Boston – Washington 2:4 (koniec) | Philadelphia – NY Rangers 4:2 (koniec) | Columbus – Florida 6:3 (koniec)
Nashville – Winnipeg 1:3 (koniec) | Dallas – Tampa 2:4 (koniec) | Los Angeles – Carolina 3:1 (koniec)
Nashville Predators
1:3 (0:0, 0:2, 1:1)
Winnipeg Jets
Sobota 01.03.2014, 21:00National Hockey League

Dziękujemy za Państwa udział w naszej relacji. Zapraszamy na kolejne spotkania z ligą NHL w portalu LAJFY.COM! (23:40:08)

Kapitalne zawody w zespole Jets rozegrał Wheeler, ale prawdziwą gwiazdą spotkania był bramkarz gości – Pavelec. Gracz z Winnipeg obronił ponad czterdzieści uderzeń, a jego interwencje były fenomenalne.

Za nami świetne widowisko, które trzymało w napięciu do ostatnich minut. Jets niespodziewanie wygrywają z Predators, choć to zawodnicy gospodarzy byli bardziej aktywni w trakcie całego spotkania. Statystyka strzałów to potwierdza: 40 uderzenia Predators – 20 Jets.

60:00

59:40
    Ostatnie fragmenty meczu. Jets grają czterech przeciwko sześciu, ale gospodarze nadal nie potrafią stworzyć sobie dobrej okazji do oddania strzału.

59:22
    Trouba ukarany dwiema minuta.

59:00
    Wheeler miał okazje do przejęcia krążka, ale krążek nadal w posiadaniu graczy Predators.

58:40
    Timeout dla gospodarzy.

58:07
    Kane przejął krążek i skierował go w stronę pustej bramki gospodarzy. Przestrzelił .

57:20
    Hutton zjechał z lodu.

57:00
    Można się spodziewać, że trener gospodarzy zdecyduje się wycofać bramkarza w ostatnich minutach spotkania.

56:30
    Wydawało się, że gracze gospodarzy są bliscy strzelenia wyrównującej bramki, ale nic z tego.

56:10
    Gol dla Winnipeg!
    Bramkę zdobył DEVIN SETOGUCHI. Raz jeszcze Wheeler próował pokonać Huttona, ale i tym razem bramkarz Predators zdołał zatrzymać uderzenie gracza Jets. Krążek trafił do Setoguchiego, który nie miał problemu ze skierowaniem go do bramki gospodarzy.

54:45
    Raz jeszcze Pavelec kapitalne powstrzymuje gracza Predators. Fischer wjechał w strefę obronną Jets i próbował uderzyć w nadgarstka, ale bramkarz gości odbij krążek.

53:00
    Kapitalne spotkanie w ostatnich minutach trzeciej tercji. W Nashville obserwujemy zaciętą bitwę o krążek. Co ciekawe to goście są drużyną lepiej wykorzystującą technikę jazdy na łyżwach.

50:40
    Seria uderzeń w wykonaniu Wheelera, który w tercji obronnej gospodarzy przejął krążek, ale Hutton był na posterunku.

49:10
    Gol dla Nashville!
    Bramkę zdobył SIMON MOSER. Błyskawiczny strzał Mosera, który uderza z krótkiej i trafia obok bezradnego Pavelca.

48:51
    Kapitalne uderzenie snapshotem w wykonaniu Ellisa broni Pavelec.

47:35
    Wznowienie w tercji obronnej Jets wygrywają zawodnicy Predators, ale na niewiele się to przydaje, bo po chwili krążek przejmują zawodnicy gości.

MZ

Składy i statystyki: 50. Moser (Del Zotto, Fisher) – 25. Jokinen (Kane, Trouba), 39. Bogosian (Frolik, Ladd), 57. Setoguchi (Wheeler, Stuart)

Nashville Predators: Hutton (Dubnyk) – Josi, Weber, Ekholm, Jones, Del Zotto, Ellis – Fisher, Cullen, Hornqvist – Bourque, Legwand, Smith – Stälberg, Wilson, Nyström – Clune, Gaustad, Moser.
    Winnipeg Jets: Pavelec (Montoya) – Bogosian, Enström, Stuart. Trouba, Pardy, Ellerby – Ladd, Little, Frolík – Kane, Scheifele, Wheeler – Setoguchi, Jokinen, Byfuglien – Wright, Slater, Thorburn.

Sędziowie: Hasenfratz, Sutherland – Driscoll, Heyer