Boston – Washington 2:4 (koniec) | Philadelphia – NY Rangers 4:2 (koniec) | Columbus – Florida 6:3 (koniec)
Nashville – Winnipeg 1:3 (koniec) | Dallas – Tampa 2:4 (koniec) | Los Angeles – Carolina 3:1 (koniec)
Columbus Blue Jackets
6:3 (2:1, 2:2, 2:0)
Florida Panthers
Sobota 01.03.2014, 20:00 • Nationwide Arena, Columbus • National Hockey League

Dziękuję za uwagę i zapraszam do częstego zaglądania na Lajfy.com. Dobranoc. (22:36:06)

Columbus Blue Jackets wygrywają na własnym lodzie 6:3 z Florida Panthers. Ostatnie dwie bramki kompletnie zatarły obraz tego wyrównanego meczu.

60:00

59:23
    Gol dla Columbus!

Podobna sytuacja jak przed chwilą. Clemmensena nie ma na bramce, a więc MATT CALVERT nie ma najmniejszych problemów z umieszczeniem krążka w siatce!

59:00
    Ostatnia minuta spotkania.

58:59

Gospodarze przejmują gumę i NICK FOLIGNO pakuje krążek do pustej bramki! 5:3 dla Columbus Blue Jackets!

58:34
    Clemmensen zjechał do boksu!

58:13
    Jenner był blisko, ale bardzo dobrze broni Clemmensen.

58:00
    Coraz mniej czasu mają Pantery na wyrównanie. Teraz to już tylko dwie minuty.

57:27
    Ciekawa akcja gości, ale nie zakończyli oni jej strzałem.

56:47
    Columbus Blue Jackets bardzo dobrze się bronią.

56:08
    Johnson objechał bramkę, ale potem nie zdecydował się ani na strzał, ani na wycofanie gumy przed bramkę.

55:00
    Pięć minut do końca. Wciąż na prowadzeniu gospodarze.

54:33
    Gospodarze w pełnym składzie.

54:10
    Dubinsky wyszedł sam na sam z bramkarzem, ale dogonił go obrońca i wybił krążek. Wydaje się że wcześniej jednak faulował napastnika Columbus Blue Jackets.

52:55
    Goście w pełnym składzie.

52:33
    Foligno podcina rywala i otrzymuje dwie minuty kary. Gramy po czterech, a potem to Florida Panthers będą grać w w przewadze.