Man City – West Bromwich 3:1 (koniec)
Manchester City
3:1 (3:1)
West Bromwich Albion F.C.
Poniedziałek 21.04.2014, 21:00 • Etihad Stadium, Manchester • Angielska Premier League

Dziękuję i zapraszam na pozostałe relacje w serwisie lajfy.com.

Relacjonował dla Państwa, Norbert Sinkiewicz. (22:56:31)

MVP spotkania zostaje Demichelis, który strzelił bramkę, a dodatkowo świetnie prezentował się w defensywie.

Manchester City wygrywa dzisiaj 3:1 z West Bromwich Albion. Pierwsza połowa spotkania była świetna, ale druga już o wiele o słabsza. W pełni zasłużenie dzisiaj "The Citizens" sięgają po komplet punktów!

90+5
    Dobra okazja Milnera. Z ostrego kąta Anglik oddał mocne uderzenie, ale dobrze przy krótkim słupku zachował się Foster!

90+4
    Na uderzenie sprzed pola karnego zdecydował się Amalfitano, jednak zdecydowanie zabrakło precyzji, a trochę przesadził z siłą.

90+3
    Niby goście próbują teraz zaatakować, ale to wygląda trochę pod publikę. Atak, który z góry można uznać za nieudany.

90+2
    Sporo doliczył sędzia do tego spotkania, bo aż 5 minut! Oczywiście spowodowane to jest kontuzją Davida Silvy.

90+1
    A goście spotkanie będą kończyć w osłabieniu. Do szatni zszedł kontuzjowany Ridgewell, a niestety Pepe Mel nie ma już żadnej zmiany!

90
    Ostatnia zmiana również w drużynie City. Boisko opuścił Dzeko, a wszedł Kolarov.

89
    Milner dobrze zagrał prostopadle do Edina Dzeko. Bośniak popisał się ciekawym dryblingiem, ale ostatecznie jego uderzenie zostało zablokowane.

88
    Pojawiła się szansa kontrataku dla gości, jednak Berahino błyskawicznie został podwojony i stracił futbolówkę!

87
    Ostatnia zmiana w drużynie gości. Boisko opuścił Mulumbu, a w jego miejsce wszedł Morrison.

86
    Kombinacyjnie zagrali gospodarze! Ostatecznie Dzeko oddał uderzenie lewą nogą, ale futbolówka przeleciała obok słupka.

85
    Dzięki temu zwycięstwu, którego raczej nikt mu już nie odbierze Manchester City dalej będzie w walce o tytuł mistrzowski!

84
    Ridgewell popisał się bardzo dobrym dośrodkowaniem spod linii końcowej, jednak ostatecznie futbolówka wpadła w ręce Joe Harta.

83
    Dobre prostopadłe podanie posłał Berahino do wychodzącego na czystą pozycję Anichebe, ale Nigeryjczyk popełnił błąd techniczny przy przyjęciu.

82
    Druga połowa spotkania bez historii. Brak emocji i mało efektownej gry – zdecydowanie to się nie może podobać.

81
    Manchester City przyjmuje mądra taktykę, choć dla nas, kibiców mało efektywną. Może zaskakiwać słaba gra gości, którzy nie potrafią nawet utrzymać się chwilę przy piłce.