PSG – Reims 3:0 (koniec) | Bastia – Sochaux 2:2 (koniec) | Bordeaux – Rennes 2:2 (koniec)
Guingamp – Montpellier 1:2 (koniec) | Lorient – Évian TG 1:1 (koniec) | Toulouse – Lille 1:2 (koniec)
Girondins Bordeaux
2:2 (1:0)
Stade Rennes
Sobota 05.04.2014, 20:00 • Stade Chaban-Delmas, Bordeaux • Francuska Ligue 1 Uber Eats

Niesamowite emocje w drugiej połowie na stadionie w Bordeaux! Gospodarze mieli dwubramkową przewagę nad rywalem, ale stracili ją w pięć minut! Jeden punkt zdecydowanie bardziej cieszy gości! Dziękuję za śledzenie relacji i zapraszam na kolejne, tylko na Lajfy.com! (21:55:22)

90+4

90+4
    To była piłka meczowa! Potężną bombę z dystansu autorstwa Rolana fantastycznie broni Costil! Bramkarz gości wybronił teraz remis dla swojego zespołu!

90+3
    Piłkarze Rennes starają się zdobywać cenne sekundy wybijaniem piłki z własnej połowy. Coraz mniej czasu mają piłkarze Bordeaux na strzelenie zwycięskiego gola!

90+2
    Diabate zostaje ukarany żółtą kartką za faul.

90+1
    Trzy minuty dłużej potrwa to spotkanie!

90
    Rzut rożny dla drużyny gospodarzy, ale akcję przerywa gwizdek arbitra. Diabate faulował w walce o piłkę Danze.

89
    Coraz bliżej końca spotkania! Bordeaux dąży do strzelenia zwycięskiego gola, z kolei goście skupiają się jedynie na defensywie.

87
    Ostatnia zmiana w drużynie Stade Rennes. Za reprezentanta Polski, Kamila Grosieckiego, wchodzi Moreira.

86
    Kolejna żółta kartka dla zawodnika gości. Tym razem ukarany został Kamil Grosicki za faul na Orbanie.

85
    Toivonen zostaje ukarany żółtą kartką przez arbitra za faul taktyczny.

84
    Kapitalne uderzenie z dystansu w wykonaniu Serticia, piłka minimalnie minęła słupek bramki Rennes!

82
    Ładną indywidualną akcją popisał się Maurice-Belay, ale jeden z obrońców Rennes zablokował jego uderzenie i gospodarze rozpoczną od rzutu rożnego.

81
    Zmianę przeprowadza również szkoleniowiec gości. W miejsce Makouna wchodzi Boye.

80
    Pierwsza zmiana w ekipie gospodarzy. Za Saiveta wchodzi Diabate.

78
    Ostatecznie był to Mariano, który wypatrzył uciekającego Sane, ale obrońcy Rennes skutecznie interweniowali i goście przy piłce.

77
    Mariano i Sertić stoją przed futbolówką, który z nich zdecyduje się na oddanie strzału na bramkę Rennes bezpośrednio z rzutu wolnego?

76
    Niebezpieczny wślizg Konradsena i sędzia dyktuje rzut wolny dla gospodarzy na połowie rywali.