Cardiff – Aston Villa 0:0 (koniec) | Hull – Southampton 0:1 (koniec) | West Ham – Norwich 2:0 (koniec)
West Bromwich – Chelsea 1:1 (koniec)
Hull City A.F.C.
0:1 (0:0)
Southampton F.C.
Wtorek 11.02.2014, 20:45 • KC Stadium, Kingston upon Hull • Angielska Premier League

Po bardzo ciekawym spotkaniu Southampton w pełni zasłużenie pokonał na wyjeździe Hull City po bramce Jose Fonte. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje live w portalu lajfy.com! (22:43:54)

90+6

90+5
    Huddlestone przedarł się na połowę gości i dośrodkował piłkę w pole karne, ale dobrze piłkę wyłapał Artur Boruc.

90+4
    Southampton utrzymuje się bardzo mądrze przy piłce z dala od swojej bramki.

90+3
    Zmiana w drużynie Southampton F.C.: z boiska schodzi Cork, na boisku pojawia się Wanyama.

90+2
    Sędzia doliczył pięć minut do regulaminowego czasu gry!

90+1
    Z drugiej strony boiska z około 25 metrów uderzył Cork, ale trafił w poprzeczkę! Bardzo emocjonująca końcówka!

90+1
    Aluko oddał bardzo groźny strzał z około 20 metrów, ale świetnie w bramce zachował się Artur Boruc!

90
    Aluko zagrał bardzo dobrze w pole karne do Jelavica, który uderzył na bramkę, ale piłka nie zmierzała w światło bramki!

89
    Zmiana w drużynie Southampton F.C.: z boiska schodzi Lallana, na boisku pojawia się Ward-Prowse.

88
    Lallana znalazł się w dobrej okazji do zdobycia bramki, ale piłka po jego strzale zatrzymuje się na prawym słupku bramki Harpera!

87
    Luke Show oddał bardzo mocny strzał z okolic pola karnego w kierunku prawego słupka, ale czujny był w bramce Harper, który pewnie interweniuje.

85
    Przed nami decydujące minuty tego spotkania. Hull coraz odważniej wychodzi do przodu, ma już niewiele do stracenia.

83
    Bardzo groźnie z rzutu wolnego uderzył Aluko, jednak piłka powędrowała minimalnie ponad bramką Boruca.

82
    Schneiderlin został ukarany żółtą kartką przez arbitra za faul na Aluko.

80
    Al-Muhammadi nie podnosi się od kilkunastu sekund z murawy! Czekamy na decyzję, czy będzie mógł kontynuować grę. Jednak trener Hull wykorzystał już limit zmian!

79
    Cały czas w posiadaniu piłki utrzymują się przyjezdni. Nie pozwalają na zbyt dużo gospodarzom, którzy są kompletnie bezradni. Nie mają pomysłu na uporanie się z defensywą Świętych.

77
    Zmiana w drużynie Southampton F.C.: z boiska schodzi Lambert, na boisku pojawia się Guly Do Prado.

76
    Trener Hull dokonał dwóch zmian, zobaczymy czy odmienią one grą gospodarzy.

75
    Zmiana w drużynie Hull City A.F.C.: z boiska schodzi Meyler, na boisku pojawia się Aluko.

75
    Zmiana w drużynie Hull City A.F.C.: z boiska schodzi Figueroa, na boisku pojawia się Brady.

73
    W pole karne dośrodkował Huddlestone, ale piłkę na raty wychwytuje Artur Boruc.

71
    Piłkarze Southampton nie zwalniają tempa i dążą do zdobycia drugiej bramki, która przypieczętuje zwycięstwo.

69
    Gol dla Southampton!
    JOSE FONTE wyprowadza Świętych na prowadzenie! Obrońca Southampton dopadł do wybitej piłki i uderzył bez zastanowienia. Futbolówka zmierzała w środek bramki, jednak Harper był bezradny!

68
    Goście wymieniają bardzo dużo podań na małej przestrzeni, ale w ostatnich minutach mają problemy z oddaniem groźnego strzału.

67
    Piłkarze Southampton w pełni kontrolują przebieg boiskowych wydarzeń i dyktują własne warunki gry.

65
    Al-Muhammadi dośrodkował piłkę z prawej strony boiska, ale dobrze piłkę wychwytuje wychodzący z bramki Boruc.

63
    Maynor Figueroa uderzył z dystansu po raz kolejny w tym meczu, ale piłka powędrowała wysoko ponad bramką Artura Boruca.

61
    Gospodarze w drugiej połowie ograniczają się do obrony własnej bramki i pojedynczych ataków.. Świetnie krótkie podania w dobrym tempie wymieniają Święci, ale tylko do pola karnego.

