Los Angeles – Carolina 3:1 (koniec) | Washington – Philadelphia 4:5 (po dogrywce) | NY Islanders – Florida 3:5 (koniec)
New Jersey – San Jose 2:4 (koniec)
New Jersey Devils
2:4 (0:0, 2:2, 0:2)
San Jose Sharks
Niedziela 02.03.2014, 21:10National Hockey League

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 21:00.

Serdecznie zapraszam na National Hockey League. New Jersey Devils zmierzą się z San Jose Sharks

Gospodarze tego pojedynku wygrali do tej pory dwadzieścia pięć razy, z czego osiem po dogrywce. Licząc aż trzynaście porażek po regulaminowym czasie gry, daje im to sześćdziesiąt trzy punkty i dwunastą lokatę na wschodzie

W poprzednim starciu także grali u siebie i pokonali Columbus Blue Jackets 5:2. Dwie bramki dla Diabłów zdobył Adam Henrique, a po jednej dorzucili Ryane Clowe, Jaromir Jagr i Patrik Elias

Rekiny plasują się na czwartym miejscu konferencji zachodniej. Rozegrali dotychczas sześćdziesiąt spotkań, z czego wygrali trzydzieści osiem. Trzynaście z tych zwycięstw miało miejsce po dogrywce, co jest najlepszym wynikiem całej ligi. Łącznie mają na koncie osiemdziesiąt dwa oczka

Drużyna z San Jose w ostatnim meczu uporała się w Filadelfii z miejscowymi Flyers aż 7:3. Trzy razy do bramki rywali trafił w tym starciu Joe Pavelski, a po dwa razy Raffi Torres i Logan Couture

Na relację z tego spotkania zapraszam o godzinie 21:10 na portal lajfy.com!

0:01
    Mecz się właśnie rozpoczął

1:00
    Zażarta walka o krążek w strefie obronnej gospodarzy, którzy ostatecznie zdołali go wybić

2:50
    Jagr próbuje wstrzelić gumę w w tercję rywali, jednak żaden z partnerów nie dojeżdża do niej

3:30
    Dużo walki na lodowisku, nikt nie odpuszcza kija, ale brakuje uderzeń na bramkę

4:25
    Krążek wypada poza bandy

4:25
    Wznowienie wygrane przez miejscowych, którzy teraz kontrolują gumę na własnej połowie

5:45
    Przyśpieszyli nieco przyjezdni, próba rozegrania krążka w tercji rywala jednak spala na panewce

6:55
    Skuteczna interwencja Schneidera

7:50
    Szybka akcja gospodarzy, strzał a raczej podanie do Stalocka pewnie przez niego chwycone

7:50
    Rekiny wygrywają wznowienie i szybko posyłają krążek w tercję przeciwnika

8:15
    Kapitalna interwencja parkanami Stalocka w sytuacji sam na sam! Strzelał Zubrus

9:20
    Zamieszanie pod bramką Diabłów i tam na posterunku Schneider, który wyjaśnia całą sytuację

10:00
    Połowa pierwszej tercji za nami

10:30
    Kontra gospodarzy, trzech na dwóch i podanie na czystą pozycję świetnie zablokowane przez obrońcę gości!

14:05
    Od dłuższego czasu przy krążku znajdują się miejscowi, ale przydarzyło im się zbyt mocne podanie i sędzia odgwizduje uwolnienie

14:35
    Sprytny strzał Jagra, ale nie dał się zaskoczyć golkiper z San Jose. Coraz mocniejsze są taki Diabłów

15:30
    Mocny strzał zzza niebieskiej i broni Stalock

15:45
    I jeszcze jeden, ale cały czas skutecznie broni golkiper Rekinów. Napór miejscowych trwa

16:45
    Spalony po akcji ekipy z New Jersey

17:10
    Ładnie rozegrany kontratak przez dwóch zawodników z San Jose, zabrakło tylko pomysłu na pokonanie Cory'ego Schneidera!

Pierwsza tercja skończona

Po dwudziestu minutach wynik nadal bezbramkowy. Gra jest bardzo wyrównana z lekkim wskazaniem w stronę gospodarzy. Widać wyraźnie jednak, że Rekiny nie przyjechały się tu tylko i wyłącznie bronić. Będzie ciekawie po przerwie, zapraszam!

