Anży – Alkmaar 0:0 (koniec) | Valencia – Łudogorec 1:0 (koniec) | Vik. Pilzno – Lyon 2:1 (koniec)
Benfica – Tottenham 2:2 (koniec) | Fiorentina – Juventus 0:1 (koniec) | Napoli – Porto 2:2 (koniec)
Real Betis – Sevilla 0:2 (3:4 po rz. karnych) | FC Salzburg – Basel 1:2 (koniec)
Anży Machaczkała
0:0 (0:0)
AZ Alkmaar
Czwartek 20.03.2014, 18:00 • Saturn Stadion • Liga Europy UEFA

Dziękujemy za udział w relacji. Pozdrawia redakcja LAJFY.COM! (19:59:17)

AZ od początku spotkania pokazało, że jest lepiej przygotowane do walki o awans do dalszej fazy rozgrywek Ligi Europy. Anży zawiodło i odpadło. Dla gospodarzy pozostaje już tylko walka o utrzymanie w rosyjskiej elicie.

Za nami mecz bez bramek, ale ze sporą dawką emocji. Trudno wygrać, kiedy nie oddaje się choćby jednego strzału w światło bramki. Tak zapewne pomyśli większość kibiców Anży po dzisiejszym spotkaniu.

90+2
    Czerwona kartka dla Mkrtchyan (Anży Machaczkała). Zawodnik Anży faulował Berghuis'a, który biegł z piłką w kierunku pustej bramki gospodarzy.

90+2
    Rzut wolny dla Anży. Piłka ustawiona na połowie AZ. Aliyev wrzucił futbolówkę w pole karne, ale tę przejęli gracze gości i wyprowadzili kontrę.

90
    Korner dla AZ.

90
    Dwie minuty doliczone do drugiej połowy spotkania.

89
    Aliyev uderzył z rzutu wolnego. Piłka o metr minęła słupek bramki AZ.

88
    Rzut wolny dla Anży. Aliyev przy piłce.

87
    Gracze gospodarzy stracili piłkę na połowie AZ. Szybką kontra gości przerywa interwencja Kerzhakova, który wybija piłkę na aut.

87
    Rzut rożny dla Anży.

86
    Rzut rożny dla gospodarzy.

85
    Zmiana w drużynie Anży Machaczkała: z boiska schodzi Agalarov, na boisku pojawia się Abdulavov.

84
    Anży stawia wszystko na jedną kartę. Gospodarze grają dwójką w defensywie. AZ całym zespołem broni się na swojej połowie.