60
    Posiadanie piłki wygląda następująco..
    Hull 28 % – 78 % – Southampton!

57
    Jay Rodriguez znalazłby się w dobrej sytuacji, ale chorągiewka sędziego liniowego poszła w górę i grę od wrzutu wolnego wznowi Harper.

55
    Cork dośrodkował piłkę w pole, ale żaden z jego partnerów nie zdołał oddać strzału.

53
    Lambert oddał strzał z ostrego kąta, ale na drodze piłki do bramki stanęli obrońcy!

51
    Do zdecydowanego ataku w drugiej połowie meczu przeszli goście. Oblegają bramkę Hull, ale brakuje tego ostatniego podania, otwierającego drogę do bramki.

49
    Huddlestone uderzył na bramkę z okolic 25 metra, ale czujny był w bramce Boruc i pewnie złapał piłkę.

48
    Fonte został napomniany żółtym kartonikiem przez arbitra.

47
    Figueroa bardzo ostro potraktował rywala, ale sędzia tylko upomniał zawodnika Hull.

46
    Obaj trenerzy nie zdecydowali się na dokonanie zmian w wyjściowych składach.

46

Po pierwszej części gry Hull City remisuje bezbramkowo z Southampton. Zdecydowaną przewagę osiągnęli goście, ale nie zdołali zamienić groźnych okazji na bramki. Na drugą odsłonę tego meczu zapraszamy za 15. minut!

45+6

45+4
    Huddlestone zdecydował się uderzać z rzutu wolnego, ale trafił w mur obrońców..

45+3
    Shaw został ukarany przez arbitra żółtym kartonikiem za faul na Al-Muhammadim.

45+2
    Po raz kolejny w pułapkę ofsajdową został złapany gracz Świętych, tym razem za linią obrony znalazł się Rodriguez.

45
    Sędzia doliczył do pierwszej części meczu aż sześć minut!

43
    Lambert centruje w pole karne, ale dzisiaj cała defensywa Hull jest naprawdę dobrze dysponowana, popełnia niewiele błędów.

42
    Jelavić oddał zaskakujący, ale niezwykle groźny strzał w kierunku lewego słupka, ale pewnie w bramce zachował się Boruc.

40
    Posiadanie piłki wskazuje na gości (62 %). Jednak w ostatnim czasie Święci nie zdołali groźniej zagrozić bramce Harpera.

38
    Kontratak goście, ale Lallana niedokładnie zagrywa piłkę w pole karne i futbolówka wraca pod nogi Tygrysów.

37
    Lambert znalazł się na pozycji spalonej, co nie umknęło uwadze arbitra liniowego.

36
    Boyd dośrodkował piłkę z narożnika boiska, lecz dobrze zachowali się obrońcy Southampton oddalając zagrożenie spod własnej bramki.

35
    Gra się wyrównała w ostatnich minutach, lecz cały czas czekamy na pierwszą bramkę, który zdecydowanie bardziej ożywi ten mecz.

33
    Huddlestone po raz kolejny dośrodkował piłkę z rzutu wolnego w pole karne. Do strzału głową doszedł Livemore, ale uderzył ponad bramką!

31
    Fantastyczny strzał z około 20 metrów oddał Jay Rodriguez, jednak piłka zatrzymała się na poprzeczce!

30
    Za nami 30 minut gry, goście szukają sposobu na znalezienie drogi do bramki Hull.

29
    Słabsze ostatnie minuty tego spotkania, gra toczy się głównie w środku boiska.

26
    Al-Muhammadi po raz kolejny dośrodkował piłkę w pole karne, ale niecelnie na bramkę uderzył Long.

25
    Figueroa zdecydował się na strzał z dystansu, ale dobrze to uderzenie z dystansu zablokowali obrońcy.

24
    Southampton z minuty na minutę osiąga coraz większą przewagą. Goście starają się często wymieniać piłkę krótkimi podaniami.

22
    Al-Muhammadi dobrze zacentrował w pole karne, ale zamykający całą akcję na długim słupku Boyd nie trafił w bramkę.

20
    Jelavić wrócił na własną połowę boiska do obrony i faulował rywala.. Od rzutu wolnego grę wznowią Święci.

18
    Huddlestone dośrodkował z rzutu wolnego piłkę w pole karne, ale pewną interwencją popisał się Artur Boruc, który pewnie wyłapał futbolówkę.

16
    Z drugiej strony boiska z rzutu rożnego w pole karne dośrodkowywał Huddlestone, ale zrobił to bardzo niedokładnie.

