Podolsk – Lev 3:4 (0:1 po rz. karnych) | Niżny Nowogród – Din. Ryga 0:1 (0:1 po rz. karnych) | Dyn. Moskwa – HC Slovan 2:3 (koniec)
koniec po rz. karnych (0:1)
Witiaź Podolsk
3:4 (2:3, 1:0, 0:0 - 0:0)
Lev Praha
Wtorek 28.01.2014, 16:00Kontinental Hockey League

W rzutach karnych zwyciężyła drużyna HC Lev Praga.
    Bramkę zdobył AZEVEDO.

27:26
    Gol dla Podolska!
    Bramkę zdobył CIBAK.

Remis. Kary łapane przez Pragę musiały się w końcu zemścić. Dobre uderzenie CIBAKA po podaniu Koroliuka i Vehanen zmuszony do kapitulacji.

19:59
    Gol dla HC Lev!
    Bramkę zdobył NOWOTNY.

GOOL! Było 1:2, a zrobiło się 3:2! NOWOTNY w ostatniej sekundzie pierwszej tercji wpakował gumę do bramki Backlunda i Lew ponownie na prowadzeniu!

15:52
    Bramkę zdobył ULLSTROM.

Remis! Szalone tempo ma to spotkanie! Dobrze rozegrany zamek prażan świetnym strzałem zakończył ULLSTROM. 2:2!

13:37
    Bramkę zdobył KOROLIOW.

Fatalna postawa praskiej obrony... KOROLIOW przebił się do tercji Lwa i na pozór nie groźnym strzałem pokonuje Vehanena. Gospodarze już na prowadzeniu.

13:16
    Bramkę zdobył SZITIKOW.

Remis! Mezei podał na dłuższy słupek do SZITIKOWA, który zdobywa pierwszą bramkę dla Witiazia!