Lyon – Ajaccio 3:1 (koniec) | Évian TG – Lille 2:2 (koniec) | Saint-Étienne – Olympique 1:1 (koniec)
AS Saint-Étienne
1:1 (0:0)
Olympique Marsylia
Niedziela 16.02.2014, 21:00 • Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Étienne • Francuska Ligue 1 Uber Eats

Dziękujemy za udział w dzisiejszej relacji. Zapraszamy na kolejne. Pozdrawia redakcja LAJFY.COM! (23:02:42)

Remis w dzisiejszym spotkaniu sprawił, że gospodarze mają na swoim koncie czterdzieści dwa punkty i do trzeciego w tabeli Lille tracą trzy punkty. OM ma punktów czterdzieści.

Bohaterem spotkania gracz Saint-Etienne – Brandao. Napastnik gospodarzy niczym szczególnym nie wyróżniał się przez całe spotkanie, ale w ostatnich minutach pokazał dlaczego warto płacić mu tak wysoką pensję.

To był ciekawy mecz, ale bez wielu bramek. Saint-Etienne remisuje z Olympique na własnym stadionie, choć do 90. minuty to goście prowadzili. Główka Brandao ucieszyła około 35 tysięcy kibiców zgromadzonych na stadionie.

90+4
    Korner dla Marsylii.

90+4
    Mollo uderza na bramkę, ale piłkę łapie Mandanda.

90+3
    Gol dla Saint-Étienne!
    Bramkę zdobył BRANDAO. Wrzutka w pole karne Corgneta, Brandao uderza głową i trafia do siatki.

90+2
    Rzut wolny dla Saint-Etienne. Piłka ustawiona około 40 metrów od bramki OM.

89
    Sędzia doliczył cztery minuty do regulaminowego czasu gry.

88
    Brandao na spalonym.

88
    Ostatnie minuty spotkania. Gospodarze z kompletem zmian.

86
    Zmiana w drużynie AS Saint-Étienne: z boiska schodzi Lemoine, na boisku pojawia się Erdinç.

86
    Zmiana w drużynie Olympique de Marseille: z boiska schodzi Payet, na boisku pojawia się Cheyrou.

84
    Djedje uderzał na bramkę Saint-Etienne, ale bardzo niecelnie.

83
    Lemoine uderzenie z dystansu trafia w rękawice Mandandy. Dobry strzał i dobra interwencja.

83
    Żółtą kartkę otrzymał Lemoine (AS Saint-Étienne).

82
    Rzut rożny dla gości.

82
    Mollo nowy zawodnik w barwach Saint-Etienne był z dobrej sytuacji. Strzał z okolic pola karnego nie trafił w światło bramki. Coraz więcej niedokładności w grze jednej i drugiej drużyny. Końcówka może okazać się niezwykle ciekawa.

MZ

Gole: 90+3. Brandao – 64. N'Koulou

Kartki:   83. Lemoine (SET) – 12. Diawara (OLM), 52. Mendes (OLM), 67. Morel (OLM)

AS Saint-Étienne: Ruffier – Perrin, Bayal Sall, Zouma, Tremoulina – Clement, Lemoine (86. Erdinç), Cohade (76. Corgnet), Hamouma, Tabanou (75. Mollo) – Brandao
    Zmiany: Erding, Brison, Pogba, Mollo, Gradel

Olympique Marsylia: Mandanda – Mendes, Morel, N'koulou, Diawara, Djedje – Ayew, Romao, Payet (86. Cheyrou) – Valbuena (73. Thauvin), Gignac
    Zmiany: Mendz, Tuiloma, Samba, Lemina, Chezrou, Thauvin, Imbula

Sędziowie: Fredz Frautel