Catania – Lazio 3:1 (koniec) | Juventus – Chievo 3:1 (koniec) | Cagliari – Livorno 1:2 (koniec)
Sassuolo – Napoli 0:2 (koniec) | Atalanta – Parma 0:4 (koniec) | Genoa – Udinese 3:3 (koniec)
AS Roma – Sampdoria 3:0 (koniec)
AS Roma
3:0 (1:0)
UC Sampdoria
Niedziela 16.02.2014, 20:45 • Olimpico, Roma • Włoska Serie A

PODSUMOWANIE

Koniec! Po bardzo ciekawym meczu AS Roma pokonuje Sampdorię 3:0! Dwie bramki dla zespołu gospodarzy strzelił Mattia Destro, a jedną, bardzo urodziwą dołożył Miralem Pjanić!

MVP MECZU

Na to miano zasłużyć mógł jedynie Mattia Destro, który żegnając się z murawą w 82. minucie dostał burzę braw! Zasłużenie! Dwie bramki, świetny występ!

Dziękuję za uwagę, żegna się Paweł Szymański. (22:35:49)

90
    Tylko minutę dłużej potrwa to spotkanie.

87
    Atak pozycyjny AS Romy trwa. Goście wyglądają już, jakby chcieli zejść z boiska.

85
    Zmiana w drużynie UC Sampdoria: z boiska schodzi Soriano, na boisku pojawia się Fornasier.

84
    Mocne i wprost w ręce Angelo Da Costy uderza Michel Bastos!

82
    Zmiana w drużynie AS Roma: z boiska schodzi Destro, na boisku pojawia się Bastos.

81
    Gastaldello żegna się z murawą! Sędzia nie ma litości! Druga żółta i w konsekwencji czerwona kartka!

80
    Gastaldello bardzo brzydko fauluje Nainggolana przy linii bocznej. Włoch ma już jedną żółtą kartkę na koncie! Jaka będzie decyzja arbitra?!

77
    Nieudana akcja Florenziego. Angelo Da Costa szybko wznawia grę z "piątki".

75
    Kwadrans do końca spotkania. Sampdoria od dłuższego czasu na połowie Romy, gospodarze czekają tylko na stratę i szybką kontrę.

72
    Zmiana w drużynie AS Roma: z boiska schodzi Benatia, na boisku pojawia się De Rossi.

70
    Niedokładne zagranie Soriano w kierunku Edera, bez większych problemów piłkę przejmuje Castan.

68
    Będzie kolejny korner w tym spotkaniu. Wykonawcą zespół gospodarzy, a konkretnie Miralem Pjanić.

67
    Gervinho powalczył o piłkę z obrońcą gości i tą walkę przegrał, bo został nabity. Da Costa wznawia od bramki.

65
    Zmiana w drużynie UC Sampdoria: z boiska schodzi Palombo, na boisku pojawia się Obiang.

63
    Mocne uderzenie z dystansu Okaki zablokowane, przy piłce jednak wciąż goście.

60
    Godzina gry za nami! AS Roma po dwóch szybkich ciosach w drugiej połowie prowadzi już 3:0, ale nie odpuszcza! Gospodarze walczą o czwartego gola, a goście o przetrwanie!

57
    Gol dla Romy!
    Świetna akcja Romy, Gervinho wpada w pole karne i zagrywa do MATTII DESTRO, który obraca się z rywalem na plecach i bardzo mocnym strzałem z siedmiu metrów podwyższa prowadzenie gospodarzy! 3:0!