Cardiff – Aston Villa 0:0 (koniec) | Hull – Southampton 0:1 (koniec) | West Ham – Norwich 2:0 (koniec)
West Bromwich – Chelsea 1:1 (koniec)
Cardiff City F.C.
0:0 (0:0)
Aston Villa
Wtorek 11.02.2014, 20:45 • Cardiff City Stadium, Cardiff • Angielska Premier League

W tym meczu nie brakowało niczego poza golami. W pierwszej połowie zdecydowanie dominowali gospodarze. Po przerwie obraz gry się wyrównał. Na miano bohatera spotkania i tytuł MVP zasłużył Marshall, który w drugiej połowie dwukrotnie popisał się świetnym refleksem. Dziękuję za uwagę i zapraszam do śledzenia kolejnych relacji na lajfy.com! (22:36:11)

90+1
    To mogła być piłka meczowa!!! Weimann uderzył z najbliższej odległości, ale Marshall jakimś cudem wybił piłkę na rzut rożny!

90
    Sędzia doliczył dwie minuty do regulaminowego czasy gry.

88
    Gospodarze zaczęli wyraźnie dominować. Aston Villa ma problem z wyjściem z własnej połowy.

87
    Na strzał z dystansu zdecydował się John, ale nie była to dobra decyzja.

85
    Rzut rożny dla gości i niecelny strzał Agbonlahora.

83
    W odpowiedzi niezła akcja gospodarzy i zablokowany strzał Caulkera.

82
    W doskonałej sytuacji znalazł się Benteke, ale spudłował. To powinien być gol dla gości!

80
    Medel złapany na spalonym.

79
    Ostra walka w środku pola. Widać, że obie drużyny walczą dziś o trzy punkty.

77
    Na strzał z dystansu zdecydował się Delph. Marshall z dużym trudem wybił piłkę na rzut rożny.

75
    Rzut rożny dla gospodarzy i bardzo słaby strzał głową Caulkera.

73
    Guzan wybił dośrodkowanie Eikrema daleko od własnej bramki.

72
    Niezła główka Agbonlahora i pewna interwencja Marshalla.

70
    Pierwsza zmiana w drużynie gości. Weimann wszedł za Bennetta.

67
    Turner w ostatniej chwili wybił piłkę spod nóg Benteke na rzut rożny. Świetna interwencja obrońcy.

66
    Jones doszedł po pozycji strzeleckiej, ale jego uderzenie było zbyt słabe żeby zaskoczyć Guzana.

65
    Spore zamieszanie w polu karnym gości, ale w końcu piłka wylądowała w rękach Marshalla.