Pittsburgh – Philadelphia 3:4 (koniec) | Florida – Vancouver 3:4 (0:1 po rz. karnych) | Washington – Toronto 4:2 (koniec)
Carolina – Edmonton 1:2 (koniec)
Washington Capitals
4:2 (3:1, 0:1, 1:0)
Toronto Maple Leafs
Niedziela 16.03.2014, 20:00National Hockey League

Ostatecznie mecz kończy się zwycięstwem Stołecznych 4:2. Pomimo dobrej gry Toronto nie zdołali oni odrobić straty zadanej na początku pierwszej tercji. Nadmienię, że Troy Brouwer zdobył dzisiejszego wieczora setny punkt w swojej drużynie. Dziękuję za uwagę i na kolejne relacje zapraszam ma lajfy.com (22:45:56)

56:58
    Świetna kontra Chimery! Nie wykorzystuje on jednak dogodnej sytuacji!

56:10
    Obrońcy Toronto blokują kolejne strzały Johanssona i Ovechkina.

55:22
    Piękna obrona w wykonaniu Reimera!

54:50
    Clarkson walczy o krążek pod bramką Halaka.

54:00
    Nadal to Stołeczni atakują. Przyjezdnym kończy się czas.

53:05
    Kessel wychodzi z kontrą, ale szybko zostaje zatrzymany.

52:40
    Goście spokojnie rozgrywają krążek.

51:00
    W hali jest coraz głośniej. Fani mocno zagrzewają gospodarzy do akcji.

50:20
    Halak odbija strzał Gardinera.

49:15
    Dziś obrona Toronto bardzo dobrze powstrzymuje super-snajpera Stołecznych – Ovechkina. Do tej pory oddał tylko jeden strzał.

48:20
    Nie mogą się odnaleźć gracze z Toronto w tej tercji. Ponownie to gospodarze dyktują tempo gry.