Olimpia Z. – Legionovia 0:3 (koniec) | Garbarnia – Olimpia E. 0:2 (koniec) | Stal Rz. – Radomiak 1:0 (koniec)
Siarka T. – Wisła Pu. 2:0 (koniec) | Wigry – Stal M. 1:1 (koniec)
Garbarnia Kraków
0:2 (0:1)
Olimpia Elbląg
Sobota 05.04.2014, 15:00 • Stadion Hutnika, Kraków • 2 Liga Wschodnia

Garbarnia Kraków przegrywa na własnym terenie z Olimpią Elbląg 0:2! Bramki dla gości zdobywali Anton Kolosov i Tomasz Sedlewski, a ogromne znaczenie dla przebiegu tego spotkania miało wyrzucenie z boiska już w siódmej minucie bramkarza gospodarzy, Jakuba Sypniewskiego.

90+2
    Patryk Oleksa zastępuje Prusinowskiego.

79
    Roman Maciejak zastępuje na boisku Kolosova.

79
    Gol dla Olimpii!
    W sytuacji sam na sam z bramkarzem znajduje się TOMASZ SEDLEWSKI, który miękkim uderzeniem nie daje szans Błąkale! Olimpia prowadzi w Krakowie już 2:0!

73
    Ładne, techniczne uderzenie Kostrubały, po którym piłka w minimalnej odległości minęła bramkę!

69
    Piotrowskiego zmienia Kamil Kopycki.

68
    Znakomite podanie do Leśniewskiego, ten dwukrotnie uderzał na bramkę, jednak dwa razy jego próby były blokowane przez Piszczka!

67
    Rafał Leśniewski zastępuje na placu gry Graczyka.

65
    Znakomita akcja Garbarni lewym skrzydłem zakończona potężnym uderzeniem Piszczka! Piłka przeleciała jednak tuż obok słupka!

62
    Sebastian Kokoszka i Tomasz Ogar zastępują Góreckiego i Kaczora.

61
    Znakomite uderzenie Sedlewskiego ląduje tylko na poprzeczce! Dobitka Graczyka ląduje w rękawicach Błąkały, jednak zawodnik Olimpii i tak był na spalonym!

53
    Norbert Piszczek zmienia Senderskiego.

Do przerwy gospodarze przegrywają z Olimpią 0:1 za sprawą trafienia Antona Kolosova z 42. minuty. Przebieg tego spotkania bez wątpienia ustawiła jednak czerwona kartka, którą już w siódmej minucie otrzymał bramkarz Garbarni, Jakub Sypniewski.

42
    Wydawało się, że podanie Piotrowskiego w kierunku ANTONA KOLOSOVA było zbyt mocne, jednak napastnik gości zdołał dopaść do piłki i skierować ją między nogami Błąkały! Olimpia prowadzi na Suchych Stawach!

15
    Za faul na Sedlewskim żółtą kartką ukarany Gjentijan Haxhijaj.

9
    Robert Błąkała zastępuje na placu gry Siedlarza.

7
    Prostopadłe podanie w kierunku Piotrowskiego, przed polem karnym nieprzepisowo interweniował Jakub Sypniewski i bramkarz Garbarni już w siódmej minucie opuszcza boisko z czerwoną kartką!

6
    Precyzyjne dośrodkowanie Sedlewskiego w pole karne, tam na piłkę czekał już Kolosov, który uderzył jednak prosto w Sypniewskiego!

Adam Delimat

Gole: 42. Kolosov, 79. Sedlewski

Kartki:   15. Haxhijaj (GRB)   7. Sypniewski (GRB)

Garbarnia Kraków: Jakub Sypniewski – Przemysław Senderski (53. Norbert Piszczek), Marcin Pluta, Mateusz Kowalski, Gjentijan Haxhijaj – Karol Kostrubała, Marcin Siedlarz (9. Robert Błąkała), Piotr Kaczor (62. Sebastian Kokoszka), Tomasz Kalicki, Paweł Nowak – Michał Górecki (62. Tomasz Ogar)
    Zmiany: Robert Błąkała, Krzysztof Kalemba, Tomasz Ogar, Norbert Piszczek, Tomasz Metz, Sebastian Kokoszka, Jakub Górecki

Olimpia Elbląg: Hieronim Zoch – Michał Ressel, Oleg Ichim, Łukasz Molga, Tomasz Sambor – Kamil Piotrowski (69. Kamil Kopycki), Kamil Graczyk (67. Rafał Leśniewski), Radosław Stępień, Tomasz Sedlewski, Maciej Prusinowski (90+2. Patryk Oleksa) – Anton Kolosov (79. Roman Maciejak)
    Zmiany: Mateusz Imianowski, Kamil Kopycki, Patryk Oleksa, Roman Maciejak, Iulian Petrache, Patryk Sokołowski, Rafał Leśniewski

Sędziowie: Łukasz Sobiło – Robert Ostaszewski, Jarosław Królikowski – Adrian Kotlarz