Almeria – Osasuna 1:2 (koniec)
UD Almeria
1:2 (0:2)
CA Osasuna
Piątek 04.04.2014, 21:00 • Estadio de los Juegos Mediterráneos, Almería • Hiszpańska LaLiga

Po ciekawym spotkaniu zwycięstwo odniosła drużyna Osasuny, który zdobyła bardzo cenne trzy punkty. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje live w portalu lajfy.com! (22:50:52)

90+4
    Rafita został ukarany drugą żółta kartką, w konsekwencji czerwoną! Tym razem zawodnik Almerii faulował wychodzącego z kontratakiem Acunę!

90+2
    Głupie zachowanie Rafity, który faulował rywala na własnej połowie boiska za co słusznie został napomniany żółtym kartonikiem.

90+1
    Sędzia doliczył trzy minuty do regulaminowych 90!

89
    Gospodarze cały czas w natarciu! Przyjezdni jednak starają się wyprowadzać groźne kontrataki, oddalając w ten sposób grę od własnej bramki.

87
    Coraz mniej czasu pozostaje gospodarzom, aby zdobyć wyrównującą bramkę. Osasuna rozpaczliwie broni korzystnego wyniku.

85
    Kontratak gości! Torres przedzierał lewą stroną boiska, jednak został powstrzymany ostrym wślizgiem przez rywala. Sędzia nakazał grać dalej.

83
    Zmiana w drużynie CA Osasuna: z boiska schodzi Riera, na boisku pojawia się Acuna.

81
    Vidal oddał strzał sprzed pola karnego, ale jego próba została zablokowana przez obrońców.

80
    Soriano mógł zdobyć swoją drugą bramkę w tym spotkaniu! Jednak jego strzał głową nie znalazł drogi do bramki! Piłka przeleciała nieznacznie obok słupka!

78
    Rodri znalazł się na pozycji spalonej, co bardzo dobrze wychwycił arbiter liniowy.

76
    Gospodarze z minuty na minutę osiągają coraz większą przewagę! Zobaczymy, czy będą w stanie zdobyć bramkę wyrównującą.

74
    Gol dla Almerii!
    FERNANDO SORIANO zdobywa kontaktową bramkę dla gospodarzy! Pomocnik Almerii dopadł do wybitej piłki i oddał znakomity strzał z powietrza!

73
    Zmiana w drużynie CA Osasuna: z boiska schodzi Cejudo, na boisku pojawia się Oier.

72
    Lobato oddał bardzo groźny strzał z okolic pola karnego, jednak piłka nie zmierzała w światło bramki.

70
    Zmiana w drużynie UD Almería: z boiska schodzi Corona, na boisku pojawia się Barbosa.

69
    Zmiana w drużynie UD Almería: z boiska schodzi M. Silva, na boisku pojawia się Azeez.