PSG – Reims 3:0 (koniec) | Bastia – Sochaux 2:2 (koniec) | Bordeaux – Rennes 2:2 (koniec)
Guingamp – Montpellier 1:2 (koniec) | Lorient – Évian TG 1:1 (koniec) | Toulouse – Lille 1:2 (koniec)
Toulouse FC
1:2 (0:2)
Lille OSC
Sobota 05.04.2014, 20:00 • Stadium Municipal, Tuluza • Francuska Ligue 1 Uber Eats

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:00.

W sobotni wieczór czeka nas mecz w ramach 32 kolejki francuskiej Ligue 1. Zmierzą się w nim Toulouse FC i Lille OSC.

Obie ekipy nie prezentują się ostatnio najlepiej. Piłkarze Toulouse FC zremisowali ostatnio 2:2 z ostatnim Ajaccio. Natomiast zawodnicy z Lille po odpadnięciu z Pucharu Francji z Rennes, po słabym meczu wygrali 1:0 z Guingamp.

Toulouse FC po 31 ligowych kolejkach zajmuje ósme miejsce z 44 punktami na koncie. Piłkarzom gospodarzy nie grozi więc, ani gra o europejskie puchary, ani walka o utrzymanie.

Lille OSC cały czas plasuje się na trzecim miejscu, za Monaco, do którego traci sześć punktów. Nad Saint-Étienne dzisiejsi goście mają tylko trzy oczka przewagi.

Początek relacji z meczu na Lajfy.com już od godziny 20:00.

Toulouse FC: Boucher – Veškovac, Spajić, Yago – Aurier, Chantôme, Aguilar, Didot, Sylla – Ben Basat, Ben Yedder
    Rezerwowi: Ahamada, Akpa Akpro, Ninkov, Furman, Sirieix, Regattin, Roman

Lille OSC: Enyeama – Béria, Kjaer, Baša, Souaré – Martin, Balmont, Kalou, Gueye, Delaplace – Roux
    Rezerwowi: Elana, Soumaoro, Sidibé, Meïté, Mendes, Rodelin, Origi

Sędziowie: Fautrel, Gringore, Perruaux.

1

2
    Bardzo spokojny początek spotkania. Lille długo rozgrywa piłkę na własnej połowie.

3
    Długie zagranie w kierunku Basata, ale piłka ląduje pod nogami Enyeamy.

5
    Pierwsza ofensywna akcja gospodarzy, ale Chantôme zagrał w pole karne Lille zupełnie do nikogo.

6
    Balmont ukarany żółtą kartką.

8
    Bardzo słaby początek spotkania. Na murawie zupełnie nic się nie dzieje.

10
    Souaré dośrodkował piłkę w pole karne gospodarzy. Tam jeden z nich wybił piłkę na rzut rożny.

10
    Wrzutka z narożnika pola karnego. Jeden z zawodników Lille zgrywa piłkę przed bramkę gospodarzy, gdzie znajduje się Kalou. Pomocnik gospodarzy mając przed sobą odsłoniętą bramkę uderza gdzieś wysoko, w tylko sobie znanym kierunku.

