Udinese – Lazio 2:3 (koniec) | Atalanta – Cagliari 1:0 (koniec) | Catania – Fiorentina 0:3 (koniec)
Genoa – Inter 1:0 (koniec) | Bologna – Napoli 2:2 (koniec) | Chievo – Parma 1:2 (koniec)
Sassuolo – Torino 0:2 (koniec) | AC Milan – Hellas Verona 1:0 (koniec)
Chievo Verona
1:2 (1:1)
Parma Calcio 1913
Niedziela 19.01.2014, 15:00 • Marc'Antonio Bentegodi, Verona • Włoska Serie A

Chievo Verona przegrywa przed własną publicznością z Parmą 1:2. Kiedy już wydawało się, że spotkanie zakończy się podziałem punktów, to w ostatnich sekundach do siatki trafił Lucarelli i komplet oczek powędrował do Parmy. Oglądaliśmy dziś przyzwoitą pierwszą połowę i kiepskie drugie 45 minut. Parma miała więcej z gry, a także więcej okazji podbramkowych, więc zwycięstwo wydaje się być zasłużone. Dziękujemy za wspólne śledzenie relacji. (16:57:29)

90+3
    Gol dla Parmy!

Coś niesamowitego! Gol w ostatnich sekundach meczu! ALESSANDRO LUCARELLI strzałem z pola karnego prawdopodobnie zapewnia komplet punktów swojej drużynie!

90+3
    Rzut wolny z okolic środka pola dla Parmy.

90+1
    Pierwsze 60 sekund już upłynęło. Niewiele wskazuje na to, że doczekamy się zmiany rezultatu.

90
    Trzy minuty "dorzucone" przez sędziego do regulaminowych dziewięćdziesięciu.

90
    Korner dla Chievo i nad bramką główkuje Cesar.

89
    Thereau przedzierał się bez powodzenia na lewej flance – zablokowane jego dośrodkowanie.

88
    Lazarević na spalonym.

86
    Zmiana w drużynie Parma FC: z boiska schodzi Parolo, na boisku pojawia się Acquah.

85
    Niezła próba Chievo sprzed pola karnego, ale dobrze też ustawiony bramkarz Parmy.

85
    Głębokie dośrodkowanie i w powietrzu radzą sobie defensorzy gospodarzy.

85
    Sardo ukarany za odepchnięcie Palladino. Rzut wolny dla Parmy, jednak do bramki dość spora odległość.