22:40
    Wznowienie pod bramką gospodarzy wygrane przez Rekiny, od dłuższej chwili to one są w ofensywie

23:25
    Gol dla San Jose!

Zamieszanie pod bramką Schneidera, w którym najwięcej zimnej krwi zachował LOGAN COUTURE i wcisnął krążek do siatki!

24:40
    Gol dla New Jersey!

Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź! Dobrze rozegrana szybka akcja, Benier wystawia gumę do będącego na czystej pozycji ADAMA HENRIQUE, który dopełnił formalności!

25:30
    Żadna z drużyn nie zamierza odpuszczać i suną co chwilę akcję z obu stron

26:50
    Pewnie w bramce Cory Schneider

27:25
    Wznowienie na niebieskiej wygrane przez gospodarzy, którzy od razu wstrzeliwują krążek w tercję rywala

32:05
    Z kontrą wyszli hokeiści z San Jose, uderzał na bramkę Sheppard, ale pewnie chwyta go Schneider

32:25
    Dwukrotnie uderzali na bramkę przeciwnika przyjezdni, oba strzały minęły swój cel

33:15
    Uwolnienie po stronie Diabłów

33:50
    Pewna interwencja Schneidera

34:25

Z lewego koła krążek wycofany przez Merrilla do PATRICKA ELIASA, a ten popisuje się kapitalnym uderzeniem z dystansu pod poprzeczkę bramki Rekinów!

35:15
    Z kontrą wychodzą przyjezdni, guma zagrana pod końcowe bandy i przegrał walkę o nią Pavelski

35:55

Tym razem kontratak okazał się skuteczny! Pavelski szybko pobiegł do tercji rywala i w sytuacji dwa na jeden idealnie wystawia krążek RAFFIEMU TORRESOWi, który nie ma problemów z umieszczeniem go w bramce!

36:30
    Zaciekle teraz nacierają gospodarze na bramkę rywali, chcą jak najszybciej ponownie wyjść na prowadzenie

37:45
    Po dłuższej chwili bycia w defensywie, guma teraz jest w posiadaniu gości

38:20
    Ależ interwencja Cory Schneidera! Strzelał z czystej pozycji z bliskiej odległości Sheppard, a bramkarz miejscowych zdołał chwycić krążek!

38:50
    Kara mniejsza dla Marca-Edouarda Vlasica

39:00
    Ostatnia minuta drugiej części gry

40:00
    Druga tercja skończona

Bardzo dobre widowisko na lodowisku w New Jersey w drugich dwudziestu minutach. Dwukrotnie mieliśmy sytuację, że po bramce jednej z ekip bardzo szybko odpowiadała druga. Wymiana ciosów jak widać trwa w najlepsze, a że przy tym padają także bramki tym lepiej dla kibiców i dramaturgii w kolejnych minutach spotkania. Serdecznie zapraszam po przerwie!

Statystyka strzałów: 14:18

40:01
    Trzecia tercja rozpoczęta

40:35
    Skutecznie w bramce Stalock

40:55
    Kolejne uderzenie blokowane przez obronę Rekinów, w końcu guma wybita z ich połowy

40:50
    Goście w komplecie

41:25
    Kolejna świetna interwencja Alexa Stalocka! Clowe był sam przed nim!

45:25
    Długo Diabły utrzymywały krążek za bramką Rekinów, w końcu było wycofanie, strzał i broni Stalock

46:05
    Ależ teraz dużo roboty ma bramkarz z San Jose! W krótkim odstępie czasu zanotował trzy świetne interwencje!

46:20

No i poszła po jednej z nich kontra, kapitalnie rozegrana guma między zawodnikami Rekinów i na końcu pewne uderzenie MATTA NIETO!

46:50
    Jaosn Demers z karą mniejszą

47:50
    Defensywa przyjezdnych jak na razie bardzo dobrze radzi w sobie w tym osłabieniu

48:50
    Kompletnie zmarnowali przewagę miejscowi hokeiści, nie było żadnego zagrożenia z ich strony