koniec po dogrywce
Lokomotiw Jarosław
3:2 (0:0, 1:2, 1:0, 1:0)
Lev Praha
Wtorek 08.04.2014, 17:00 • Arena 2000, Jarosław • Kontinental Hockey League - Play-off

79:30
    Gol dla Lokomotiwu!
    Bramkę zdobywa SERGIEJ PŁOTNIKOW!

Koniec spotkania! Na trzydzieści sekund przed końcem dogrywki PŁOTNIKOW zdobywa bramkę dającą zwycięstwo Lokomotiwowi! Dwoił się Vehanen, ale Lew ponosi porażkę!

76:48
    Kapitalnie zatrzymuje teraz Redlihsa Vehanen i Lew jest dalej w grze!

57:46
    Uderzył pięścią rywala Redlihs i trafił na dwie minuty na ławkę kar. Czy Lew zdobędzie bramkę dającą im awans do wielkiego finału?

53:43
    Bramkę zdobył KONKOW!

Mamy wyrównanie! Między parkanami Vehanena umieścił gumę KONKOW!

52:13
    Na ławce kar usiedli Ridderwall i Liubuszkin.

42:24
    Cleaver ląduje na ławkę kar. W osłabieniu Lew.

40:59
    Dobrze broni Vehanen! Za wysoko gumę posłał Galimow, a miał praktycznie pustą bramkę przed sobą!

40:21
    Na ławkę kar wysłany Szewc.

38:47
    Gol dla HC Lev!
    Bramkę zdobywa NATHAN OYSTRIK!

Wykorzystana gra w przewadze przez Lwa! OYSTRIK pakuje gumę do bramki Sanforda!

37:03
    Dwie minuty kary dla Płotnikowa.

34:25
    Bramkę zdobył JEGOR JAKOWLEW!

Ależ kapitalna akcja Lokomotiwu! Przejęli krążek we własnej tercji i popędzili na bramkę Vehanena i celnym strzałem pokonuje go JAKOWLEW i mamy wyrównanie!

33:19
    Kara dla Czernikowa za grę wysokim kijem.

29:58
    Kara mniejsza dla Mäenpyy za zahaczanie.

29:58
    Ależ ogromne zamieszanie pod bramką Vehanena! Wiele razy dobijali gumę gracze Jarosławia, ale nie ma bramki!

24:04
    Bramkę zdobył JIRZIEGO NOWOTNEGO.

GOOL! Prażanie wychodzą na prowadzenie! Ogromne zamieszanie pod bramką Lokomotiwu po strzale JIRZI NOWOTNY. Pietrow niefortunnie wbił gumę do własnej bramki. 1:0 dla Pragi.

11:56
    Kotłuje się pod bramką prażan! Seria groźnych strzałów ze strony Jarosławia. Jak na razie świetnie radzi sobie Vehanen.

10:36
    Kary mniejsze za nadmierną ostrość w grze otrzymali Birner i Kapustin. Gramy 4 na 4.

8:08
    Teraz w przewadze zagrają goście. Dwie minuty dla Kronwalla za zahaczanie.

4:28
    Mamy pierwsze wykluczenie. Dwie minuty kary dla O'Byrne za atak kijem trzymanym oburącz.