Lechia – Zagłębie L. 2:1 (koniec) | Widzew – Wisła K. 2:1 (koniec) | Lech P. – Jagiellonia 6:1 (koniec)
Lechia Gdańsk
2:1 (1:1)
Zagłębie Lubin
Sobota 05.04.2014, 15:30 • PGE Arena, Gdańsk • PKO Ekstraklasa

Największe brawa należą się obu bramkarzom, którzy zostają bohaterami tego spotkania! Gdyby nie Rodić oraz Mateusz Bąk, to dzisiaj zobaczylibyśmy dużo więcej bramek! Dziękuję za śledzenie relacji i zapraszam do reszty spotkań na lajfy.com! (17:28:04)

3 punkty zostają w Gdańsku po bardzo dobrym meczu 29. kolejki! Naprawdę było to chyba jedno z lepszych widowisk w T-Mobile Ektraklasie tego sezonu! Mnóstwo okazji strzeleckich, sam na sam, a także strzałów w poprzeczki!

90+1
    2 minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.

90
    Mateusz Bąk otrzymuje miano bohatera tego meczu! Abwo dostaje podanie sam na sam i golkiper Lechii wychodzi z bramki broniąc uderzenie gracza z Lubina! To już trzecia niewykorzystana okazja 1 na 1 gości!

89
    Po długotrwałym ataku gracze Lechii znów obejmują prowadzenie i to niedługo przed końcem meczu! Zagłębie nie ma już nic do stracenia, więc musi zaatakować!

87
    Gol dla Lechii!

Przepiękne uderzenie z dystansu MACIEJA MAKUSZEWSKIEGO na dłuższy słupek i tym razem Rodić nie ma najmniejszych szans! Asystuje Frankowski i ta akcja może rozstrzygnąć wynik meczu!

86
    Okazja po drugiej stronie boiska i kończy się ona wybiciem piłki na rzut rożny przez obrońcę z Gdańska – korner!

85
    Dobre dośrodkowanie w pole karne, ale Tuszyński źle się ustawia i Rodić zgarnia futbolówkę! Oj uciekają minuty w Gdańsku.

84
    Grzelczak przechwytuje piłkę na połowie rywala i po kilkumetrowym biegu oddaje strzał – zostaje przyblokowany!

83
    Rymaniak dobrze utrzymuje się przy piłce i wywalcza jeszcze rzut wolny przy linii bocznej.

81
    Ostatnie 10 minut meczu – czy przyniosą one rozstrzygnięcia? A może nie wpadną już żadne bramki? W ataku pozycyjnym gracze Lechii Gdańsk.

80
    Zmiana w drużynie Zagłębie Lubin: z boiska schodzi Michal Papadopulos, na boisku pojawia się Johan Bertilsson.

79
    Rymaniak oddaje strzał z granicy pola karnego po świetnej indywidualnej akcji Abwo! Niestety futbolówka mija się z bramką Lechii!

78
    Druga połowa bardzo przypomina tę pierwszą. Znów około kwadrans mocnego początku, a teraz siły powoli się kończą w nogach zawodników obu ekip!

76
    Grzelczak naciskany przez Abwo w polu karnym i nie daje rady oddać strzału – kontra Zagłębia także nie dociera do celu, czyli bramki Bąka!

75
    Kwadrans gry do końca meczu i wciąż nie wiemy, kto wygra to spotkanie! Lechia dalej więcej przebywa w ofensywie, ale goście nie są na straconej pozycji – to zwiastuje tylko ogromne emocje w końcówce!

73
    Čotra mija w polu karnym Stolarskiego i Makuszewskiego i oddaje strzał w światło bramki – pewnie Bąk!