Philadelphia – Calgary 2:1 (koniec) | St. Louis – Winnipeg 4:3 (2:0 po rz. karnych) | Boston – Ottawa 7:2 (koniec)
koniec po rz. karnych (2:0)
St. Louis Blues
4:3 (2:1, 0:1, 1:1 - 0:0)
Winnipeg Jets
Sobota 08.02.2014, 20:00National Hockey League

58:08
    Wheeler otrzymał karę mniejszą za uderzanie. Blues w przewadze.

53:17
    Kolejne wykluczenie dla Nutek. Steen dwie minuty za zahaczanie.

49:43
    Pietrangelo otrzymał karę mniejszą za spowodowanie upadku przeciwnika.

28:00
    Kolejne wykluczenie dla Jets. Thornburn dwie minuty za uderzanie. Odrzutowce w podwójnym osłabieniu przez ponad minutę.

25:00
    Olli Jokinen otrzymał podwójną karę mniejszą za niebezpieczną grę wysoko uniesionym kijem. St. Louis przez 4 minuty w przewadze.

22:13
    Bouwmeester otrzymał karę mniejszą za uderzanie. Goście zagrają w przewadze.

18:50
    Kolejne kary. Stewart dwie minuty za nadmierną ostrość w grze oraz pięć minut za walkę. Stuart pięć minut za walkę. Siły na lodzie wyrównane.

18:47
    Karę mniejszą za atak kijem trzymanym oburącz otrzymał Sheifele. Jets będą musieli się bronić w osłabieniu.

12:35
    Pierwsza walka dzisiejszego wieczoru pomiędzy Thornburnem i Reavesem. Obaj panowie otrzymali pięciominutowe wykluczenia.

10:33
    Karę techniczną za nadmierną ilość zawodników na lodzie otrzymali gospodarze. Jets w przewadze.

8:30
    Kolejna kara dla Odrzutowców. Stuart dwie minuty kary za spowodowanie upadku przeciwnika.