Everton – Swansea 3:1 (koniec) | Sheffield Utd – Nottingham 3:1 (koniec) | Arsenal – Liverpool 2:1 (koniec)
Sheffield United F.C.
3:1 (0:1)
Nottingham Forest F.C.
Niedziela 16.02.2014, 16:00 • Bramall Lane, Sheffield • Puchar Anglii

Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relację, które trwają na naszym portalu. Pozdrawia ekipa LAJFY.COM! (18:06:10)

Porter zapewne dzisiaj będzie miał swój dzień i wieczór w Sheffield. Dwie bramki, w dwie minuty to nie lada wyczyn!

Kapitalnie zachowanie zawodników Sheffield, którzy pomimo trudności i wielkiej przewagi gości walczyli do ostatnich chwil o wygraną. Bohaterem spotkania Chris Porter! Nie ma wątpliwości, że to rezerwowy gracz gospodarzy dał upragnione zwycięstwo dla swojej drużyny!

Co za spotkanie! Sheffield, które walczy o byt w trzeciej lidze angielskiej wygrywa z Nottingham Forest 3:1, choć to goście prowadzili po pierwszej połowie.

90+6

90+5
    Ostatnie minuty spotkania. Forest bez wiary i nadziei czekają na ostatni gwizdek w spotkaniu.

90+4
    Zmiana w drużynie Sheffield United F.C.: z boiska schodzi Harris, na boisku pojawia się Hill.

90+2
    Gol dla Sheffield!
    Bramkę zdobył CHRIS PORTER. Błyskawiczna akcja United. Murphy zagrywa do niepilnowanego w polu karnym Portera, a ten kieruje futbolówkę do siatki Forest.

90+1
    Zmiana w drużynie Sheffield United F.C.: z boiska schodzi Coady, na boisku pojawia się McGinn.

90
    Sześć minut doliczonych do drugiej połowy spotkania.

90
    Bramkę zdobył CHRIS PORTER. Pewny strzał z jedenastu metrów w prawy róg bramki Forest.

89
    Żółtą kartkę otrzymał Halford (Nottingham Forest F.C.). Gracz Forest zagrał ręką w polu karnym.

89
    Rzut karny dla gospodarzy!

87
    Zmiana w drużynie Sheffield United F.C.: z boiska schodzi Baxter, na boisku pojawia się Porter.

86
    Rzut rożny dla Sheffield.

84
    Raz jeszcze Reid uderza na bramkę gospodarzy i tym razem futbolówka nie trafiła do siatki.

83
    Andy Reid zdecydował się na strzał z dystansu. Piłka minimalnie obok bramki Sheffield.

81
    Korner dla Sheffield.

80
    Ostatnie dziesięć minut. Kibice obu drużyn głośno wspierają swoich ulubieńców.

78
    Majewski wypadł przeciętnie. Zagrał dobrze z tyle, ale kiepsko w ofensywie.

77
    Zmiana w drużynie Nottingham Forest F.C.: z boiska schodzi Majewski, na boisku pojawia się Abdoun.

77
    Raz jeszcze z rzutu rożnego goście.

76
    Rzut rożny dla gości.

76
    Halford uderzenie głową po zagraniu Reida ze skrzydła. Piłka minimalnie nad bramką.

74
    Żółtą kartkę otrzymał Collins (Sheffield United F.C.).

73
    Rzut rożny dla Forest.

71
    Ostatnie dwadzieścia minut spotkania. "Idą łeb w łeb" – mówiąc językiem relacji końskich wyścigów.

70
    Zmiana w drużynie Nottingham Forest F.C.: z boiska schodzi Henderson, na boisku pojawia się Djebbour.

69

68
    Żółtą kartkę otrzymał Maguire (Sheffield United F.C.).

68
    Zmiana w drużynie Nottingham Forest F.C.: z boiska schodzi Cox, na boisku pojawia się Mackie.

66
    Bramkę zdobył CONOR COADY. Piękny strzał z okolicy pola karnego. Piłka trafiła obok lewego słupka do bramki Forest.

65
    Rzut rożny dla gospodarzy.

64
    Sheffield walczy o wyrównanie. Gracze gości wyraźnie zaskoczeni atakami gospodarzy.

62
    Paterson uderzał z dystansu, ale niecelnie.

61

59
    Rzut rożny dla Nottingham.

58
    Kolejne akcje graczy Forest. Strzał Patersona i Coxa nie trafiają w światło bramki.

57
    Na trybunach pojawiło się 5500 KIBICÓW FOREST!

56
    Przewaga po stronie Forest. Majewski nieco schowany, ale walczy w defensywie.

54
    Żółtą kartkę otrzymał Fox (Nottingham Forest F.C.).

52
    Jeszcze jeden korner dla gospodarzy.

52
    Maguire uderzał na bramkę, ale piłka została zablokowana.

51
    Korner dla United.

50
    Niewiele się dzieje. Owszem grają, ale bez wielu atrakcji dla oka widza.

47
    Na dzień dobry kartka dla Harrisa.

47
    Żółtą kartkę otrzymał Harris (Sheffield United F.C.).

46

Za nami 45 minut. To nie jest najciekawsze widowisko, ale nie można narzekać na brak akcji, czy mizerne zaangażowanie zawodników. Obie drużyny walczą o zwycięstwo, jak na razie bliżsi wygranej są gracze Forest. Radosław Majewski gra przyzwoicie. Czekamy na drugą połowę, która rozpocznie się za mniej więcej 12 minut.

45+3

45+2
    Żółtą kartkę otrzymał Reid (Nottingham Forest F.C.).

