Winnipeg – Ottawa 3:5 (koniec) | NY Rangers – Detroit 3:0 (koniec)
Niedziela 09.03.2014, 17:30 • Madison Square Garden • National Hockey League

52:11
    Gol dla Rangers!
    Bramkę zdobył CHRIS KREIDER.

GOOOOL! Piękna akcja Strażników! Stepan wjechał do tercji ataku, podał na drugą stronę do CHRISA KREIDERA, który świetnym strzałem zdobywa swoje drugie trafienie dzisiejszego wieczora!

40:14

GOOOL! Fantastyczny początek tercji dla gospodarzy! CHRIS KREIDER zmienił tor lotu krążka po uderzeniu McDonagha i mamy 2:0!

5:14
    Bramkę zdobył BRIAN BOYLE.

GOOOL! Mamy otwarcie wyniku spotkania po zabójczej kontrze gospodarzy! BRIAN BOYLE dobiła strzał Johna Moore'a i Howard po raz pierwszy musi wyjmować gumę z siatki.

Dawid Szewczyk

Składy i statystyki: 6. Boyle (J. Moore, D. Moore), 41. Kreider (McDonagh, Stepan), 53. Kreider (Stepan, McDonagh)

New York Rangers: Lundqvist (Talbot) – Girardi, McDonagh, Stralman, Staal, Klein, J. Moore – Nash, Stepan, Kreider – St. Louis, Richards, Hagelin – Zuccarello, Brassard, Pouliot – Carcillo, D. Moore, Boyle
    Detroit Red Wings: Howard (Mrázek) – Ericsson, Kronwall, DeKeyser, Quincey, Kindl, Smith – Franzen, Legwand, Nyquist – Jurczo, Sheahan, Tatar – Alfredsson, Glendening, Abdelkader – Bertuzzi, Andersson, Miller

Sędziowie: Hebert, Kowal – Cormier, Murphy