Everton – Swansea 3:1 (koniec) | Sheffield Utd – Nottingham 3:1 (koniec) | Arsenal – Liverpool 2:1 (koniec)
Sheffield United F.C.
3:1 (0:1)
Nottingham Forest F.C.
Niedziela 16.02.2014, 16:00 • Bramall Lane, Sheffield • Puchar Anglii

Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relację, które trwają na naszym portalu. Pozdrawia ekipa LAJFY.COM! (18:06:10)

Porter zapewne dzisiaj będzie miał swój dzień i wieczór w Sheffield. Dwie bramki, w dwie minuty to nie lada wyczyn!

Kapitalnie zachowanie zawodników Sheffield, którzy pomimo trudności i wielkiej przewagi gości walczyli do ostatnich chwil o wygraną. Bohaterem spotkania Chris Porter! Nie ma wątpliwości, że to rezerwowy gracz gospodarzy dał upragnione zwycięstwo dla swojej drużyny!

Co za spotkanie! Sheffield, które walczy o byt w trzeciej lidze angielskiej wygrywa z Nottingham Forest 3:1, choć to goście prowadzili po pierwszej połowie.

90+6

90+5
    Ostatnie minuty spotkania. Forest bez wiary i nadziei czekają na ostatni gwizdek w spotkaniu.

90+4
    Zmiana w drużynie Sheffield United F.C.: z boiska schodzi Harris, na boisku pojawia się Hill.

90+2
    Gol dla Sheffield!
    Bramkę zdobył CHRIS PORTER. Błyskawiczna akcja United. Murphy zagrywa do niepilnowanego w polu karnym Portera, a ten kieruje futbolówkę do siatki Forest.

90+1
    Zmiana w drużynie Sheffield United F.C.: z boiska schodzi Coady, na boisku pojawia się McGinn.

90
    Sześć minut doliczonych do drugiej połowy spotkania.

90
    Bramkę zdobył CHRIS PORTER. Pewny strzał z jedenastu metrów w prawy róg bramki Forest.

89
    Żółtą kartkę otrzymał Halford (Nottingham Forest F.C.). Gracz Forest zagrał ręką w polu karnym.

89
    Rzut karny dla gospodarzy!

87
    Zmiana w drużynie Sheffield United F.C.: z boiska schodzi Baxter, na boisku pojawia się Porter.

86
    Rzut rożny dla Sheffield.

84
    Raz jeszcze Reid uderza na bramkę gospodarzy i tym razem futbolówka nie trafiła do siatki.

83
    Andy Reid zdecydował się na strzał z dystansu. Piłka minimalnie obok bramki Sheffield.