Pawicki, Widzicki, Wilczewski, Ziarko, Poźniak, Szymański, Wasserling, Widzicki, Musik
    Clearex Chorzów: Pstrusiński, Purolczak, Ulfik – Adamczyk , Grecz, Lesik, Lutecki, Łopuch, Miozga, Podobiński, Rabczak, Salisz, Tkacz, Seget, Wojtyna

Sędziowie: Stawicki, Dębowski, Leyk