Biathlon - bieg ze startu wspólnego kob. Domraczewa (BLR) (koniec) | Skoki narc. - HS-140 druż. Niemcy (koniec)
wydarzenie zakończone
Biathlon - bieg ze startu wspólnego kobiet

Domraczewa (BLR)

(Soukalowa, Eckhoff)

Poniedziałek 17.02.2014, 16:00 • Biathlon Center LAURA • Zimowe Igrzyska Olimpijskie

Świetnie dziś strzelała Monika Hojnisz i zajęła wysokie szóste miejsce! Gdyby jeszcze dołożyła troszkę lepszy bieg, to kto wie czy nie byłoby dziś medalu! Tak czy siak brawo Monika! Pozostałe nasze biathlonistki niestety nieco zawiodły oczekiwania i uplasowały się pod koniec drugiej dziesiątki

Krystyna Palka dobiega do mety na 19 pozycji, Weronika Nowakowska-Ziemniak tuż za nią

Monika Hojnisz finiszuje na szóstym miejscu!

5
    Monika niezmiennie na szóstym miejscu, starta niestety się powiększa do piątej Gregorin ze Słowenii

5
    Hojnisz nadal szósta

4
    Pałka 5/5, Nowakowska-Ziemniak 4/5

5
    Monika Hojnisz jest szósta z niewielką stratą do kolejnych zawodniczek!

Weronika jest teraz 17, Krystyna 22 a Monika 25

Jest już potwierdzony udział trzech naszych zawodniczek. Będą to Weronika Nowakowska-Ziemniak, Monika Hojnisz i Krystyna Pałka, która skorzystała na rezygnacji Niemki Franziski Preuss

Nasze biathlonistki jak dotąd nie otarły się nawet o podium. Najbliżej medalu dla naszej ojczyzny była w sprincie Weronika Nowakowska-Ziemniak, która ukończyła zawody na siódmej pozycji. W biegu indywidualnym na dziesiątym miejscu była Krystyna Pałka. To jedyne lokaty Polek w czołowej dziesiątce