Sobota 22.02.2014, 18:00 • Hala MOSiR, Puławy • Challenge Cup

60
    Będzie rzut karny dla Bursy na 26 sekund do końca. (39:31) (39:31)

54
    Goooooool! Jan Sobol! Ależ wkrętka. I dwie minuty dla Nikiti Dolenko. (34:29) (34:29)

47
    Gol Krajewskiego! I kara dla Isildaka. Ponad minutę w przewadze będą grać Azoty. I to w przewadze sześciu na czterech. (27:25) (27:25)

46
    Był też karny dla Azotów. A karnego wykorzystał Jan Sobol. (26:25) (26:25)

46
    Dagci ukarany dwoma minutami. (25:25) (25:25)

44
    Sam poszkodowany trafia z karnego. (24:24) (24:24)

44
    W słupek trafia Jan Sobol, ale będzie karny dla grających w podwójnym osłabieniu Azotów. (23:24) (23:24)

44
    Bardzo brzydkie zagranie Przybylskiego i dwie minuty dla tego zawodnika. (23:24) (23:24)

43
    I gol. Nilufer znowu na prowadzeniu. (23:24) (23:24)

43
    I Grk kontra Stęczniewski na linii 7. metra. (23:23) (23:23)

43
    Kara dla Mateusza Kusa. (23:23) (23:23)

35
    I będzie rzut karny dla Turków. (17:17) (17:17)

34
    Będzie rzut karny a jego wykonawcą Boris Grk. (16:16) (16:16)

34
    I Mateusz Jankowski został ukarany dwoma minutami. (16:16) (16:16)

19
    I trafia Adam Skrabania. (7:11) (7:11)

19
    Ozturk ukarany dwoma minutami i będzie szansa z rzutu karnego dla Azotów. (6:11) (6:11)

18
    W dwumeczu Azoty prowadzą 41:40, zatem awans wisi na włosku. (5:11) (5:11)

14
    Nad głową bramkarza trafia były gracz Miedzi. (4:8) (4:8)

13
    Rafał Przybylski faulowany i będzie rzut karny. Do rzutu gotowy Adam Skrabania. (3:8) (3:8)

12
    Pierwsza kara w meczu, ukarany nią za faul na Dumusie Mutlu Przemysław Krajewski. (3:8) (3:8)

KS Azoty-Puławy: Stęczniewski, Grzybowski– Ćwikliński, Jankowski, Łyżwa, Kus, Skrabania, Tarabochia, Babicz, Szyba, Przybylski, Grzelak, Masłowski, Barzenkou, Krajewski, Sobol
    Nilufer Belediyespor: Erten, Kljajić – Ucdag, Isildak, Grk, Dolenko, D. Mutlu, Kiziltas, R. Mutlu, Dagci, Maksimović, Djordjević, Ozturk, Celik

Sędziowie: Hermann, Madsen (Dania)