Anży – Alkmaar 0:0 (koniec) | Valencia – Łudogorec 1:0 (koniec) | Vik. Pilzno – Lyon 2:1 (koniec)
Benfica – Tottenham 2:2 (koniec) | Fiorentina – Juventus 0:1 (koniec) | Napoli – Porto 2:2 (koniec)
Real Betis – Sevilla 0:2 (3:4 po rz. karnych) | FC Salzburg – Basel 1:2 (koniec)
Viktoria Pilzno
2:1 (0:1)
Olympique Lyon
Czwartek 20.03.2014, 19:00 • Doosan Arena (Plzeň) • Liga Europy UEFA

Komentował Tomasz Kałka! Dziękuje za wspólnie spędzony czas i zapraszam na kolejne emocje w Lajfy.com! (20:56:39)

Gdyby Tecl wykorzystał rzut karny w 70 minucie meczu... Można by tak godzinami gdybać. MVP spotkania trafia do Anthony'ego Lopesa, który swoimi interwencjami dał awans swojemu zespołowi!

To koniec! Viktoria Pilzno odpada z walki o Ligę Europy! Olympique Lyon melduje się w kolejnej rundzie! Za nami bardzo ciekawe spotkanie, które wygrywa zespół z Czech!

90+2
    Koncal mocno wrzucił piłkę w pole karne – tam znakomicie odnalazł się Tomas Wagner, ale znów pecha mają gospodarze! Futbolówka zatrzymała się na poprzeczce!

90+1
    Briand ukarany kartką!

90
    Trzy minuty nadziei! Tyle pozostało gospodarzom, by zdobyć dwie bramki.

90
    Rozpoczęła się ostatnia, regulaminowa minuta tego spotkania.

88
    Niemożliwe! Anthony Lopes przechodzi wszelkie możliwości! Wagner główkuje, ale znów górą bramkarz gości! Poprawka Brianda, ale bramkarz Olympique paruje futbolówkę na korner!

85
    Nieco ponad pięć minut pozostało gospodarzom, by powalczyć o awans do kolejnej rundy. Zapowiada się ciekawa końcówka!

84
    Zmiana w drużynie Viktoria Pilzno: z boiska schodzi Michal Duris, na boisku pojawia się Matej Koncal.

84
    Zmiana w drużynie Olympique Lyonnais: z boiska schodzi Bafetimbi Gomis, na boisku pojawia się Steed Malbranque.

82
    To mógł być gol tej edycji Ligi Europy, gdyby nie fantastyczna parada bramkarska Anthony'ego Lopesa! Cisovsky oddał atomowy strzał z dystansu, ale z trudem broni golkiper Lyonu!

81
    Marian Cisovsky ukarany przez arbitra żółtym kartonikiem!

79
    Goście od kilku minut wyłącznie się bronią. Jak dotąd mają korzystny rezultat, który daje im awans do kolejnej rundy..

77
    Zmiana w drużynie Viktoria Pilzno: z boiska schodzi Milan Petrzela, na boisku pojawia się Tomas Wagner.

77
    Zmiana w drużynie Olympique Lyonnais: z boiska schodzi Corentin Tolisso, na boisku pojawia się Arnold Mvuemba.