Catania – Lazio 3:1 (koniec) | Juventus – Chievo 3:1 (koniec) | Cagliari – Livorno 1:2 (koniec)
Sassuolo – Napoli 0:2 (koniec) | Atalanta – Parma 0:4 (koniec) | Genoa – Udinese 3:3 (koniec)
AS Roma – Sampdoria 3:0 (koniec)
Calcio Catania
3:1 (1:1)
S.S. Lazio
Niedziela 16.02.2014, 12:30 • Angelo Massimino, Catania • Włoska Serie A

To już koniec spotkania! Fantastyczna seria Lazio zostaje przerwana! Gracze Catanii byli dzisiaj wyraźnie lepsi i całkowicie zasłużenie wygrali z rzymianami 3:1. Gospodarze swój instynkt zabójcy przejawiali głównie na początku obydwu części meczu, zdobywając gole w 1. i 48. minucie gry. Dziękuję za uwagę i zapraszam na dalsze spędzanie niedzieli z lajfy.com!

90+4

90+3
    Rozpoczyna się prawdziwe święto na Angelo Massimino!

90+2
    43% – 57% – mimo prowadzenia, w statystyce posiadania piłki, lepsi okazali się dzisiaj goście. Punktów to im jednak nie dało.

90+1
    Sto osiemdziesiąt sekund dłużej potrwa ten mecz. To pewne! Tutaj już nic nie ma prawa się wydarzyć!

90
    Dziewięćdziesiąt minut gry za nami. Za chwilę dowiemy się, ile minut doliczy sędzia Mazzoleni.

89
    To jednak nie było dobre dośrodkowanie. W bramce bardzo pewnie czuje się dzisiaj Andújar! Teraz wykorzystał swój zasięg ramion.

88
    Jeszcze jeden rzut wolny dla gości. Spora odległość do bramki Andújara, ale Lazio ma w swoich szeregach wielu piłkarzy, którzy dobrze czują się w pojedynkach główkowych.

87
    Na strzał zdecydował się Candreva, tym razem wreszcie nie miał problemów z precyzją, jednak Andújar nie dał się zaskoczyć.

86
    Lazio w ataku! Czy aby nie za późno?! Teraz już będzie bardzo ciężko rzymianom dogonić rywala! Jest to w zasadzie niemożliwe!

85
    Mecz już wznowiony. Lazio stara się już resztkami sił zaatakować rywala! Pada przed polem karnym Candreva, ale sędzia nie dał się nabrać.

84
    Sędzia posłuchał mojego zdania. Jest kartka dla Bergessio.

84
    Piłka w okolice wybiegającego na pozycję Bergessio, stara się wyjść do niego Berisha i robi to bardzo dobrze. Groźne starcie obydwu piłkarzy. To powinna być kartka dla napastnika gospodarzy!

83
    Ostatnia zmiana w Catanii. Wchodzi na boisko dobry kolega Ludovica Obraniaka – Jaroslav Plašil. Zmieniony bardzo zmęczony Lodi.

82
    Z rzutu wolnego lewą nogą uderzał Lodi! Wyraźnie zabrakło mu celności.

81
    Kolejny raz szarżuje Bergessio! A jednak wytrzymał trudy tego meczu! Nie mógł zrobić nic innego Radu, jak sfaulować rywala. Dostaje za to żółtą kartkę.

80
    Kolejna kontra Catanii zakończona strzałem z dystansu Bergessio! Między słupkami, tym razem bez zarzutu spisał się Berisha.

79
    Miał swoją okazję Klose! Bardzo dobre dośrodkowanie sprzed pola karnego i były napastnik m.in. Bayernu Monachium, strzela niecelnie! To była dla niego piłka meczowa!