Winnipeg – Ottawa 3:5 (koniec) | NY Rangers – Detroit 3:0 (koniec)
3:0 (1:0, 0:0, 2:0)
Detroit Red Wings
Niedziela 09.03.2014, 17:30 • Madison Square Garden • National Hockey League

Dziękuje za uwagę i zapraszam ponownie na lajfy.com! (19:53:22)

Koniec spotkania! New York Rangers po perfekcyjnym spotkaniu pokonują Detroit Red Wings 3:0 po trafieniach Boyle'a oraz Kreidera.

60:00

59:00
    Ostatnia minuta spotkania.

58:41
    Niecelne uderzenie Johna Moore na bramkę Howarda.

57:23
    Nowy Jork stawia już na grę defensywną. Gospodarze chcą dowieźć czyste konto do końca.

56:31
    Świetny blok Moora na Tatarze. Detroit utrzymuje jednak gumę w tercji ataku.

55:31
    Guma opuściła obszar lodowiska. Przerwa w grze.

54:32
    Niecelny strzał Nyquista na bramkę Lundqvista. Nie mogą się dzisiaj wstrzelić goście.

53:52
    Małe zamieszanie pod bramką Detroit. Howard mrozi gumę.

52:11
    Gol dla Rangers!
    Bramkę zdobył CHRIS KREIDER.

GOOOOL! Piękna akcja Strażników! Stepan wjechał do tercji ataku, podał na drugą stronę do CHRISA KREIDERA, który świetnym strzałem zdobywa swoje drugie trafienie dzisiejszego wieczora!

51:21
    Lundqvist odbija krążek po uderzeniu Bertuzziego. Rangers wybijają gumę na uwolnienie.

50:40
    Dobra interwencja golkipera gości po strzale Carcillo.

49:34
    Nie zdołali gospodarze wykorzystać tej gry w przewadze. Detroit w pełnym zestawieniu.