15
    Davis dośrodkował piłkę z narożnika boiska, do strzału głową doszedł Rodriguez, ale jego próba nie znalazła drogi do bramki.

14
    Niestety McShane z powodu kontuzji już teraz musiał opuścić murawę.

13
    Zmiana w drużynie Hull City A.F.C.: z boiska schodzi McShane, na boisku pojawia się Boyd.

11
    Wydaje się, że Harper będzie mógł kontynuować grę. Jednak po chwili ostro przez rywala został potraktowany McShane, na boisku pojawiają się nosze.

10
    Harper odniósł jakąś kontuzje i potrzebuje teraz pomocy medycznej. Przerwa w grze.

9
    Lambert otrzymał świetną piłkę w pole karne! Harper z trudem odbija piłkę na rzut rożny po strzale napastnika Świętych!

8
    W pierwszych minutach tego spotkania lepiej prezentują się goście, którzy są zdecydowanie aktywniejsi na murawie.

7
    Jelavić znalazł się na pozycji spalonej, co nie umknęło uwadze arbitra liniowego.

6
    Znakomitą okazję do zdobycia bramki zmarnował Lambert, który nie wykorzystał precyzyjnego podania w pole karne do Lallany.

5
    Chambers dośrodkowuje w pole karne, ale dobrze zachowała się defensywa Hull wybijając piłkę.

4
    Z drugiej strony boiska Meyler posyła prostopadłą piłkę za linię obrony, ale dobrze przeczytali to zagranie defensorzy Świętych.

2
    Lallana posyła świetną płaską piłkę w pole karne w kierunku Lamberta, który zdołał opanować futbolówkę, ale został powstrzymany przez obrońcę.

1

Hull City A.F.C.: Harper – Figueroa, Bruce, Davies, McShane, Al-Muhammadi, Livemore, Huddlestone, Meyler, Long, Jelavić

Rezerwowi: Jakupović – Brady, Koren, Boyd, Quinn, Sagbo Latte, Aluko

Southampton F.C.: Boruc – Shaw, Fonte, Yoshida, Cork, Chambers, Schneiderlin, Davis, Lallana, Rodriguez, Lambert

Rezerwowi: Davis – Clyne, Ward-Prowse, Hooiveld, Wanyama, Giulherme do Prado, Lloyd Isgrove

Sędziowie: Martin Atkinson – Stephen Child, Simon Long..

Zapraszamy na relację live z tego spotkania w portalu lajfy.com!

Trener gości nie będzie mógł skorzystać z usług Dejana Lovrena i Gastona Ramireza, którzy nie są jeszcze w pełni gotowi do gry po kontuzjach. Z kolei w drużynie gospodarzy zabraknie Jamesa Chestera i Allana McGregora.

Pierwszy pojedynek obu drużyn w tym sezonie zakończył się wysokim zwycięstwem 4:1 Świętych. Bramki dla zwycięzców zdobywali Schneiderlin, Lambert, Lallana i Davis. Hull odpowiedziało tylko trafieniem Sagbo.

Kibice Hull mogą jednak patrzeć w przyszłość z małym optymizmem, bowiem ich zespołowi udało się zdobyć cztery punkty w ostatnich dwóch spotkaniach. Hull najpierw zremisowało 1:1 z Tottenhamem, a w ostatni weekend pokonało 2:0 Sunderland.

Choć obie drużyny w ligowej tabeli dzielą tylko dwa miejsca, to w przeciwieństwie do Hull, Święci nie muszą się już martwić walką o utrzymanie w lidze. Southampton ma bowiem aż 13 punktów przewagi nad strefą spadkową. Tymczasem Tygrysy nie mogą jeszcze spać spokojnie, bowiem od osiemnastego West Bromwich Albion mają tylko cztery punkty więcej.

W meczu 26. kolejki angielskiej Premier League Hull city zmierzy się przed własną publicznością z Southampton.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:45.
    Gole: 69. Fonte

Kartki:   45+3. Shaw (SOU), 48. Fonte (SOU), 82. Schneiderlin (SOU)

Hull City A.F.C.: Harper – Figueroa (75. Brady), Bruce, Davies, McShane (13. Boyd), Al-Muhammadi, Livemore, Huddlestone, Meyler (75. Aluko), Long, Jelavić

Southampton F.C.: Boruc – Shaw, Fonte, Yoshida, Cork (90+3. Wanyama), Chambers, Schneiderlin, Davis, Lallana (89. Ward-Prowse), Rodriguez, Lambert (77. Guly Do Prado).

Sędziowie: Martin Atkinson – Stephen Child, Simon Long.