12
    Kolejna nieudana akcja piłkarzy Toulouse.

13
    Delaplace zdecydował się na strzał z dystansu. Boucher wybija piłkę na rzut rożny.

14
    Tym razem z dośrodkowaniem z narożnika boiska, szybko radzą sobie gospodarze.

14
    Bardzo niecelny strzał Kalou.

16
    Kwadrans za nami, a gospodarze jeszcze nie zagrozili bramce Lille.

17
    Yago ukarany żółtą kartką.

18
    W końcu niezła akcja gospodarzy. Zabrakło jednak komunikacji w polu karnym przeciwnika.

18
    Roux uderza sprzed pola karnego w słupek! Niespodziewany strzał napastnika Lille.

20
    Aguilar fauluje rywala na wysokości własnego pola karnego i goście będą mieć okazję na dośrodkowanie.

21
    Zbyt mocna wrzutka, ale i tak Lille wywalczył rzut rożny.

22
    Faul w polu karnym i od rzutu wolnego rozpocznie zapewne Boucher.

23
    Aurier ambitnie powalczył o piłkę i zdołał wywalczyć rzut rożny.

23
    Spore zamieszanie w polu karnym gości i jeden z piłkarzy Lille wybija piłkę na kolejny korner.

24
    Tym razem dośrodkowanie z narożnika boiska okazało się niedokładne.

24
    Na spalonym jeden z gospodarzy.

25
    Szybka kontra Lille, ale świetnie broni Boucher!

26
    Gol dla Lille!

Świetne prostopadłe podanie Kalou do wychodzącego na wolne pole NOLANA ROUX. Napastnik gości mając przed sobą tylko bramkarza pewnie go pokonuje i wyprowadza swój zespół na prowadzenie!

27
    Kalou załapany na pozycji spalonej.

30
    Piłka przez chwilę ładnie krążyła między zawodnikami gości, ale całką akcję pogrążyło niecelne wycofanie piłki do podłączającego się do akcji bocznego obrońcy.

31
    Béria oglądną właśnie żółtą kartkę.

31
    Piłkarze Toulouse będa wykonywać rzut wolny z około 30 metrów.

32
    Fatalnie rozwiązany stały fragment gry.

34
    Ciekawa akcja gospodarzy, ale strzał głową w wykonaniu Ben Basata bardzo niecelny.

36
    Souaré również ukarany żółtą kartką.

37
    Mocne dośrodkowanie z rzutu wolnego i Enyeama na raty łapie piłkę.

38
    Balmont dwa razy z rzędu podaje bardzo niecelnie.

39
    Zbyt długie podanie i piłkę pewnie łapie bramkarz Lille.

41
    Rzut karny dla Lille!

41
    Béria był falowany w polu karnym.

42

SALOMON KALOU pewnie wykorzystuje rzut karny! 2:0 dla Lille!

44
    Ciekawa akcja gości, ale obyło się bez strzału na bramkę.

45
    Pierwsza część spotkania została przedłużona o jedną minutę.

45+1

Po bardzo słabych pierwszych 45 minutach meczu, Lille OSC prowadzi 2:0 z Toulouse FC. Pierwszą bramkę w 26 minucie strzelił Roux, a w końcówce pierwszej połowy, z rzutu karnego podwyższył Kalou.

46

47
    Obie drużyny przestąpiły do drugiej części meczu bez żadnych zmian.

49
    Niezły strzał jednego z gospodarzy i Enyeama zmuszony do wybicia piłki nad poprzeczką. Korner dla Toulouse.

50
    Zbyt mocno wykonane dośrodkowanie z narożnika boiska.

52
    Zawodnicy Lille wymienili kilka podań przed pole karnym gości, ale gdy zagrali już w szesnastkę rywali, to zrobili to niecelnie.

53
    Zagranie wzdłuż bramki. Do piłki dochodzi Roux, który fatalnie pudłuje z kilku metrów!

54
    Dośrodkowanie z prawej strony pola karnego gospodarzy i udana interwencja Bouchera.

55
    Zmiana w drużynie Toulouse FC: z boiska schodzi Sylla, na boisku pojawia się Akpa Akpro.

55
    Zmiana w drużynie Toulouse FC: z boiska schodzi Ben Basat, na boisku pojawia się Roman.

57
    Bardzo wolne tempo meczu. Oczywiście nie ma się co dziwić piłkarzom gości, którzy go nie podkręcają, ale gospodarzom powinno się śpieszyć.

58
    Rzut rożny dla Toulouse FC.

59
    Kolejne nieudane dośrodkowanie z narożnika boiska.

59
    Faul jednego z piłkarzy Lille i gospodarze będą wykonywać rzut wolny w odległości około 35 metrów od bramki Enyeama.

