PSG – Reims 3:0 (koniec) | Bastia – Sochaux 2:2 (koniec) | Bordeaux – Rennes 2:2 (koniec)
Guingamp – Montpellier 1:2 (koniec) | Lorient – Évian TG 1:1 (koniec) | Toulouse – Lille 1:2 (koniec)
Toulouse FC
1:2 (0:2)
Lille OSC
Sobota 05.04.2014, 20:00 • Stadium Municipal, Tuluza • Francuska Ligue 1 Uber Eats

Dziękuję za uwagę i zapraszam do częstego zaglądania na Lajfy.com. Dobranoc. (21:54:10)

Lille OSC wygrywa na wyjeździe 2:1 z Toulouse FC. Nie było to dobre spotkanie. Gdyby nie kuriozalna sytuacja z 68 i 69 minuty, gdy dwaj piłkarze Lille wylecieli z boiska, to nic ciekawego o tym meczu powiedzieć by nie można było.

90+5
    Goście starali się trzymać piłkę daleko od własnej bramki.

90+3
    Gol dla Toulouse!

Spajić przedłuża piłkę w polu karnym do SERGE AURIERA, który pakuje piłkę przy słupku z najbliższej odległości!

90+3
    Kjaer nieczysto wybija piłkę i gospodarze będą mieć rzut rożny.

90+2
    Zupełnie nie idzie dziś gra piłkarzom Toulouse FC.

90+1
    Druga część meczu przedłużona została o pięć minut.

90
    Meïté próbował strzału z dystansu, ale lepiej tą próbę pozostawić bez komentarza.

89
    Zmiana w drużynie Lille OSC: z boiska schodzi Kalou, na boisku pojawia się Rodelin.

87
    Na pozycji spalonej znalazł się Akpa Akpro.

86
    Kolejny strzał na bramkę gości, jednak znów z pola bramkowego grę rozpocznie Enyeama.

85
    Uderzenie głową z kilku metrów, ale Enyeama był świetnie ustawiony i złapał piłkę.

84
    Faul na wysokości 20 metra i gospodarze będą dośrodkowywać piłkę w pole karne Lille.

82
    Efektowne uderzenie Regattina, ale wprost w bramkarza Lille.

81
    Gospodarze mimo że od ponad 10 minut grają w przewadze dwóch zawodników, to nadal nie zdołali poważnie zagrozić bramce rywali.