Olimpia Z. – Legionovia 0:3 (koniec) | Garbarnia – Olimpia E. 0:2 (koniec) | Stal Rz. – Radomiak 1:0 (koniec)
Siarka T. – Wisła Pu. 2:0 (koniec) | Wigry – Stal M. 1:1 (koniec)
Garbarnia Kraków
0:2 (0:1)
Olimpia Elbląg
Sobota 05.04.2014, 15:00 • Stadion Hutnika, Kraków • 2 Liga Wschodnia

Za wspólnie spędzony czas dziękuje Adam Delimat. (16:50:13)

Garbarnia Kraków przegrywa na własnym terenie z Olimpią Elbląg 0:2! Bramki dla gości zdobywali Anton Kolosov i Tomasz Sedlewski, a ogromne znaczenie dla przebiegu tego spotkania miało wyrzucenie z boiska już w siódmej minucie bramkarza gospodarzy, Jakuba Sypniewskiego.

90+3

90+2
    Patryk Oleksa zastępuje Prusinowskiego.

90
    Trzy minuty doliczone do drugiej połowy.

89
    Uderzenie Pluty bardzo nieudane.

87
    Zamieszanie w polu karnym gości, sędzia odgwizdał faul na Zochu.

85
    Kontra gości zakończona bardzo niecelnym uderzeniem Sedlewskiego.

84
    Ładne dośrodkowanie Kokoszki, jednak na spalonym złapany jeden z zawodników Garbarni.

83
    Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Nowaka efektownie, ale niecelnie uderzał Kalicki.

82
    Przy linii bocznej faulowany Kalicki, do dośrodkowania przygotowuje się Nowak.

79
    Roman Maciejak zastępuje na boisku Kolosova.

79
    Gol dla Olimpii!
    W sytuacji sam na sam z bramkarzem znajduje się TOMASZ SEDLEWSKI, który miękkim uderzeniem nie daje szans Błąkale! Olimpia prowadzi w Krakowie już 2:0!

78
    Do końca spotkania nieco ponad 10 minut. Niewiele wskazuje na to, aby grający w dziesięciu piłkarze Garbarni byli w stanie doprowadzić do wyrównania.

75
    Sedlewski ładnie obrócił się z piłką i uderzył, jednak nie trafił w światło bramki.

74
    Po dośrodkowaniu Sambora piłka wylądowała w rękawicach Błąkały.

73
    Ładne, techniczne uderzenie Kostrubały, po którym piłka w minimalnej odległości minęła bramkę!

71
    Uderzenie Ogara wysoko ponad poprzeczką.

69
    Piotrowskiego zmienia Kamil Kopycki.

68
    Znakomite podanie do Leśniewskiego, ten dwukrotnie uderzał na bramkę, jednak dwa razy jego próby były blokowane przez Piszczka!

68
    Płaskie dośrodkowanie Sedlewskiego nie zostało w polu karnym przecięte przez żadnego z zawodników Olimpii.

67
    Rafał Leśniewski zastępuje na placu gry Graczyka.

65
    Znakomita akcja Garbarni lewym skrzydłem zakończona potężnym uderzeniem Piszczka! Piłka przeleciała jednak tuż obok słupka!

62
    Sebastian Kokoszka i Tomasz Ogar zastępują Góreckiego i Kaczora.

61
    Znakomite uderzenie Sedlewskiego ląduje tylko na poprzeczce! Dobitka Graczyka ląduje w rękawicach Błąkały, jednak zawodnik Olimpii i tak był na spalonym!

58
    W środku pola faulowany Sedlewski.

56
    Z lewej strony wrzucał Stępień, ale jego podanie nie znalazło adresata w polu karnym.

54
    Dośrodkowanie Sedlewskiego zablokowane.

53
    Norbert Piszczek zmienia Senderskiego.

50
    Gra toczy się w środku pola, żadna z drużyn nie jest w stanie stworzyć sobie po przerwie sytuacji.

47
    Uderzenie Stępienia wysoko ponad poprzeczką.

47
    Obie drużyny rozpoczęły drugą połowę bez zmian.

46

Do przerwy gospodarze przegrywają z Olimpią 0:1 za sprawą trafienia Antona Kolosova z 42. minuty. Przebieg tego spotkania bez wątpienia ustawiła jednak czerwona kartka, którą już w siódmej minucie otrzymał bramkarz Garbarni, Jakub Sypniewski.

45+3

45+1
    W sytuacji sam na sam z bramkarzem znalazło się dwóch zawodników gości, jednak obaj zostali złapani na spalonym.

45
    Trzy minuty doliczone do pierwszej połowy.

45
    Z rzutu rożnego głęboko dośrodkowywał Nowak, jednak sędzia dopatrzył się faulu na bramkarzu gości.

43
    Przy akcji bramkowej ucierpiał Senderski, który jest teraz opatrywany przy linii bocznej.

42
    Wydawało się, że podanie Piotrowskiego w kierunku ANTONA KOLOSOVA było zbyt mocne, jednak napastnik gości zdołał dopaść do piłki i skierować ją między nogami Błąkały! Olimpia prowadzi na Suchych Stawach!

40
    Znakomite podanie w kierunku Sedlewskiego, zawodnik gości znalazł się oko w oko z Błąkałą, jednak sędzia znów odgwizdał spalonego.

