Celta de Vigo
0:0 (0:0)
Athletic Bilbao
Poniedziałek 10.02.2014, 22:00 • Estadio Balaídos, Vigo • Hiszpańska LaLiga

Za nami przeciętny i nudny mecz. O ile pierwsza połowa była kapitalna w wykonaniu Celty, o tyle drugie 45 minut było już fatalne w wykonaniu obu zespołów. Trudno napisać cokolwiek pozytywnego, gdy mecz Primera Division kończy się wynikiem 0:0. W takiej chwili najrozsądniejszym rozwiązaniem jest życzyć Państwu spokojnej nocy i lepszych wrażeń z kolejnych relacji w portalu LAJFY.COM! (23:56:03)

Graczem meczu zawodnik Celty – Rafinha. Biegał, skakał, strzelał, ale niestety to nie wpłynęło na końcowy wynik spotkania.

90+4

90+3
    W doskonałej sytuacji Bermejo nie trafił w światło bramki.

90+2
    Cabral oddał strzał na bramkę gości, ale piłkę zablokował zawodnik Athletic.

90
    Sędzia doliczył trzy minuty do drugiej połowy spotkania.

90
    Zmiana w drużynie Athletic Bilbao: z boiska schodzi Herrera, na boisku pojawia się Iraola.

89
    Rafinha oddał strzał na bramkę, ale piłka o włos minęła okienko bramki gości.

88
    Korner dla Athletic.

85
    Pięć minut do wieczności.

83
    Niewiele się dzieje w Vigo. Skąd kibice Celty mają siłę, żeby śpiewać? Druga połowa wyraźnie poniżej przyzwoitego poziomu.

82
    Zmiana w drużynie Real Club Celta de Vigo: z boiska schodzi Charles, na boisku pojawia się Bermejo.

80
    Gomez uderzał z ostrego kąta, ale bardzo (bardziej niż Państwo możecie to sobie wyobrazić) niecelnie.

78
    Żółtą kartkę otrzymał Herrera (Athletic Bilbao).

76
    Im bliżej końca spotkania, tym też częściej gracze gości zagrażają bramce Celty.

75
    Ostatni kwadrans spotkania.

75
    Zmiana w drużynie Athletic Bilbao: z boiska schodzi Susaeta, na boisku pojawia się Gomez.

74
    Muniain popisał się kapitalnym uderzeniem. Piłka o włos nie wpadła do bramki. Uderzenie zza pola karnego.