45
    Korner dla Forest.

44
    Trzy minuty doliczone do pierwszej połowy.

43
    Cox wywalczył rzut rożny dla Forest.

41
    Gra wznowiona.

40
    Niewykluczone, że pierwsza połowa zostanie przedłużona o kilka minut.

39
    I mamy przerwę w grze. Scougall lekko ucierpiał i musi porozmawiać z masażystą.

36
    Reid, który asystował przy pierwszej bramce zdecydował się na strzał z dystansu. Nie trafił.

34
    Scougall uderzał na bramkę gości. Piłkę zablokował jeden z graczy Forest. Korner dla Sheffield.

33
    Zwycięzca dzisiejszego meczu zmierzy się z drużyną Sheffield Wednesday lub Charlton. Zatem gracze gospodarzy mają sporą motywację do walki.

32
    Przewaga wyraźna po stronie gości, ale United nie składają broni. Gospodarze starają się walczyć o każdą piłkę.

30
    Wrzutka w pole karne Forest. Zagranie Baxtera do Collins (nie Phil'a), który głową uderza z bliskiej odległości. Piłka minimalnie obok bramki.

29
    Radek Majewski ponownie fauluje. Rzut wolny dla Sheffield.

28
    Gol dla Nottingham!
    Bramkę zdobył JAMIE PATERSON. Piękne zagranie Reid'a w pole karne. Piłkę głową uderza Paterson, a piłka leci ponad Howardem i trafia do siatki Sheffield.

27
    Odpowiedź Forest błyskawiczna. Halford uderzał na bramkę, ale minimalnie nad poprzeczką.

25
    Baxter to ma ochotę do gry. Zawodnik gospodarzy po raz drugi groźnie uderzał, ale i tym razem bramka był za mała, a bramkarz za duży.

23
    Pierwsza kartka już za nami. Ładne podcięcie, ale na czerwoną się nie kwalifikowało.

23
    Żółtą kartkę otrzymał Lascelles (Nottingham Forest F.C.).

21
    Baxter uderzył na bramkę Forest. De Vries interweniuje z wielkim spokojem. Piłka dla gości.

20
    Cox upadł w polu karnym, bo też trudno, żeby to on sprowadził do parteru Maguire'a. Arbiter ze spokojem przyglądał się całej sytuacji. Upadek był kiepski, a co zrozumiałe rzutu karnego nie będzie. Piłka dla gospodarzy.

18
    Powtórka z rozgrywki. Rzut rożny dla Nottingham.

17
    Korner dla gości.

15
    Paterson niby uderzył, ale też nie za bardzo wiedział, gdzie trafić. Trafił w trybuny, ale piłka mogła jeszcze trafić w bramkę boiska treningowego.

13
    Majewski fauluje jednego z rywali w środkowej strefie boiska. Rzut wolny dla Sheffield. Radek ty się nie wygłupiaj, bo Cię premier Cameron do kraju odeśle.

11
    Sheffield nie pozostaje dłużne Forest. Szybka akcja zakończona strzałem z dystansu Brayforda. Piłka została jednak zablokowana.

10
    Akcja Sheffield. Wrzutka Harris trafia w ręce De Vriesa. Szybka kontra gości. Majewski zdecydował się na strzał z dystansu, ale został zablokowany.

8
    Niewiele się dzieje na boisku. Majewski aktywny, ale też warto pamiętać, że w dzisiejszym spotkaniu będzie miał sporo obowiązków w defensywie.

6
    Kolejna akcja gości pod polem karnym United. Zagranie z rzutu wolnego w kierunku pola karnego zostało wybite przez graczy z Sheffield.

5
    Paterson próbował zagrać do wbiegającego w pole karne Coxa, ale piłkę wybili obrońcy Sheffield.

4
    Majewski faulowany na własnej połowie. Rzut wolny dla gości.

2
    Początek bez rewelacji. Nie mieliśmy jeszcze żadnego strzału.

1

W składzie gości wystąpi Radosław Majewski.

Sheffield United F.C.: Howard – Harris, Brayford, Maguire, Flynn – Doyle, Baxter, Collins, Coady – Scougall, Murphy
    Rezerwowi: Hill, Porter, Miller, McGinn, Long, Kennedy, De Girolamo

Nottingham Forest F.C.: De Vries – Halford, Collins, Lascelles, Fox – Jara, Paterson, Majewski, Reid, Henderson – Cox
    Rezerwowi: Darlow, Harding, Mackie, Greening, Abdoun, Derbyshire, Djebbour

Sędziowie: Michael Oliver.

Dzień dobry Państwu!

Faworytem niedzielnej konfrontacji goście, ale trzeba pamiętać, że dla gospodarzy to być może jedna z niewielu już szans na powrót do lat świetności. Awans drużyny z Sheffield do piątej rundy rozgrywek Pucharu Anglii to niemały sukces, a zapewne spora mobilizacja dla kibiców. Jutro rozpoczynamy naszą relację około godziny 15:40. Zapraszamy serdecznie.

Goście w tabeli Championship zajmują piąte miejsce, a do prowadzącego Leicester City tracą zaledwie sześć punktów. Forma graczy z Nottingham jest obiecująca, ale warto pamiętać, że rozgrywki pucharowe zawsze potrafią zaskoczyć.

Gospodarze, w bieżącym sezonie nie mogą pochwalić się dobrymi wynikami. Sheffield zajmuje w tabeli trzeciej ligi (Championship 2) odległe 22. miejsce i wiele wskazuje, że drużyna opuści jej szeregi.

Pora na rozgrywki Pucharu Anglii. Przed nami piąta runda właściwych rozgrywek. Gospodarze zmierzą się zespołem wyżej notowanym i walczącym o awans do Premier League.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:00.