39
    Zbyt mocne podanie w kierunku Kaczora.

37
    Na boisku dominuje chaos, piłkarze faulują się wzajemnie, zamiast próbować konstruować ofensywne akcje.

34
    Kolejne podanie w kierunku Sedlewskiego, znów spalony.

33
    Długie podanie w kierunku Sedlewskiego, jednak zawodnik Olimpii znalazł się na spalonym.

32
    Ładna indywidualna akcja Góreckiego zakończona niecelnym uderzeniem.

30
    Na uderzenie z dystansu zdecydował się Kostrubała, jednak przeniósł piłkę wysoko ponad poprzeczką.

28
    Zbyt mocne podanie do Góreckiego, górą z tego pojedynku wyszedł Molga.

25
    25 minut pierwszej połowy za nami, sytuacja gospodarzy mocno skomplikowała się już na początku meczu, kiedy z boiska wyleciał Jakub Sypniewski. Od tego czasu utrzymuje się jednak wynik bezbramkowy.

23
    Dośrodkowanie Prusinowskiego zablokowane przez obronę Garbarni.

21
    Znów w dobrej sytuacji znalazł się Piotrowski, ale dobrą interwencją popisał się Błąkała.

18
    We własnym polu karnym skutecznie interweniował Pluta, tylko rzut rożny dla gości.

17
    Ekwilibrystyczne zagranie Kalickiego nie znalazło adresata w polu karnym.

15
    Za faul na Sedlewskim żółtą kartką ukarany Gjentijan Haxhijaj.

12
    Wzmaga się doping kibiców gości, którzy pojawili się dziś w Krakowie w sile około dwudziestu osób.

10
    Z rzutu wolnego uderzał Graczyk, jednak trafił w mur.

9
    Robert Błąkała zastępuje na placu gry Siedlarza.

7
    Prostopadłe podanie w kierunku Piotrowskiego, przed polem karnym nieprzepisowo interweniował Jakub Sypniewski i bramkarz Garbarni już w siódmej minucie opuszcza boisko z czerwoną kartką!

6
    Precyzyjne dośrodkowanie Sedlewskiego w pole karne, tam na piłkę czekał już Kolosov, który uderzył jednak prosto w Sypniewskiego!

4
    Podanie Nowaka w kierunku Kalickiego zbyt mocne, od bramki rozpocznie Zoch.

2
    Senderski fauluje na prawym skrzydle Prusinowskiego.

2
    Gospodarze grają dziś na biało-brązowo, zaś przyjezdni na żółto-biało.

1
    Od środka rozpoczęli gospodarze!

Dzisiejsze spotkanie dla obu drużyn będzie więc bardzo istotne. Relacja na żywo z tego meczu tylko w serwisie Lajfy.com!

Po 22 kolejkach obie drużyny znajdują się w strefie spadkowej. Garbarnia z dorobkiem 23 punktów zajmuje 15. lokatę, zaś Olimpia z 29 oczkami na koncie plasuje się na 11. miejscu.

W tym czasie zawodnicy z Elbląga zdobyli komplet punktów w starciach z Olimpią Zambrów i Stalą Stalowa Wola, zremisowali z Legionovią i przegrali ze Zniczem Pruszków.

Piłkarze z Krakowa nie mają za sobą zbyt udanego początku wiosny. Po zwycięstwie w Limanowej przyszły bowiem trzy porażki z rzędu, w meczach z Motorem Lublin, Wisłą Puławy i Stalą Mielec.

Witamy z Suchych Stawów, gdzie o godzinie 15 rozpocznie się spotkanie pomiędzy Garbarnią Kraków a Olimpią Elbląg! Na relację z tego meczu zapraszamy do serwisu Lajfy.com!

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:00.

Adam Delimat

Gole: 42. Kolosov, 79. Sedlewski

Kartki:   15. Haxhijaj (GRB)   7. Sypniewski (GRB)

Garbarnia Kraków: Jakub Sypniewski – Przemysław Senderski (53. Norbert Piszczek), Marcin Pluta, Mateusz Kowalski, Gjentijan Haxhijaj – Karol Kostrubała, Marcin Siedlarz (9. Robert Błąkała), Piotr Kaczor (62. Sebastian Kokoszka), Tomasz Kalicki, Paweł Nowak – Michał Górecki (62. Tomasz Ogar)
    Zmiany: Robert Błąkała, Krzysztof Kalemba, Tomasz Ogar, Norbert Piszczek, Tomasz Metz, Sebastian Kokoszka, Jakub Górecki

Olimpia Elbląg: Hieronim Zoch – Michał Ressel, Oleg Ichim, Łukasz Molga, Tomasz Sambor – Kamil Piotrowski (69. Kamil Kopycki), Kamil Graczyk (67. Rafał Leśniewski), Radosław Stępień, Tomasz Sedlewski, Maciej Prusinowski (90+2. Patryk Oleksa) – Anton Kolosov (79. Roman Maciejak)
    Zmiany: Mateusz Imianowski, Kamil Kopycki, Patryk Oleksa, Roman Maciejak, Iulian Petrache, Patryk Sokołowski, Rafał Leśniewski

Sędziowie: Łukasz Sobiło – Robert Ostaszewski, Jarosław Królikowski – Adrian Kotlarz