60
    I znów oglądaliśmy bardzo złe wykonanie stałego fragmentu gry.

61
    Delaplace potężnie z dystansu, ale świetnie broni Boucher! Tylko rzut rożny dla Lille.

62
    Piłka przelatuje nad zawodnikami przed bramką gospodarzy i opuszcza boisko.

62
    Dośrodkowanie w pole karne Lille i Enyeama, podobnie jak w pierwszej połowie, na raty łapie piłkę.

63
    Ładny strzał z dystansu w wykonaniu jednego z gospodarzy, ale bardzo dobrze interweniuje Enyeama.

64
    Piłkarze Toulouse FC będą wykonywać rzut wolny z samego narożnika boiska.

65
    Tym razem zagotowało się pod bramką gości, ale obeszło się bez strzału na bramkę.

65
    Aguilar obejrzał właśnie żółty kartonik.

66
    Świetne podanie przed bramkę do Delaplace, który uderza jednak prosto w bramkarza przeciwnika!

68
    Béria otrzymuje drugą żółtą kartkę i wylatuje z boiska!

69
    Souaré również wylatuje z boiska za drugą żółtą kartkę! Coś niesamowitego! Lille będzie grać od 69 minuty w dziewiątkę!

70
    Szykują się zmiany w zespole gości.

71
    W dalszym ciągu czekamy na wznowienie gry.

72
    Zmiana w drużynie Lille OSC: z boiska schodzi Martin, na boisku pojawia się Sidibé.

73
    Wracamy do gry. Rzut rożny dla gospodarzy.

73
    Przeciągnięte dośrodkowanie i piłka wędruje w okolice linii środkowej.

74
    Strzał z dystansu. Świetnie broni Enyeama, który łapie piłkę.

75
    Zmiana w drużynie Toulouse FC: z boiska schodzi Yago, na boisku pojawia się Regattin.

76
    Zmiana w drużynie Lille OSC: z boiska schodzi Roux, na boisku pojawia się Meïté.

77
    Enyeama skraca kąt i blokuje uderzenie jednego z gospodarzy.

77
    Lille ma problem z wybiciem piłki za 30 metr od własnej bramki.

78
    Regattin mógł uderzać, ale zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału.

79
    Piłkarze Lille przejęli piłkę, ale nie zdołali przeprowadzić kontry.

81
    Gospodarze mimo że od ponad 10 minut grają w przewadze dwóch zawodników, to nadal nie zdołali poważnie zagrozić bramce rywali.

82
    Efektowne uderzenie Regattina, ale wprost w bramkarza Lille.

84
    Faul na wysokości 20 metra i gospodarze będą dośrodkowywać piłkę w pole karne Lille.

85
    Uderzenie głową z kilku metrów, ale Enyeama był świetnie ustawiony i złapał piłkę.

86
    Kolejny strzał na bramkę gości, jednak znów z pola bramkowego grę rozpocznie Enyeama.

87
    Na pozycji spalonej znalazł się Akpa Akpro.

89
    Zmiana w drużynie Lille OSC: z boiska schodzi Kalou, na boisku pojawia się Rodelin.

90
    Meïté próbował strzału z dystansu, ale lepiej tą próbę pozostawić bez komentarza.

90+1
    Druga część meczu przedłużona została o pięć minut.

90+2
    Zupełnie nie idzie dziś gra piłkarzom Toulouse FC.

90+3
    Kjaer nieczysto wybija piłkę i gospodarze będą mieć rzut rożny.

90+3
    Gol dla Toulouse!

Spajić przedłuża piłkę w polu karnym do SERGE AURIERA, który pakuje piłkę przy słupku z najbliższej odległości!

90+5
    Goście starali się trzymać piłkę daleko od własnej bramki.

Lille OSC wygrywa na wyjeździe 2:1 z Toulouse FC. Nie było to dobre spotkanie. Gdyby nie kuriozalna sytuacja z 68 i 69 minuty, gdy dwaj piłkarze Lille wylecieli z boiska, to nic ciekawego o tym meczu powiedzieć by nie można było.

Dziękuję za uwagę i zapraszam do częstego zaglądania na Lajfy.com. Dobranoc. (21:54:10)